Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
15. nov 2009

wolfinka, budem volat 17steho o 7.30 ako sa maju babulky a ci a o kolkej bude vklad...
neda sa predsa dohadovat na niecom co nie je este iste, ze ano🙂
ale povedala, ze ak bude vklad tak medzi 10tou a 11stou

alicao
autor
15. nov 2009

a kolko? kolko bude, ved vies ze si chcem dat dve ak budu dve viac mi nedaju a ak bude jedno tak s tym nic neurobim a dam jedno, ak nebude ani jedno tak si nejake vlozim z vedlajsieho suflika 😀

wolfskinka
15. nov 2009

vklad budes mat medzi 10,00 - 11,00

katti77
16. nov 2009

dobré ránko zlatíčka
alicka tak zatiaľ sú to dobré správičky, dúfam, že takto to vydrží až do zajtra, a ešte si budeš vyberať 😉
wolfi presne ako ti povedala alicka, môže to byť aj uhniezďovanie
prali ty ako, ešte pár dní a ideš na PN

ja mám na vás IVF-káčky pár otázočiek, zajtra začínam pichať a neviem sa rozhodnúť, či ráno či večer, je v tom dáky rozdiel, myslím po medicínskej stárnke, skôr mi to vyhovuje ráno, lebo to mám istotu, že sme doma, večer neviem, kedy presne príde mm, či nebudeme niekde vonku a tak...počula som, ale neviem či to nie sú len také babské reči, že večer to je lepšie, že potom ti môžu pichnúť pregnyl ráno...čo si myslíte?
a druhá otázka ako hlboko sa má pichnúť tá ihla?

pralinka25
16. nov 2009

Dobre ranko zubrienky 🙂

katti77
16. nov 2009

ahoj prali ako víkend?

alicao
autor
16. nov 2009

bre ranecko mojenka
wolfi , ved som pisala ze medzi 10-11 o dva prispevky pred tebou🙂 zajtra testujes?
katti, ja som si pichala az vecer, lebo okrem toho , ze som rano ovela citlivejsia a vsetci mi musia dat pokoj, nie este injekcie do brucha, tak vzdy po tretej ti povedia aku davku si mas pichnut, takze podla mna je lepsie vecer a hlavne si uz potom doma po injekcii.
obdivujem ta ze budes chodit do prace, tak len dufam, ze to nebude mat u teba taky priebeh ako u mna, lebo to by si do prace chodit nemohla...a nezabudni pit minimalne 4 litre aj v praci, proste stale

alicao
autor
16. nov 2009

a tu dipheralinovu ihlu tak centimeter ale nie kolmo ale pod uhlom, ved ta ta to ucili nie?

pralinka25
16. nov 2009

kati no v pohode. Nic vynimocne. Len som sa tak povalovala

alicao
autor
16. nov 2009

baby dnes som mala stracnu noc, presne o pol noci som sa zobudila ze musim ist cikat, a ked som si lahla spat do postele dostala som take krce v bruchu ze som plakala a zvijala sa na zemi, nevedela som ci je to hypertimulak alebo co..straaasne pichanie v predu v zadu v boku vsade.
potom som si spomenula, ze som nebola na velkej potrebe od OPU, let take kozie bobky, sorry ze to tak opisujem, ale bolo to strasne
dala som si gutalax ale zatial nezabral, krce trochu ustupili ale picha to stale , velmi sa bojim aby mi to neprekazilo trasfer,
taketo som este nezazila, lebo normalne oneeeeee kazde rano a teraz od OPU nic.
zazili ste niektora uz zapchu? moze to byt ono? neviete co mi mohlo pomoct?

katti77
16. nov 2009

alicka to bude zápcha, skús robiť brušáky, môj bratranec mal takéto bolesti a nevedeli čo mu je, mysleli si že slepák, prišla po neho záchranka a on chudáčik kým prišli po tej deravej ceste do mesta tak sa vyprdkal a bolo po bolesti...
fakt brušáky a daj si ešte ten glutamax...
alicka ak mi bude zle tak pôjdem na pn, uvidíme

katti77
16. nov 2009

a alicka učili ale je to stres a zabudla som, ty si frajerka keď už máš za tým 😀
ja sa zajtra asi pose...lalala alebo budem mať tiež bobky 😀
takže večer je to lepšie no tak si to teda budem pichať sama, lebo to muž nemusí byť doma...no čo už...

alicao
autor
16. nov 2009

katti , lenze brusaky mam teraz po OPU zakazane, je to operacia ako kazda ina aj ked nerezu ale dopichana som z vnutra ako reseto☹
ked som sa vtedy v ordinaci zohla po papier tak mi doky skoro vynadale, ze ci som sa zblaznila, ze take bohyby teraz nemozem...ved uvidis sama🙂 nic v zlom, ale ziadna sranda, neviem ci som tu jedina ktoru to tam vsetko boli ked cikam, ale som zasa speci vynimka ale...no comment
dufam, ze mas pravdu, lebo ani neprdkam, cakam ze gutalax zaberie dala som si ho okolo pol jednej a zabera az o 10 az 12 hodin, tak dufam, ze sa pororiadne pototo..

