Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
3. nov 2009

no tak to ťa ospravedlňuje 😀

levuscík ty v akej sfére pracuješ?

pralinka25
3. nov 2009

tak ja pre dnesok balim. Papa a zajtra nech ste vsetky tu. Teda ja tu doobeda nebudem. Pridem az po obede.

Drzte palce

levuscik
3. nov 2009

Oki prali, pa pa pa drzim palce 😉

Kati, v administratíve... niečo ako personalista... a ty?

levuscik
3. nov 2009

...väčšinou riešim vo firme ženy ktoré nastupujú na materskú dovolenku, rodičovskú dovolenku atd... sociálku, zdravotku...

katti77
3. nov 2009

prali pa pa

levuscik ja som účtovníčka, mzdárka, sekretárka, dávam pozor na sklad, či ho robia dobre, proste dievča pre všetko...

levuscik
3. nov 2009

ja taky tak... ak je treba 😉 robim aj to co neviem 😀 😀
katti, ak sa mozem opytat, po akom dlhom case nezdaru otehotniet si sa odhodlala na IUI? my sa snazime uz rok a nic...

katti77
3. nov 2009

no my sme sa snažili dva roky, ale ja som bola taká nesnaživá, teda nemerala som si bazálku, o ovu som toho tiež veľa nevedela...ale zase za dva roky aby sa nepodarilo aj bez skúmania týchto vecí, tak to už sa mi zdalo podozrivé....tak som sa sama objednala do centra...a tam po hormonálno profile a kontrole sperimiogramu mi povedali, že IUI by mohlo stačiť, no ale ako vidíš nestačilo a teraz ideme do IVF....

katti77
3. nov 2009

idem aj ja už domov, som dáka uťahaná a hlava ma bolí...toto počasie ma zabije...

pa zajtra

levuscik
3. nov 2009

kati, ja to tiez velmi neskumam...cize si nemeriam teplotu...akurat som si par krat kupila ovu test... Inac pokial mate ako tak dobre vysledky, mozno by to slo aj prirodzene, ci nie??? Kolegyna v praci bola na 2x IUI, 2x na IVF a nepodarilo sa... a ked to vzdala otehotnela prirodzene!!!!!!! v 40-tke!!!!!

levuscik
3. nov 2009

pa pa pa 😉

wolfskinka
3. nov 2009

no uz som vyspata uz som tu mala aj delegaciu, prisli ma nasi pozriet a az teraz som vyleizla z pelechu a tu nikoho

no brucho pobolieva ale to je v pohode, len aby sa oplodnili vajka zajtra o 8,00 volam tak mam strach aby sa chytili

wolfskinka
4. nov 2009

ahojte

volala som na embryologiu ... uz nam zostal len 1 bojovnik tak mu drzte palce, nech aspon ten je pekny a silny

katti77
4. nov 2009

wolfi dobrá ránko
no ja myslím stále na teba a tvoje vajká, tak nech to dobre dopadne, prajem ti to strašne strašne zlatko
a kedy bude vklad? mám v tom hokej si vravela, že nejdeš na PK

wolfskinka
4. nov 2009

katti ved zostalo mi len jedno tak naco predlzena kultivacia to druhe sa vobec neoplodnilo

katti77
4. nov 2009

a nešla si cez ICSI?
veď ja viem, že PK nie, tak kedy bude vklad? a wolfi prosím, veď ja to nemyslím zle, ja sa len pýtam, ja som na tvojej strane, a ešte k tomu ja sa do toho až tak nerozumiem, tak preto sa pýtam...

wolfskinka
4. nov 2009

katti isla a vidis klasikou sa nam vzdy oplodnili vsetky a ICSI len 1 tak aku to malo vyhodu ? ale snad vybrali tu najlepsiu spermiu, vklad bude v piatok ak bude embryo zajtra ok

katti77
4. nov 2009

no to teda neviem a poviem pravdu, že ani nechápem, ospevujú tú metódu a no nie je to istota... bože tak ti držím palce, ale ešte nechápem nejdeš cez PK a aj tak je vklad za 4 dni...
no ale nechcem aby si bola smutná, už aby len bolo toto silné a bojovalo, a aby vklad dopadol dobre a bola si tehu.....

wolfskinka
4. nov 2009

katti PK je vklad po 6 dnoch a robi sa ked je viac embryi aby vybrali tie najlepsie ale v pripade ako mojom ze mam len 1 embryo je to suma duk nejaka PK, lebo nemaju nic ine len vlozit to jedno

katti77
4. nov 2009

jasné wofli chápem, a dúfam, že všetko dopadne dobre...
ale to jedno sa oplodnilo, hej a teraz čakáš či bude rásť?...jáj tak nech bojuje silno drobček

wolfskinka
4. nov 2009

katti presne tak cakam ci bude rast ... a zajtra rano o 8,00 mam volat ako sa mu dari bojim bojim

katti77
4. nov 2009

viem, je to veľmi ťažké čakať a nič nemôžeš robiť, len čakať...ale musíš teraz veriť najviac, je to bojovník keď došiel tak ďaleko tak hádam už to nevzdá a dobojuje to do veľkej peknej bublinky....
som tu s tebou a pre teba

wolfskinka
4. nov 2009

katti ja viem .. no snad to bambula vydrzi a zabojuje

katti77
4. nov 2009

no budem jej posielať energiu, drobčekovi malému....mysli na neho ale pozitívne...zatiaľ bojuje...

wolfskinka
4. nov 2009

katti kde su vsetky baby ?

kde je alicka ? pralinka ? zuuzka a spol ?

ja si idem na chvilku pospat tak aj ja ta opustim, ale ked sa vratim baby nech ste tu vsetky nastupene v pozore

katti77
4. nov 2009

pospinkaj si zlatok

neviem kde sa všetky flákajú

levuscik
4. nov 2009

ahojte kocky... wolfi drzím strasne drobúškovi palce...

Mne dnes prisla mrcha v plnej paráde ☹ Idem makat nech na to nemyslím... pa pa zatial.

wolfskinka
4. nov 2009

levuscik dakujem kazdy palcek sa rata

levi to ma mrzi ze prisla

pralinka25
4. nov 2009

ahojte. Ja som vcera pisala ze tu doobeda nebudem.

levus to mi je luto ☹

wolfi tak teda jedno. Nevadi bude silne ako buk. Posielam ti virusiky aby sa dobre ujalo TTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

No tak moja kontrola dopadla dnes dobre. Srdce som mala az v nohaviciach. Mam aj fotku tak zajtra pridam.

alicao
autor
4. nov 2009

prali no konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙂 teraz uz mozes melo rozdavat virusiky, zu si za 12tt a nech vsetko pokracuje tak ako doteraz!!!🙂
wolfinka ty laskavo chod v romy slapajach, dobre? potvorka mala nech rastie a nech sa poriadne zahrizne!!!
ja mam prvu davku pichnutu , dnes pichnem druhu a v piatok sa uvidi, ci aj to minimum nie je pre rysavu vela...

pralinka25
4. nov 2009

alicenka a ty kde si dnes cely den bola?????? 🙂

No alic teda snad uz bude tato davka pre teba dobra a snaz sa nebyt hyperaktivna teda tvoje vajka 🙂