Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
12. nov 2009

No ked budes mat cas mozes mi to pozriet. Hned ma nasral. Prachy potrebujem ako sol, aj kvoli PN aj kvoli hypoteke a aj na babo. Kurnik vsetky odmeny nam pobrali a ked nejaku chcu dat tak mne ju nedaju 😠

No to je dobra blbost dve centra v jednom meste. Ked uz sa chcu nabalit lepsie by urobili keby to otvorili niekde inde.

O alicke zatial neviem nic ☹ ale dufam ze vsetko ide ako po masle. Cakam s napatim

katti77
12. nov 2009

tak ja ti to skúsim preveriť, zajtra ti dám vedieť
o desiatej jej mm mal ísť na .....tak alicka držkaj sa, a dúfam, že je všetko ok...myslíme na teba

a ako prípravy na voľby, si rada, že tam nemusíš ísť, čo? teraz majú baby zhon, to chodíte dávať do schránok vy? lebo ja mám známu v žiline na meste a oni to chodia roznášať....

pralinka25
12. nov 2009

Tak tak snad z neho vyzmychaju nejake kvalitne spermije co sa nebudu furt rehotat.

Ano chodime to roznasat my. Chodia teraz po skoleniach. Ako keby som bola sama nemala muza a co doma robit tak idem. Ale cele dni tu mam klientov a cez vikend som rada ze nijakych ludi nevidim. natoz aby som celu sobotu zas bola s ludmi.
Niektori ludia to u nas robia radi ale ja to nechcem robit. Mne to za tie prachy nestoji.

katti77
12. nov 2009

prali ani mne by sa to nechcelo, radšej si víkend užiješ inak a v kľude...
a tie balíčky na mikuláša to pre zamestnacov, hej, nie pre cigo?....u nás chcú teraz stavať byty pre cigo, tak ma nasra....lalalala sa asi postavím do radu, nech dajú aj mne 😝 ...
dnes sa mi nič nechce, ale idem o jedenástej volať o tie výsledky, tak dúfam, že bude všetko ok

pralinka25
12. nov 2009

balicky davame rodinam v hmotnej nudzi. To su normal biele rodiny co prisli o zamestnanie alebo o rodicov ked prisli deti. je tam aj par cigo ale to su specialne vybrati taki co splnaju podmienky cize si to musia zasluzit. A to je len par deti.

Drzim palce na jedenastu. Ja pojdem pred pol dvanastou tiez pre vysledky krvi.

pralinka25
12. nov 2009

pisem prispevok 6666 😀

wolfskinka
12. nov 2009

ahojte mne tieza este nic nenapisala potvora jedna asi nemozu zratat tie vajka ked im to tak dlho trva

wolfskinka
12. nov 2009

Pisala mi alicka takze mala 15 folikulov, z toho 10 vajok, z toho 4 jednotkove, 4 dvojkove a 2 trojkové, viac bude vediet zajtra ... to je riadna sliepka , alic s prepacenim za vyraz, tolko vajec .. jednoznacne vedies 😀 😀 😀 😀

pralinka25
12. nov 2009

aj mne uz pisala. Akurat som chcela napisat. Si ma predbehla wolfi.

Super. Tesim sa.

katti77
12. nov 2009

jááááj tak super, a to sa tak bála aby mala aspoň jedno, sliepka je to riadna 😀
alicka supéééééér, takú radosť si mi urobila

wofli a ty ako sa máš?

pralinka25
12. nov 2009

kati volala si?

wolfskinka
12. nov 2009

prali pisala ...

katti ako sa mam, no co brucho sem tam pobolieva ale to len tak cvicne ako vzdy pred mrchou, prsia stav nezmeneny ... takze nijako ziadne ine novinky nemam, akurat to ze sa mi vysypal cely ksicht, vyzeram ako pubertacka, cervene flaky niektore aj 1 cm velke no horor

katti77
12. nov 2009

prali volala som, ale len povedal, že už výsledky sú, aby som zajtra prišla, že ma pošle na interné...tak zajtra ráno idem k nemu...
čo sa robí na tom internom, wofli vieš?