alicao
autor
16. nov 2009

katti , aspon pri tej prvej injekcii nech je pri tebe, lebo sa ti bude triast vsetko co sa da🙂 potom to uz zmaknes
som zvedava potom na opis akcie 😀

katti77
16. nov 2009

jáj alicka to som nevedela, že to sa nemôže, bože som ja sprostá...ale ak ani neprdkáš ak je to určite zápcha, tak ja neviem čo by ti pomohlo, kefír? no skús niečo vyskúšať...

alicao
autor
16. nov 2009

inak pri tom diphraline by si nemala nic citit, teda nemalo by ti byt zle, az ked zacnes pichat ten gonal, potom bacha ..som zvedava aku davku ti daju, predpokladam ze 150 ako u kazdeho
ja sa dnes okrem mojich vnutronosti bojim aj o babulky, dnesny den je ten jakritickejsi
pamatam sa ako embrijologicka povedala, ze to ze su krasne embrijka na treti den neznamena , ze to bude tak aj o dva dni...
strasne na ne mysliiiiiiiim ako by som mala deti v nemocnici a modli sa , aj ked sa neviem, aby sa im nic nestalo

alicao
autor
16. nov 2009

nie si sprosta, nemohla si to vediet, cmuk 🙂

alicao
autor
16. nov 2009

keby som si dala kefir tak to pojde z hora, nie z dola 😀

pralinka25
16. nov 2009

alic no to budu vetry a aj so zapchou spojene. mam s tym bohate skusenosti odjakziva. Ja v najlepsom pripade chodim na velku 2x do tyzdna.
A ked som bola mensia raz smi to neslo cele 2 tyzdne.
Skus si supnut este jeden. Ono to po takychto zakrokoch byva dost casto. Papkaj susene slivky.
A este ked nemozes cvicit tak skus ist na nejaku prechadzku takym rychleksim tempom aby sa ti pohybali crevka

alicao
autor
16. nov 2009

prali a tiez ta tak pichalo ako dive?
ok, postavim sa na ten nas trenazer a pocvicim si trosku v jemnom tempe, len aby som to rozpumpovala, aspon na 10 minut..susene slivky nemam doma a bojim sa ze ma gutalax zachyti prave na ceste do obchodu 😀

katti77
16. nov 2009

alicka neboj, máš tam bambuliek dosť, určite budú rásť a budú mať toľko buniek koľko majú mať, aj ja na ne myslím a určite všetky im posielame pozitívnu energiu...
a jasné, že vám potom opíšem priebeh pichačky, a ak chcete aj do podrobností 😀

alicao
autor
16. nov 2009

katti , vies preco mam take hlupe myslienky? lebo vela bab co som tu citala malo aj 11 ci 13 embrijok na 3 den a na 5 zostalo len jedno alebo nic..
dufam, ze budem aj v tomto vynimka a pre zmenu mne preziju vsetky!!!!!!!!!

katti77
16. nov 2009

alicka ja ťa chápem, jasné, že človeka napadnú zlé myšlienky a niekedy viac ako tie dobré, ale vieš aj to, že každá je inakšia, mne včera akurát vola kamoška, čo bola tiež na ivf a mala len tri vajka dobré, a prežili na et len dve a jedno podľa doktorky nemalo šancu, ale vložili jej ich obe, a vieš čo, teraz má jej syn tri roky a papuluje jej jedna radosť, takže každá je iná a musíš veriť...
wolfi si napísala, že porušuje pravidlá, takže prečítaj si ich aj ty a plakať sa bude až potom...teraz ešte máš stále svojích maličkých bojovníkov a je ich dosť, čo by zato dala wolfi pred týždňom...neboj bude dobre a alicka bude zachvíľku v brušku...
máš právo na strach, ale nesmieš tomu podľahnúť, ok?

pralinka25
16. nov 2009

Alic tak vydrz este trosku si pocvic a potom si lazkaj na bok, jednu nohu pokrc a chvilku tak lez. Malo by sa to pohnut.
Ano niekedy ma z toho picha az pri srdci.

A neboj tebe drzi palce aj praliniatko a ako som uz spominala je velmi sikovne takze to mas v suchu. Minimalne 4 budu. Tak budes mat 2 na zmrazenie. Ozaj so spravis s tymi navyse?

alicao
autor
16. nov 2009

katti ja na rozdiel od wofli a nehadzem sancu do zita,a netrvdim na sto percent ze je vsetko v haji, tak ma nehnevaj!!! 😝
boji sa aj pralinka a aj ty, nie?
pralinka ok, idem nato
ak budu viac nez dve samozrejme dam zamrazit, lebo clovek nikdy nevie

alicao
autor
16. nov 2009

a stracu nepodlahujem, len sa neviem z toho vysrat 😀 😀 😀

katti77
16. nov 2009

alicka ja viem, že ty si optimistickejšia, a že sa nevzdávaš ale tak radšej sa hnevaj na mňa a nemysli na zlé myšlienky 😝

pralinka25
16. nov 2009

kazda mame svoje dovody preco sa bat. Ale na to sme tu aby sme si pomohli ten strach nejako zvladnut.
Tak alic do toho 🙂

katti77
16. nov 2009

alicka ja keď mám stres tak serem 😀 😀
ale inak mám také isté problémy ako pralinka, aj týždeň nemusím 😝

alicao
autor
16. nov 2009

ok, idem mysliet na moje hovienko, nech sa poposuva a vyleti zo mna lebo ma roztrha 😀 😀 😀
idem si teda pocvicit , este sa vratim, snad ak sa nevykakam z potoby 😀
zatial pa a dik za rady🙂