Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
4. nov 2009

no vám poviem, fakt mám trošku strach z tých dávok, ale koordinátorke keď som to hovorila, že ako som zareagovala na clostil, tak mi povedala, že to je normálne, že sú ženy čo mali oveľa viac vajok...no tak som jeleň

katti77
4. nov 2009

alica ja už pozerám po kočíkoch a po vecičkách dlho, veď tým nič nepokazím, nekupujem ale pozerať môžem, no nie? 😉
a ja strašne rada chodím do takých obchodov, malý ten má viac vecičiek ako jeho mama, ja už som muža upozornila, že bude musieť začať viac zarábať, lebo ja som v tomto maniak, ja milujem nakupovať vecičky pre bábo...

alicao
autor
4. nov 2009

katti jasne kym len pozeras tak je to normalne, ja nemozem, lebo je mi luto, ze nemozem kupit, teda mozem ale nie pre svoje baby...

pralinka25
4. nov 2009

hehe. Asi ho sokovala cena co????

pralinka25
4. nov 2009

ja som tiez pozerala uz aj predtym. Ved co treba mat prehlad 😉

katti77
4. nov 2009

pali hej cena

jaj babulky dobrá téma tu je,ale musím ísť do mesta dať spraviť razítko a idem ešte do lekárne a potom na stavbu tak vás opúšťam, dúfam, že sa tu zajtra stretneme v plnom počte

pa pa

pralinka25
4. nov 2009

papa kati. Ja tu budem dnes trcat do piatej ☹

alicao
autor
4. nov 2009

papa katti, pralinka no niekedy mozes aj dlhsie ostat nie? ved stale chodis o tretej maximalne o stvtej, tak si to vychutnaj🙂)
inak ti poviem uz som doma treti tyzdnen a citim to na sebe som slaba ako mucha, mne staci chvilku sa nehybat a kondicka v prdeli, len ked sa postavim ze idem curat tak mi srdce busi ako dive

pralinka25
4. nov 2009

stane sa z teba marsmalak 😀
inak ja tiez tak. Stale len polihavam posedavam, ziadny sport a tiez sa to na mne prejavuje. Ale tak co by clovek neurobil pre babo. Potom sa nasportujeme pri nom dost ze ano 😀 😉

alicao
autor
4. nov 2009

marsmalak? to je co? 😀

pralinka25
4. nov 2009

to su tie gumaky co si amici opekaju. My to mame take velke ruzovo biele. Jojo to robi

alicao
autor
4. nov 2009

jaaaaaaaj, marshmallows🙂 sak poviem rovno po anglicky ne?? 😀

pralinka25
4. nov 2009

ale sak na slovensku po slovensky neeeeeee???????????? 😀

pralinka25
4. nov 2009

uz som ti aj link nasla keby si nevedela. Tak ale uz vies

alicao
autor
4. nov 2009

ale prave peciem cigansku, z toho asi neschudnem ze? 😀

pralinka25
4. nov 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej hod sem kusok. Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ciganskuuuuuuuuuuuuuuu

alicao
autor
4. nov 2009

no hodila som a teraz mam mastnu klavesnicu!!!! takze ked budem robit chyby tak to prave preto!
ale drahy je zlaty, poctivo pribera so mnou 😀

pralinka25
4. nov 2009

aspon ze tak a je solidarny. Ten moj tiez. Papa viac ako ja a ma na rozdiel odo mna chute. Ja nemam chute ale on, tie kombinacie...

alicao
autor
4. nov 2009

vcera mi isiel dat pusu na dobru noc, chcel si na mna lahnut ale povedal, ze pockaj pockaj opatrne, najprv polocim na teba svoje bandoro a az potom seba 🙂 on vzdy sportoval hlavne bike ale ten ma od augusta zakazany a je to vydiet, chuda moje, ale aj on sa musi niecoho vzdat no nie?

wolfskinka
4. nov 2009

alic uvidis v piatok ale neboj uz ziadny hyperstimulak nebude ... kedy ides na krv v piatok ??? ak nas bojovnik zabojuje tak v piatok pojdee pre neho ... stale na neho myslim, bodaj by to pomohlo

pralinka25
4. nov 2009

alic no musi sa obetovat. A aspon si budete kvit 🙂

wolfi neboj zabojuje. Mysli na neho, rozpravaj sa s nim. Posielam mu velku pusku s tehotenskym virusikom aby mal silu.

alicao
autor
4. nov 2009

wolfi tak to sa mozno stretneme, aj ja idem v piatok. A to je dobre ze na neho myslis, a nie si sama, vela bab tu na tvoje bubatko mysli🙂
teraz mozno nebude hypertimulak, ale naposledy sa mi vytvorila 20 mm cysta a ta ma picha doteraz. Ale aj baby s cystami chodia na ivf nie? to by asi nemalo vadit, nevies?

wolfskinka
4. nov 2009

alic ak pojdem v piatok na transfer tak transfery sa robia az okolo 10,00

alic nestras nesmies stale mysliet na ten hypesrtimulak tak pekne pichaj a teraz nerozmyslaj nad tvojim stimulakom ale mysli na moju bambulku

alicao
autor
4. nov 2009

wolfi to sa ti povie musim mysliet aj na seba trosku a ty si nemala nikdy hyperstimulak, takze preto si sa ho nebala, ja som si nemohla dva dni sadnut co som mala akoby kamene v bruchu a prava strana ma picha stale, myslim ze aj ty by si sa bala...
kazdy sa bojime niecoho..
nestresujem okolo toho ale obavy mam ako kazda z nas, a ako kazdej z nas ostava len cakat

wolfskinka
4. nov 2009

alicka ja viem ze sa bojis ale teraz je to tutovka a som zvedava kolko folikov v piatok bude

no ved to cakanie, stale som ako v cakarni a nie a nie sa dockat

alicao
autor
4. nov 2009

wolfi to budem len po troch davkach takze to bude len take sono aby sa nepovedalo...myslim, ze ta druha kontola bude dolezitejsia

wolfskinka
4. nov 2009

alic kazdopadne budem drzat palceky aby ich bolo tak primerane

pralinka25
4. nov 2009

alic no snad uz teraz to bude OK.Zas bacha na to nemozes byt sliepka a znasat kopec vajok. Stacia 4. Dve z nich si das vlozit 😉

alicao
autor
4. nov 2009

dakujem wolfinka, ja tebe tak isto moc moc moc!!!!!!!!!!!!!!
idem pomaly, lebo drahy sa ma vratit, idem mu zohriat zemiaciky a dame si cigansku , kukneme nejaky film a priberieme dalsie kilecko
tak zatial papa mojenka!! 🙂

pralinka25
4. nov 2009

tak papa 🙂