Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
10. nov 2009

wolfi myslím na teba a dúfam, že si nájdeš // a doprajem ti aj /// 😉
ešte ti to ležanie nelezie na nervy?

pralinka25
10. nov 2009

ahojde blsky 🙂
Tak som slavnostne dorazila od lekara. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Isla som rano na krv a potom na EKG. Tam som cakala 3 hodiny a to tam mali napisane ze tehotne maju prednost. No nic. Bola som pomerne hladna lebo rano som mohla zjest len jeden polystirenovy chlebik.
Si predstavte,bola tam taka sestricka co vzdy ked si dal niekto potvrdit priepustku vysla akoze von, zhasnut svato alebo zazat aby si mohla za priepustku vypytat euro tak aby o tom doktor nevedel.
Ja som sa motala v ordinacii tak odomna si nemohla vypytat 😀

katti77
10. nov 2009

ahoj prali
no biznis je biznis 😀 ale mala to dobre premyslené, len čo robí v lete keď je svetlo 😀
hlavne že to už máš za sebou, a všecko v porádku?

wolfskinka
10. nov 2009

katti tak tie /// nemaju byt z coho stacia mi // 😵 😵 😵 😵 😵

alicao
autor
10. nov 2009

prali to co?? to som este nepocula
wolfi to vsetko su dobre znamenia🙂
co je divne, ze aj mna bolia strasne prsia a este som nebola ani na opu
wolfi kedy sa plati za cele ivf? embriologicka mi to povedala ale zabudla som

pralinka25
10. nov 2009

kati no neviem ako to riesi v lete. Ale sak je zjavne dost vynaliezava tak nieco ma urcite vymyslene. Bolo to teda vtipne. Musela byt nastvana ze jej to u mna nevyslo 😀

katti77
10. nov 2009

wolfi no ako nikdy nehovor nikdy, o jednovaječných dvojčatách si nepočula? ale samozrejme, že hlavne nech sú tam tie čiaročky dve to je teraz najdôležitejšie potom môžem rozvíjať teorie iných druhov
😀

wolfskinka
10. nov 2009

alic to nie su ziadne znamenia romy boello stale brucho a mna neboli nic

po transfere platis ICSI, OPU sa neplati

katti mne je to uz fuk len nech tam mam //

alicao
autor
10. nov 2009

wolfi PRESTAN!!!!! UZ ZASE ZACINAS A NEZNASAM TO!!

katti77
10. nov 2009

wolfi veď o tom hovorím, hlavne aby tam boli //

prali asi chodí vypínať klímu 😲

alicao
autor
10. nov 2009

A ESTE NIECO TY NIE SI ROMY! NEZDA SA TI? nie si ani ja, ani pralinka ani nikto, ty si len ty! jasne! a uz dost!!

wolfskinka
10. nov 2009

alic ja s nicim nezacinam len ste sa ma pytali ci mam priznaky tak som povedala nie a to bolo vsetko stale verim ze tam gulko bombulko je

wolfskinka
10. nov 2009

idem si lahnut zatial pa

alicao
autor
10. nov 2009

wolfinka ale ty si porovnavala co bolelo Romy a co neboli teba takze si porovnavala a nepisala si tvoje priznaky ale romy 😝 😝 😝 , veru, radsej chod spat, lebo myslis len na somariny! 🙂

katti77
10. nov 2009

alica si hustá, ja mám príznaky ako by som bola tehotná, aj keď ešte nebola ani ovu, ale teraz sa snažím robiť ťuťu muťu lebo dnes ráno asi ovu prebehla tak čo keď si nebudem musieť pichať.....hmmm, jááááj..
no už som naspäť v realite...

