Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
13. nov 2009

sa nebojíš pozerať hausa, tam sú niekedy také choroby 😀 😀 a hlavne skoro každá druhá je z pohlavnej choroby, teda aspoň čo som videla ja 😉

pralinka25
13. nov 2009

ani nie. Celkom mam ten serial rada.

katti77
13. nov 2009

aj mne sa páči, on je teda riadny charakter 😀
už ideš domov?

katti77
13. nov 2009

alicka tak dúfam, že v nedelu dáš vedieť sem ako sa tvoje bambulky držia, jasné ti to je 😉
aj ja už pôjdem domov
wolfi aj ty sa držkaj
prali pa pa

wolfskinka
13. nov 2009

katti drzat sa budem ale ... ved vies ako to chodi

alicao
autor
13. nov 2009

teraz som sa zobudila , spala som ako zarezana
jasne , dam vediet aj sem aj cez sms
aj vam pekny vikend🙂

wolfskinka
13. nov 2009

alic tak to sme dve ja tiez cely den len spim a lezim, je mi vselijako raz navaly horucavy raz zimnica, brucho poboelieva na striedacku s hlavou ... no horor co ti budem hovorit

wolfskinka
13. nov 2009

no a asi vas nepotesim .... objavilo sa trosku ruzovej krvicky a brucho boli ako sproste takze dnes max zajtra sa to spusti, takze asi tak .... je mi luto ze som vas sklamala

alic asi gatovu nepotesim, no co uz bude sa s tym musiet zmierit ... bolo to moje tretie a posledne umele, takze dalej to nebudem komentovat asi viete ako mi je

alicao
autor
14. nov 2009

napisem to takto wolfi -
co by si napisala ty mne keby som ti napisala, ze ma 8 den po transfere boli brucho a nasla som si 3 ruzove kvapky na toaltenom papieri???!!!
opodved poznas ty a aj my vsetky...

janicca
14. nov 2009

dobré ránko vám všetkým...ja vám tu len nakuknem a idem ta het...
alic je to tak máš pravdu....

wolfskinka
14. nov 2009

ahojte
alic ja viem presne co by som ti napisala, ze je to uhniezdovanie ... no co nevyjde no tak som mala smolu, jedno mame iste tak to nebudem brat tragicky, vcera sme mali s muzom debatu a povedal, ze uz mi nedovoli ziadne hormony ani clostilbegyt, ani IUI ze uz som sa natrapila dost, skratka povedal, ze co ma prist to pride a ked nam to neni sudene tak budeme mat adoptovane ... ale ze uz ziadne lieky takze uvidime, bud je to uhniezdovanie a ked je to mrcha tak hned po tom ako mi to potvrdia idem si zacat leicit pecen a nieco brude treba spravit aj s tymi mojimi leukocytmi a ostatnymi prisernymi hodnotami

a kedy ides volat na embryjka ?

alicao
autor
14. nov 2009

no este ze si sa umudrila aspon na chvilu , lebo by som ta najradsej prefackala..vies ako to myslim, proste si strasna , ako vzdy pri ivf...neskutocne..uz som tu raz napisala pravidla kedy treba fnukat , tak sa podla toho riad lebo ta preradim to temy snazilky pesimistky
ja mam volat az zajtra, nechapem preco som nemala volat kazdy den ako ostatne baby, vcera mi povedali, ze mam volat az v nedelu..takze zajtra budem vediet ako sa moji dropcekovia drzia...

wolfskinka
14. nov 2009

alic dik no drzim palce nech medzi nimi je alicka .... ale ved ty vies nebudem to stale dookola opakovata kedy by ti pripadal vklad ? utorok ? a ako ti je uz je ti lepsie ?

alicao
autor
14. nov 2009

ano ak bude vsetko ok a embrujka prezuju do piateho dna tak 17.11 by bol vklad
trosku ma bolia este vajecniky a taky pocita ako pri ms, ale da sa to vydrzat, tak ako si povedala, hlavne ked cikam
a dakujem, ved vies ze aj ja tebe 🙂

wolfskinka
14. nov 2009

alice xixi ze prezuju a co im daju zimne topanky ??? aby neprechladli 😀 😀 😀

alicao
autor
14. nov 2009

wolfi ved vies ze nemusia prezit co sa cudujes?

alicao
autor
14. nov 2009

ale ja veriiiiiiiiiiiiiim, ze najmenej dve vydrzia a budu krasne zdrave zivotachtive blastocysty, ktore uz potom zo seba nepustim von az v auguste!!! a basta! 🙂

wolfskinka
14. nov 2009

ja som sa smiala na tom co si napisala .... ze embryjka prezuju do 5 dna ... miesto i si napisala U a ta sa mi zdalo smiesne

alicao
autor
14. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaj🙂

wolfskinka
14. nov 2009

to sa ti podarilo

miroslava89
14. nov 2009

ahojte pekny vikendik vam prajem🙂

wolfskinka
14. nov 2009

ahoj mirka

miroslava89
14. nov 2009

wofli ahoj🙂 oddychujes?🙂 ako sa citis?

wolfskinka
14. nov 2009

oddychujem a teraz som pospala asi 3 hodiny ako poleno, neviem co budem robit v noci asi pojdem kdesi na diskoteku .. ked som uz vyspata 😀 😀 😀

alicao
autor
15. nov 2009

wolfi tie tvoje vyskerene smiliky su mi nejake podozrive!!!! ??????? priznaj sa!
dnes som volala mam 4 jednotkove osembunkove embrijka, 2 dvojkove sestbunkove a 2 trojkove, ktore ze vraj nevydrzia lebo sa zle delia , ze su tam nejake fragmenty ci co
Nech preziju aspon dveeeeeeeeeeeeeeee, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!!
Zase cakat dva dni, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zblaznim sa🙂!

wolfskinka
15. nov 2009

alic nemam sa k comu priznat ...

teraz som vstala a tesim sa z tych tvojich vysledkov, neboj sa tie jednotkove urcite preziju

miroslava89
15. nov 2009

wolfi na diskteku by sa ti zachcelo?😀.. tam lez doma a tancuj prstami po stole akurat toto mozes 😉

alic vydrzis a bude dobre .. nie ze nakoniec budes mat trojicky 😅 😵

alicao
autor
15. nov 2009

mirka nic inem mi nezostva ..ups, trojicky...to by bolo asi moc, musela by som zamestnat aj susedov 😀

miroslava89
15. nov 2009

alic ale co by susedov ty si sikulka zvladla by si to🙂

wolfskinka
15. nov 2009

alic a kolko idete vkladat ako ste sa dohodli s tetou embryologickou ?