Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
2. sep 2009

jasne ved by chudaci cierny zomreli od hladu a od abstakov 😀

pralinka25
2. sep 2009

sak to. Treba sa o nic postarat. Sak co.

No a to potom aj keby si isla v novembri na to tak fakt ako ta budu sledovat?

alicao
autor
2. sep 2009

no emrijka by vlozili cca 7 demembra a o dva tyzdne na krv, lenze to uz tam asi nebudu tak sa budem musiet testovat sama len asi testom....neviem ako to maju zariadene v tychto pripadoch som zvedava

alicao
autor
2. sep 2009

dobre to ma rozpocitane ze? na rok dopredu 😀 😀 😀

pralinka25
2. sep 2009

sak ale treba.
No mozno ma nejaky gynekolog s nimi dohodu. Alebo mozno by si mohla ist k obvodnej. Nejak to musia mat vymyslene. Ved cokolvek sa moze stat. Myslim ze to nemoze fungovat v takej institucii ze na mesiac zavru dvere a hotovo

alicao
autor
2. sep 2009

prali aj ja myslim, no ved mi povedia, mozno nerobia zakroky len krv a sono...zistime🙂 a mozno sa stane zazrak a dostanem sa narad uz o mesiac...nebudem to uz riesit nic tym neziskam. len keby to cakanie islo rychlejsie.
minule mi drahy vynadal, ze som zabudla zit...ma pravdu, ale neviem sa prepnut

pralinka25
2. sep 2009

a kedy to budes zistovat? Zaujimalo by ma to teda.

No ma pravdu. Ale ono je to fakt tazke. Ale treba si polozit otazku co je to zit. Co si vlastne on pod tym zitim predstavuje? Ved aj toto je sucast zivota.Uz nemas 18 a riesis ine veci ako vtedy a nasilu sa tvarit ze nieco je OK ked to tak neni je zbytocne. To ti v ziti vobec nepomoze

alicao
autor
2. sep 2009

no myslel to tak, ze uz ma nebavi chodit na bike ani na turistiku ani tancovat...tym som volakedy zila...teraz mam proste take depkovske obdobie a aj ma to mrzi, ze som taka o nicom, lebo bolo leto a teraz ide jesen a mohli by sme si ho viac uzit keby som stale nemyslela na to jedno a to iste...
budem to zistovat az ked sa dozviem, kedy mam ist na to ivf...ak to nestihnem buduci cyklus tak sa koordinatrky ivf opytam ako to je vlastne v tom decembri....myslim, ze toto vsetko sa dozviem do polky oktobra co a ako...

alicao
autor
2. sep 2009

idem uz domkov prali, tak zajtra papa, nech teplotka pekne stupa, aby si nas odkliala🙂 😲

pralinka25
2. sep 2009

aha. No dobre. Ale aby si stihla aj to IUI ak by sa to posunulo.

Clovek prechadza roznymi fazami zivota a jeho radosti sa menia.

Viem ze sa to neda porovnavat ale ja som napriklad pred nedavnom nemohla prezit jediny den bez masa a keby mi niekto povedal ze budem zboznovat plny tanier zeleninoveho salatu poslala by som ho na psychiatriu. A teraz maso nemusim aj mesiac a salatu sa neviem dojest.

Skratka tym chcem povedat ze clovek sa meni. Ono sa to bud vrati alebo nahradi inymi radostami. Ale jedno je iste nezabudaj na bezny zivot a aj ked je to tazke skus samu seby vnutorne presvedcit o tom ze musis zit aj niecim inym. Lebo neskor aj toto moze byt pricinou neuspechu.

Ja obdivuem tu moju kamosku (co som ti o nej pisala ze potratila) ze oni si stale rovnako ziju svoj zivot. Urcite ich to trapi ale stale niecim ziju.