wolfi, no príznaky ani žiadne nemusia byť, však to vieš aj ty, dúfam, že všetko dopadne ako má a budete tu všetky babulky tehu...

wolfskinka
12. nov 2009

kati .. napise spravu, popyta sa ta na chorboy a EKG

katti77
12. nov 2009

wolfi dík zlatko, a ty si mu niesla aj krvé výsledky?

alicao
autor
12. nov 2009

dakujem vam babenky ze ste na mna mysleli, moc, moc, moc, mozno aj to pomohlo 😀
spoznala som sa s dahrou, zlata kocka.
narkoza bola sranda nestihla som napocitat ani do desat a chrnela som ako zabita.
rano sme sa s mm stavili ze kolko bude vajok, on ze 10 ja ze 6.
chvilu po odbere prisla gatova, ze to islo vyborne, ze ma desat, Ja ze sakra! ona ze preco? lebo mm vyhrasl stavku. ona ze Tak to ma mrzi 😀
potom vysla na chodbu tam ma drahy cakala, a povedala mu, ze pan olbricht vyhrali ste..on nechapal, ze o co toci az potom mu to zaplo🙂
vsetci boli strasne zlati, nechapem taky pristup...
zajtra zistime kolko sa oplodnilo, lebo netusime aky bol spg..
strasne ma bolia vajecniky chodim ako po vajciach a ani sediet poriadne nemozem...fuj...ale nevadi, na OPU som sa dostala takze prvy ciel zdolany, teraz este vyderzat do 5 dna a potom do augusta!!! 🙂

katti77
12. nov 2009

alicka no vidíš, tak ako super to dopadlo, teraz zase len dúfať, že sa všetky oplodnia, nešli ste ICSI?
takže keby by teda mal byť ET?
taká som rada, že všetko ide ako má a že zachvíľu aj ty budeš mať mušku v brušku

alicao
autor
12. nov 2009

katti aj gatova povedala, ze tak ako to zo zaciatko vyzeralo zle tak to vyzera teraz dobre
hej idem len ICSI, ved mam horsi spg nez vy
ak by vsetko islo ako ma tak 17.11 bude ET.
Boze nech aspon dve krasne bambulky do vtedy vydrzia, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!

katti77
12. nov 2009

alicka tak to sa určite oplodnia všetky, ešte ti aj mrazáčikovia zostanú, to je super, ty 17.11. na ET a ja začínam pichať a wolfi sa dozvie, že je tehu, to bude super deň...
tak teraz posielaj pozitívnu energiu do mt aby bambuľky bojovali a boli všetky jednotkové

alicao
autor
12. nov 2009

presne tak tak ako bol pre vsetky dolezity 22.10 tak teraz 17.11 🙂
jednotokove asi nebudu vsetky , sice povedala, ze niektore z tych dvojkovych mozu za tri hodinky este dozriet ale nemusia..
ale nevadi, aspon ze su 4 jednotkove
lezne ..to ti sice este budu vysvetlovat ..ale toto je hodnotene podla toho, ze ako vela vyzivnych latok maju okolo seba..
ked ich ocistia mozu zistit, ze tie jednotkove nie su zrele ale aj naopak, ze dvojkove zrele su, takze toto po obdbere je len orientacne podla prveho pohladu, preto zajtrajsok je dolezitejsi..

katti77
12. nov 2009

alicka, keby len jedno bolo to dobré a bude s neho bambuľka tak to ti stačí, ale bude ich určite viac a niekto tu na mk raz spomínal, že to hodnotenie robia len v heliose, a že inde to neznámkujú....
čisto teoreticky, keby mi zostalo len jedno trojkové tak mi ho nedajú, myslím oplodnené trojkové, lebo aj potom ich známkujú, nie?

