Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
9. nov 2009

katti uz je to tu🙂 zacinas, jupiiiiiii , a prosim ta nechod ani v mojich ani vo wolfinkynich slapajach bud idealny pripad prosim ta!
pralinka dakujem za lezatu osmicku🙂
wolfi dik ze na mna myslis🙂!

katti77
9. nov 2009

tak babulky moje
alicka tak to zase nie je až také hrozné, dúfam, že krv bude ok a v piatok pôjdeš na OPU, držím palce nech je to tu za tebou a nech už máš bambulku v brušku ako wolfi...len zase to čakanie, keď sa to tak vlečie do tej tretej čo? ale správičky sú zatiaľ dobré, jaj som rada...
prali a ty na čo ideš na interné, či to sa chodí?
wolfi a ty?

pralinka25
9. nov 2009

alic no silno moc drzim palce nech je to v pohode. Boze musiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

kati ja neviem este som o tom nepocula. Ale robi sa tam EKG a to musim mat potvrdene v knizke

alicao
autor
9. nov 2009

dik babublky
ak uz budem mat babulky v brsku tak budem kludnejsia aj ked to pojde pomaly, ale aspon sa s nimi budem moct uz rozpravat🙂

katti77
9. nov 2009

alicka už to nie je ďaleko a budeš mať mušku v brušku 😉 ja ti to tak prajem
prali jáj, no tak ekg to je v poho a zubár ti čo akože potvrdil do knižky? ty kosko to je pečiatok 🙂

alicao
autor
9. nov 2009

katti to by aj mna teda zaujimalo, naco musela ist k zubarovi, som zvedava kam ju este poslu, len dufam, ze nie k psychiatrovi 😀

katti77
9. nov 2009

no to je teda fakt, a možno aj k veterinárovi 😀 😀 veď mi sme také milučké zvieratká...tak sa priprav kde všade pôjdeš 😀
ja ešte stále nemám recept na inekcie, 4.11. mi volala koordinátorka, že mi to posiela a mám na to 7 dní, a recept nikde, ak tam dnes nebude tak neviem...

pralinka25
9. nov 2009

no zubar ti musi urobit preventivku, lebo nelieceny kaz moze sposobit aj potrat. Ja chodim kazdy rok tak mi to iba opeciatkoval lebo naposledy som bola v septembri. A inak ako tehule mame narok na preventivku tusim 2x do roka.

No a u obvodnej toiste preventivka, krv, moc..... a tak. Citala som pismenka, pocuvala ma stetoskopom a ine hovadiny.

No moze sa stat ze skoncim aj u veteinara 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
9. nov 2009

ahojte

katti dakujem snad sa udrzi, vcera vecer ma trosku bolelo brucho

prali dufam, ze sa ma dobre a je este stale tam

wolfskinka
9. nov 2009

alicka super, tak sa foliky pribrzdili, takze v piatok OPU ... no drzim palceky, ale to ti nemusim hovorit

katti ako ja ??

no vcera trosku pobolievalo brucho a dnes nic absolutne nic, mam strach ze tam neni a ze sa neprichytilo, v noci som spala na boku na chrbte sa mi nedalo, ale to by malo byt jedno ale aj tak cele dni prelezim a poviem vam ze uz mi to lezanie dobre hrabe na mozog

pralinka25
9. nov 2009

wolfi jasne ze tam je. Kam by islo????? V tejto zime mu je dobre u teba

alicao
autor
9. nov 2009

wolfi nepribrzdili ale uz nejake popraskali, este tam je jeden na prasknutie tak som zvedava co mi dnes o tretej povedia a presne ako pralinka vravi, kam by teraz islo tvoje mimco ved sa pozri z okna, brrrrrrrrrr🙂
katti to by ti malo prist doporucene, skus ist na postu a opytat sa

wolfskinka
9. nov 2009

prali no ved na to sa spolieham

alic no ved to vonku je hnusne, teraz sedim bez pohnutia a zacina ma pobolievat brucho boze nech je to uhniezdovanie

alicao
autor
9. nov 2009

wolfi je to uhniezdovanie, co ine by to mohlo byt?🙂 kedy ides na krvicku?

katti77
9. nov 2009

wolfi keby mňa bolelo brucho tak povieš, že to môže byť uhniezdovanie, takže ale už si si aj sama odpovedala, môže to byť ono...a ja dúfam, že to je to, bože nech je to to...
prali tak kým pobeháš všetkých doktorov tak máš čo robiť, a neboj veterinár ti dá len inekciu proti besnote
😀 čo viac by s tebou mohol robiť 😀
alicka kým praskne len ten jeden a ostatné budú v poriadku tak je to ok, tá krv dúfam, bude ako má byť...

alicao
autor
9. nov 2009

katti este si ju tam moze veterinar nechat v klietke na pozorovanie 😀
idem znova zalahnut , poobede sa este ozvem co a ako , zatial sa majte a ako vzdy hovorim, nepracujete moc
wolfi ty sa otoc na druhy bok aby si sa neprelezala🙂!

pralinka25
9. nov 2009

a pridete ma pozriet ked si ma tam necha?????? 😕 bude mi tam smutno. 😀 😀 😀 😀 😀

jasne ze je to uhniezdovanie. Pekne sa zavrtava. Ma vrtacku a vrta o 106 tak sa necuduj ze to trosku boli 😉

katti77
9. nov 2009

alicka tak oddychuj a určite daj vedieť ako krv

wolfskinka
9. nov 2009

alic az 19.11.

no idem zase zalahnut

pralinka25
9. nov 2009

vsetky lezite. Ale sa mate 😵

katti77
9. nov 2009

prali no už aby sme aj mi ležali, ja sa tak teším
a prídem ťa pozrieť, možno aj mňa strčia do tej klietky aspoň by si sa nenudila

wolfskinka
9. nov 2009

ja dnes aj posedavam a idem na obed s muzikom na pizzu a potom hajde do postele

pralinka25
9. nov 2009

kati tak si spravime klietkovy zur 😀

mnam pizza 😵

wolfskinka
9. nov 2009

prali aj ja si dam uz sa tesim ... dnes akosi to lezanie flakam

pralinka25
9. nov 2009

tak wolfi ale hlavne opatrne nech ho nevytrasies 😉

alicao
autor
9. nov 2009

lezala som dve hodiny a neda sa mi spat, nevedela som vypnut mozog, hadajte naco som myslela?
uhadli ste!!!! 🙂

pralinka25
9. nov 2009

alic fakt na to si myslela??????????????
Kto by to byl rek 🙂

alicao
autor
9. nov 2009

prali, predstav si 😀
mate vela prace? ozi a uz si to oznamila vsetkym kamoskam budes mamulka?🙂

pralinka25
9. nov 2009

no uplne vsetkym nie ale tým blizkym ano.
A co dnes varis??????

alicao
autor
9. nov 2009

dnes nic prali , vobec sa mi nechce, urobila som si syrove zapekacky