Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
12. nov 2009

zajtra sa tam pojdem posadit. Snad ma vybavi a budem mat pokoj. Potom pojdem odniest vysledky svojej doktorke a snad mi uz potom da peciatku, lebo ma svihne a skoncim na psychiatrii. Kokso vidis tam ma este neposlali.

katti77
12. nov 2009

prali tam ťa pošlú zajtra 😀
a akú pečiatku ti to vlastne má dať tá doktorka? no dúfam, že je to už posledná a takto o dva týždne už budem na PN jáj to ti bude dobre...

pralinka25
12. nov 2009

no potrebujes do tehu knizky normalne raitko od obvodnej, EKG a peciatku od zubara.

No a obvaodna mi nechce dat peciatku pokial nebudem zo vsetkych stran prekontrolovana.

katti77
12. nov 2009

no a potom si niečo vymyslí gynekolog a potom psycholog a psychiater a nakoniec ten veterinár no a hádam do 40tt budeš mať všetky vyšetrenia v poriadku 😀

pralinka25
12. nov 2009

sak to. A co ked to nestihnu a nechaju ma tehotnu este o 3 mesiace dlhsie 😲

katti77
12. nov 2009

😲 😲 😲 no ale čo nie je môže byť 😀
to by si bola ako slonica, a už máš aj bruško?

pralinka25
12. nov 2009

to ano 😀 😀 😀 😀
Ani moc este nie. KMozno len tak trosku. Ale tazko rozpoznat co je uz tehotenske brusko a co slaninka 😀

katti77
12. nov 2009

tak potom hoď foto do albumu, aby sme videli aké brušká nás čakajú
takže zajtra ráno tu nebudeš ani ty ani ja, a vrátiš sa ešte do práce? ja hej

pralinka25
12. nov 2009

ja rano pridem na skok. Ale potom pojdem na tu kardiologiu. Neviem dokedy tam budem. Ked dlho tak rovno pojdem obvodnej a domov. Ale som strasne zvedava ako dopadne alicka zajtra. Teda jej vajka.

katti77
12. nov 2009

tak to sa asi nevrátiš, ale však ona ti pošle sms
dúfam, že napíše len dobré správy a babulky budú rásť
ja padám domov, tak zajtra ťa asi nestihnem, tak sa opatruj a nech už to máš za sebou
pa pa

alicao
autor
12. nov 2009

cmuk! 😲 😲 😲
musim lahnut lebo rodim...nehnevajte sa! 😔

katti77
12. nov 2009

alicka cumk, a nehneváme sa

pralinka25
12. nov 2009

kati tak papa. Drzim palce na zajtra.

Alic tak pekne lezkaj ale mysli pri tom na vajka!

wolfskinka
12. nov 2009

alicka no som rada ze to mas za sebou ... ze ten odber to bolo to najprijemnejsie z celej stimulky, neboj sa z tolkeho mnozstva budu aj 4 ... myslim na nej, alic ale to ti nemusim hovorit, ze vsak ano ... boze ja uz som ako ten z tych profesionalov, stale dookola opakujem to iste 😀

alic tak tak krocik po krociku az do augusta 😵 😵 😵, brucho ta bude este chvilu pobolievat hlavne ked pojdes na wc ale to po par dnoch prejde, hlavne vela pi

katti ja budem vysledky vediet az 19.11.

miroslava89
12. nov 2009

ahojte

wolfi "az" 19teho? ved to je len tyzden🙂

katti77
12. nov 2009

wolfi ale ja predpokladám, že 17.11. si spravíš test 😉
ahoj mirka
ja som len spravila kuk a zase idem, varím večeru 😒

miroslava89
12. nov 2009

katti co dobreho variS?🙂

katti77
12. nov 2009

no dobré to je ale nezdravé, vyprážaný syr a hranolky a samozrejme tatarka 😀
a ty ako?