pralinka25
12. nov 2009

cafte.
Bola som si pre vysledky a dufala ze mi uz obvodna da peciatku do tehu knizky. Cakala som tam s chorymi ludmi. No a zas sa nic nekona lebo musim ist na kardiologiu. A to je cakanie na cely den. Neuveriteneeeeeeeeeeeee.
Co by si mal clovek uzivat tehulkovanie a tesit sa tak sa citim ako smrtelne chory pacient.
A navyse ma z kazdej strany ohrozuju vselijake chripky a anginy. Neskutocne volaco. Som taka nasranaaaaaaaaaa

Alic o kolkej budes zajtra vediat co a ako?

alicao
autor
12. nov 2009

hej znamkuju ich kazdy den
a ked je na zaciatku trojkove tak ho neoplodnuju teda ak ides icsi, a keby bolo embrijko na treti den trojkove tak pravdepodobne by sa piateho dna nedozilo..ale asi je to na tebe ci so ho das vlozit..neviem

katti77
12. nov 2009

alicka no máš ich desať, wolfi mala dve, a úspešnosť bola 50% takže máš veľké šance a proste bambuľka do bruška pôjde ak nie aj dve....zajtra to budeme spolu s tebou prežívať a myslieť na tvoje bambuliatka...
a to ti až zajtra povedia koľko oplodnili, ale oni budú oplodňovať už dnes, nie? a tvoj muž bol aj na tom wash teste?
prali upokoj sa, lebo kardiológ bude mať na papieriku také krivky že až, mu to tam bude skákať hore dole a čo potom? a vlastne na čo tam ideš, bože mne to príde, že sme ako králiky, všetci všetko skúšajú a tak...

alicao
autor
12. nov 2009

katti ved ja verim ze dake bude a verim ze budu aj dve🙂 a tie trojkove sa nepocitaju, tie vobec nejdu oplodnovat, takze ich mam vlastne len 8 ale aj to je super!🙂
drahy bol na tom teste este v auguste ma 37 milionov, pohyblivost len tak tak a tvarovovo 0 dobrych...takze dufam, ze tam aspon 8 krasne tvarovnanych najku
hej dnes ich budu oplodnovat o 12stej takze uz vlastne su asi napichnute, a ci sa zacnu delit sa kontroluje po 20 hodinach od oplodnenia.
pralinka o osmej mam volat
a papaj vela cecka aby si po tych cakarnach neochorela...slovenske zdravotnicvo je naruby postavene..no comment

alicao
autor
12. nov 2009

idem si lahnut babulky lebo ma pi...a ine vnutornosti dost bolia, len ked lezim tak sa to da vydrzat.
zajtra sa ozvem co a ako a diiiiiiiiiiiiiiiiiik este raz,
ste moje zlaticka🙂!

pralinka25
12. nov 2009

baby no toto cloveka uplne odradi. Ani nemozem mysliet na babo a tak ked stale sedim v cakarni plnej chorych ludi. Tento tyzden som bola uz u 4 lekarov a minuly tyzden u troch

katti77
12. nov 2009

alicka tak hádam 8 nájdu z toľkých milionov
takže už sú babuľky oplodnené, takže poprosím dve ryšavučké vysmiate bambulky a dvoch krásnych bambulčekov a môže byť aj jedno vajko ktoré dá jednovaječné dvojičky...

katti77
12. nov 2009

prali no a už aspoň tento bude posledný? ja ti verím, ja sa tiež bojím len tak sedieť v čakárni a čakať, lebo niektorí ľudia sú takí blbí, že to zakašle a hubu si nechití, teraz ani dotknúť sa radšej nechcem ničoho, a to už nehovorím o tej kľučke do ambulancie...
nebojkaj, budeš v poriadku, len ako alicka napísala céčko papkaj, preventívne...

pralinka25
12. nov 2009

alic jasne ze najdu. Len dufam ze im drahy vecer prehovoril do duse aby sa chovali seriozne 😀