wolfi je tam 😉

alicao
autor
10. nov 2009

katti treba nanu tvrdlo lebo bude plakat uz zajtra ze nie je tehotna a este je od testu daleko
a zazraky sa deju aj ja som dufala do poslednej chvile ze sa ivf vyhnem, nepodarilo sa, ale ako pisem kazda sme ina a pichaj aby si nemusela pichat 😀

janicca
10. nov 2009

alica verzus wolfi ring voľný ...... 😀 baby vy ste ale podarené 😉

pralinka25
10. nov 2009

bola som sa najest.
Alic vo stvrtok ti vyberu a kedy vlozia spat????

alicao
autor
10. nov 2009

janicca, ale inak sa lubime 😀 !
prailnka, podla toho kolko ich bude ak bude len jedno alebo dve tak na treti den, ak bude viac nez dve tak pockaju ci nejake vydrzia do piateho dna , problem je, ze treti den vychadza na nedelu a piaty na statny sviatok, nevies preco?? NASCHVAAAAL!
Ja sa vzdy trafim! aaaaaaaaaaa, netusim ci robia transfer aj v nedelu alebo cez sviatky, musim sa popytat.
mozno ked sa nasa mamina zobudi tak napise

katti77
10. nov 2009

😀 alica tak som sa zase raz pobavila a od srdca zasmiala 😀 😀
pichaj a nebudeš musieť pichať...tak budem ja pekne pichať, lebo nechcem pichať, ale možno budem pichať ale aj budem pichať, ale čo keby som nepichala? to potom budem musieť pichať? ale keďže nechcem pichať tak dnes budem pichať....
no nie je ten život pekný, a niekedy dokonca veselý
prali a čo si mala?
alica neboj veď oni si už poradia možno si hodia kocky či radšej v nedelu alebo cez sviatok ten je dobre platený, tak bacha aby si to nemala aj s prirážkou 😉

alicao
autor
10. nov 2009

katti, nezapichas si radsej zadarmo? gonal je drahy 😀
inak mne zostane cele pero, dufam, ze sa to vsetko podari a budem ho moct niekomu darovat

katti77
10. nov 2009

alicka jasné ale ani to vždy nie je zadarmo 😀 😀
no ty si riadne šetrná 😀 teraz mi je jasné prečo si sa bránila tým veľkým dávkam 😅

alicao
autor
10. nov 2009

drahy si robil srandu, ze mozem robit reklamu na gonal ze - Minimalka davka - Maximalny ucinok!
Saso 🙂

pralinka25
10. nov 2009

alic to je dobre s tou minimalnou davkou

no a nemozu to spravit v pondelok na stvrty den? Si uzasna ako sa vzdy prese trafis. Keby clovek chcel tak to tak skvelo nenaplanuje

katti77
10. nov 2009

alica ale u teba je ho fakt 🙂
uvidíme ako to bude u mňa

janicca
10. nov 2009

alic ja viem..... 😉

alicao
autor
10. nov 2009

prali mysli, ze sa da aj na stvrty ale to este neviedia ci to bude pekna blastocysta ta je az na piaty alebo siesty, ak nerobia trasfery na st.sviatok a budu kvalitne embrijka tak si skor mysli, ze to posunu na ten siestky, ale predbieham, este nie som ani na opu, uz som ako wolfi
katti, no ked si rovnako hormonalne trafena ako ja tak boh a krajko nech ta ochranuje! 😀
prave som si dala chilly papricku , zabudla som si umyt ruky a utrela som si po okom aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja som neni normaaaaaaaaaaalna!!! do kelu!

pralinka25
10. nov 2009

alic jasne ze budu embrijka a budu hyper super kvalitne. To je uplne jasne.
No s tou chilly paprickou..... zlatko nemusis si to zas davat vsade 😀

alicao
autor
10. nov 2009

prali , skusam vsetko co sa da 😀
14tt ? neprehanas to nahodou? ako ta ma clovek dobehnut?!! 😀

wolfskinka
10. nov 2009

alic tesim sa ked ty budes hysacit ci tam je alebo nie .... ti to vratim aj s urokami 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

katti snad sa nemylis

janni no ved to plati o nas s alickou co se skadliva to se rado ma ... ze alic 😀 😵