Inak adenka ma fotky Dominiky

pralinka25
2. sep 2009

Oki alic. PaPa a pekny vecer.
Drz palce aby isla hore. Ked klesne skoncim na strome 😝 po ceste do roboty

alicao
autor
2. sep 2009

mas pravdu prali, snad ma toto obdobie rychlo prejde...
dominika je krasna, uz ma aj nausnicky ty brdo

pralinka25
3. sep 2009

dobre ranko 🙂
dnes tu budem len kratko. Tak do 10:30. Idem zubarovi 😝

alicao
autor
3. sep 2009

pralinka, bre ranko, ak to je dobre, lebo ja o 9.30 idem skolit toho noveho a bude to asi na cely den...
inak ovulka je asi dnes, lebo este tepltota nestupla, takze MUSIME tutu mutu aj dne...au..🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc
Co ty?

alicao
autor
3. sep 2009

Jezisi prali, to co ten skok? Ty si na 100%tehotnaaaaaaaaaa..... 😀 😀 😀 zostanem tu sama!!!!!! 😀

alicao
autor
3. sep 2009

neviem sa dockat pondelka kedy mi to oznaaaaaaaamis🙂

katti77
3. sep 2009

ahojte žienky aspoň vás pozravím a idem vás čítať

pralinka25
3. sep 2009

ahojky. No len do toho. Tutumutu musi byt aj keby traktory padali. Ber to ako sport. Zlepsis si kondicku. Je to skoro ako jazda na bicykli 😀 Teda ked mne sa niekedy nechcelo pocas tych vela dni za sebou tak som to brala aspon tak ze mi pohyb prospeje 😅

Alic celu noc som nemohla spat. Ani 5 minut. Prevalovala som sa ako ryba na suchu a pravdepodobne preto ta vysoka teplota. Myslim ze to s realom nema nic spolocne. Uvidim zajtrajsiu teplotu. To bude skor jasne ze co a ako. Ale tato vysoka teplota je len taka haluz urcite kvoli prebdenej noci

pralinka25
3. sep 2009

ahoj kati 🙂

alicao
autor
3. sep 2009

prali, ty kokso, ja som od druhej tiez bola hore, zaspala som asi pred piatov....nieco bolo vo vzduchu...ale...aj tak si tehotna a nepapuluj
Ahoj kati🙂

alicao
autor
3. sep 2009

prali a k tomu byciklovaniu v pondelok sme boli na biku a potom tutu mutu, vcera sme boli na biku a potom tutumutu takze ja nemozem brat este aj tutu matu ako bike, lebo to prebyciklujem cele poobedie 😀

pralinka25
3. sep 2009

😝

rada by som ti verila. Ked budes mat pravdu tak zi zaloz vestecku zivnost, lebo by to uz bolo druhy krat co by ti to vyslo. Fakt by som bola rada keby si mala pravdu. Ale sama to poznas. Neveris az kym nenajdes //

no fakt asi bolo nieco vo vzduchu

pralinka25
3. sep 2009

alic no sak ale aka budes vysportovana 😀

alicao
autor
3. sep 2009

ale prosim ta, pribrala som dve kila od potratu..mam 61

pralinka25
3. sep 2009

tak ale to je ina situacia a navyse to neni nic hrozne

alicao
autor
3. sep 2009

no ale ide to nezadrzitelnou rychlostou..sladkosti, jedina moja radost teraz...
katti este citas? 😀

pralinka25
3. sep 2009

aj moja. Hlavne zmrzliny 😅 Ale ja sladke fakt mozem. A zrovna pri PCO by sa nemalo

alicao
autor
3. sep 2009

aj ja, kazdy vecer este si ju posipavam grankom🙂

pralinka25
3. sep 2009

hehe. Nuz co uz. Aspon take radosti nam ostavaju 🙂
su aj horsie veci

alicao
autor
3. sep 2009

lenze ja tych horsi veci mam v poslednom case az az...ale su aj horsie, ja viem...ved sa davam pomaly dohromady..inak drahy suhlasil s tou inseminaciu keby sme nemohli ist na ivf na buduci cyklus