miroslava89
12. nov 2009

robis chute😀

ja? po troch dnoch som konecne poriadne spala.. ale cez den😅.. vstlaa som spravila som muffiny a zavislarcim na nete a pride manzel donesie veceru a taky obycajny den🙂

wolfskinka
12. nov 2009

katti neviem ci spravim test asi ani nie, lebo pokial budem s muzom doma tak testovat nebudem, nedovoli mi to

mirka ze "az" 1íteho .. to je teraz cela vecnost

wolfskinka
12. nov 2009

alicka drzim palceky aby boli zajtra vsetky pekne oplodnene... tfuj tfuj tfuj

alicao
autor
13. nov 2009

wolfinka moja dakujem, dakujem, dakujem!
takze- po ocisteni tych 10 tich bolo 9 zrelych, oplodnilo sa nam 8 🙂
teraz mam volat az v nedelu kedy mi povedia kolko maju buniek a oznamkuju ich. Teraz mi nepovedali nic ine, len ze sa oplodnilo 8 , moje stasten cislo🙂
nech to takto pekne ide aj dalej prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

kamka17
13. nov 2009

alic...super, tak je všetko ako má byť podľa plánu 😉 a neboj, minimálne tie dve dáte na vklad a tie zvyšné dáte zmraziť pre budúce generácie 😉 😉 🙂

alicao
autor
13. nov 2009

kamka dufam, ze to tak bude🙂 dakujem🙂

katti77
13. nov 2009

ahojte
no vidíš alicka, ako to ide pekne poporiadku, ešte aj zostanú mrazáčikovia, tak tfuj tfuj aby m nedelu boli samé jednotkové
ja už mám výsledky z interného takže je všetko v poriadku a môžu ma operovať, a včera som už bola po inekcie, a ako naschvál som tam stretla sesternicu, tá sa určite pýtala tej lekárničky, na čo mi to je toľko liekov, lebo ich bolo za igelitku, ale však to poznáte 😉 , no práve ona nemusela vedieť čo sa deje, ona totiž je vydatá za môjho bývalého a majú spolu už dve deti...no ale to len tak na okraj....

alicao
autor
13. nov 2009

katti no nahoda je svina🙂))
to je super ze si ok, ja ked si spomeniem na tu narkozu, bolo to super, normalne vcera ked som nevedela vecer zaspat tak som si nato spomenula, ze som nestehla ani do desat napocita a aj to sa pamatam ze som sa usmievala, raz dva a chrrrrrrrrrr🙂
inak je tu dost bab co malo oplodnenych aj 13 vajicok a na piaty den zostalo len 1. takze zatial sa moc nevytesujem ale duuuuuuuuuuuufam ze aspon dve do piateho dna vydrzia a prinesiem si ich domkov
nepovedali mi ani akej su kvality tak netusim a ani to ake mal drahy spermie...

katti77
13. nov 2009

alica však stačí jedno, jedno také čo sa udrží 40tt a viac ani nepotrebuješ nato aby si bola šťastná, ale ja verím, že ich bude viac a posielam im energiu takto na dialku....
tak to by som aj ja niekedy potrebovala tú narkozu, niekedy nemôžem zaspať ani do jednej a inokedy ma láme už o osmej 🙂
a čo ideš dnes robiť?

wolfskinka
13. nov 2009

alic no supeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr gratulujem a drzim palceky dalej .. ale ved ty vies ved ty vies 😀 😀 😀

no ja som dnews v noci spala na bruchu som sa akosi pregulala, som sa rano tak zobudila ... snad to gulkovi bombulkovi neublizilo

alicao
autor
13. nov 2009

katti jasne bola by som vdacna aj za jedno zdrave aliciatko🙂
dnes? tu lezim na gauci a citam knihu, aby mi to rychlejsie ubiehalo
vecer ked pride drahy tak pojdem nakupit, zas mame chladnicku ako po vylupeni
ozi, mozno mam aj najomnikov do mojho bytu, ak to zoberu tak v nedelu podpiseme zmluvu a zbavila by som som sa aj tohoto problemu, bolo by to super

wolfskinka
13. nov 2009

no alic tebe sa toho 13.teho piatok ocividne dari na vsetkych frontoch ... neskusite este sex ? mozno sa vam zadari aj nejake zabudnute vajko 😀 😀 😀