Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
27. okt 2009

prali ja som tu len som si bola pre caj a vodu napitie dnes trham rekordy uz mam 4 litre 😀

wolfskinka
28. okt 2009

dobre ranko .. vstavat a cvicit 😀

katti77
28. okt 2009

dobré ránko zlatíčka 🙂

wolfskinka
28. okt 2009

ahojki

katti77
28. okt 2009

a kde ste všetky?
ja dnes o pol desiatej idem do martina k tej koordinátorke, tak som zvedavá čo a ako...

wolfi piješ, piješ?

alica, už nespi, hore sa, budeš spať poobede 😀

prali a ty ako moja, hrdlo už poslúcha, bublinka je poslušná?

wolfskinka
28. okt 2009

vcera sme kupili detske tenisocky nike ako darcek pre jedno cerstvo narodene miminko a soom ich polozila do chodby k nasim topankam ... viete ako to vyzeralo super ... sme sa nad tym kochali aj s muzom ... ale skoda ze neboli pre naseho krpca, ale vyzeralo to super moje topanky, muzove tenisky a malicke tenisky ...ach joooooooo

katti77
28. okt 2009

wolfi čoskoro sa dočkáš aj svojho krpca...
a kedy ti vychádza asi ET?

a baby platí sa teraz niečo u koordinátorky, myslím, či sa platí za to sedenie?

alicao
autor
28. okt 2009

bre ranko,
katti, ja som hore od 4.30, lebo vcera ma bolelo brusko a isla som spat uz o osmej.
uz mam dve varky prania oprane, takze....ale asi pojdem spat poobede, lebo to ja rada , ako miminko🙂
wolfi brucho neboli?
inak som z toho cakania na nervy...
katti ..hej plati sa tusim 16 euro, ci tak nejak

wolfskinka
28. okt 2009

katti ake ET ? ved este som enmala ani OPU , zajtra idem na sono, krv a embryologicky pohovor pred OPU a dufam, ze bude vsetko ok a OPU bude v pondelok

alic no teraz nie ale ked dlhsie sedim tak ano ale vcera som odpozorovala, ze ked som dlhsie lezala na jednom boku tak uz mi aj to vadilo ...

pralinka25
28. okt 2009

dobre ranko.

No ja som na tom stale podobne. Hrdlo ma uz sice neboli ale mam ten nosohltan taky nijaky a sale ma to skrabe lebo vsade je suchy vzduch. Mam aj zvlhcovac vzduchu ale v pivnici a tam sa teraz neda dostat lebo nam tam zatepluju stropy

wolfskinka
28. okt 2009

prali tak si daj vodu na radiator v miskach to ti riadne zvlhci vzduch

alicao
autor
28. okt 2009

wolfi , ja som rada, ze mi to stopli, tak ma to tlacilo, ze som skoro dychat nevedela, dnes je to uz lepsie klop klop, ozi, poznas niekoho kto mal kratky protokol? lebo v heliku robia vacsinou ten dlhy...nevies?
pralinka, este zatepluju u vas? a co notebook? uz mate vyhliadnuty? kedy zacinas tu dovcu?
katti, dnes uz lepsie?
inak wolfi , rozmyslam, ze by som sa s vami zajtra zviezla ak mozem, aj tak som skoro hore , mozem?

wolfskinka
28. okt 2009

myslim ze orsulka mala kratky protokol ... ale nie som si ista a aj mzuzka mala kratky ale ta odkedy je tehu tu uz ani nebola

jasne mozes nie je problem, ak ti nebude vadit ze budes musiet cakat lebo idem na sono, na krv a na embryopohovor, ale to sa nahlasim hned ked pridem na ten pohovor a chcem aby sme o 6.00 isli zo ziliny nech som prva na sone aj na krvi ... ale ak mi odstojis radu na krv ja rychlo vybavim sono a embryopohovor v nasom pripade je sup sup, len nahlasime kolko chceme vlozit a je to

alicao
autor
28. okt 2009

wolfi ok,dam ti vediet este vecer, dohodneme sa..dik

wolfskinka
28. okt 2009

dobre ozvi sa , ja potrebujem byt najneskor o 8.30 v robote

wolfskinka
28. okt 2009

alic dohodnute

pralinka25
28. okt 2009

alic este zatepluju a budu az do konca decembra. A akurat v decembri budu robit nasu stranu balkonov. Prednu cast uz mame hotovu a postupne sa presuvaju.

Notebook uz je vyhliadnuty, len na neho treba este peniazky 😒 ale asi v novembri najneskor v decembri by sme ho kupili.

Neviem ako s tou dovcov. uvidim podla situacie. Hovorim zatial je tu klud a v podstate mi je jedno kde sedim ci tu alebo doma. No Ked prepuknu chripky tak urcite odtialto padam.

alicao
autor
28. okt 2009

baby ja mam taky plodny hlien, ako nikdy, keby sme teraz tutu mutu tak aj 5toricky by boli iste🙂))

pralinka25
28. okt 2009

alic vyskusaj to. Nikdy nevies

alicao
autor
28. okt 2009

to je risk teraz, by mi dobre v heliose vynadali

wolfskinka
28. okt 2009

alic no len preboha to nie co by si s tolkymi detmi robila ...

wolfskinka
28. okt 2009

predpokladam, ze ti v heliku zakazali tutumutu

pralinka25
28. okt 2009

ano????? to sa nesmie????? Aha tak nic

alicao
autor
28. okt 2009

wolfi nezakazali, nic mi nepovedali, ale mozno len zabudli, a nie som blba, mam tolko folikulov, ze by som mohla rozdavat a nebudem to riskovat...
jednu vec mi vysvetlite...
kazdy 10 par je noplodny = trafila som sa do toho percenta
kazda 6 zena dostane hyperstimulak = trafila som sa
kazda 10 ma cysty na prsiach = trafila som sa
asi 5 percent zien na svete je rysavych= trafila som sa
pri insemnacii sme mali snacu asi 1 percento = trafila som sa
10 percent zien ma MA v prvom mesiaci tehotenstva= trafila som sa

PRECO?????!!!!!!

pralinka25
28. okt 2009

alic si skratka trafena 😀 😀 😀 😀

ale nie. Asi sa rada trfas do statistik.

wolfskinka
28. okt 2009

alic ty si vynimocnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

alicao
autor
28. okt 2009

ale preco do tych zlych? ☹

pralinka25
28. okt 2009

alic je na case nastudovat si tie dobre statistiky a zacat sa trafat do nich. A mam hned jednu. Otehotnela si aj ked ste mali jedno az nula spermii 🙂

pralinka25
28. okt 2009

malo tam byt 1 percento

alicao
autor
28. okt 2009

prali no hej, ...dufam,ze sa trafim aj do 46 percent uspesnosti ET v heliose🙂