Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
3. sep 2009

to si len ty myslis ze mas viac horsich veci. Podla mna to neni az take zle ako to vidis

super ze suhlasil. Len treba zistit ci to ide

alicao
autor
3. sep 2009

idem skolit kocky, tak mozno poobede dopisania🙂

pralinka25
3. sep 2009

Ahojky alic. Ja tu uz dnes na 98% uz nebudem. O tej 10:30 idem k zubarovi a uz sa neplanujem vratit
Tak pekny dnik

pralinka25
3. sep 2009

kati a ty co ako sa mas?

katti77
3. sep 2009

no mám tu frmol, a kým som vás aspoň dočítala tak tu už asi nikto nie je, no neva

prali držím palce u zubára

alica: len škol aby bol chlapec múdry

pralinka25
3. sep 2009

no tak zajtra. Alebo tu mozno po obede este bude alicka.
Tak sa pomaly lucim.

Papa 🙂

katti77
3. sep 2009

tak čaute babule

alicao
autor
4. sep 2009

bre ranko, misia splnena, dnes uz nemusime huraaaaa 😀 😀

katti77
4. sep 2009

dobré ráno

tak si šikulka, alebo ten chlapec je taký šikovný, že už všetko vie?

alicao
autor
4. sep 2009

katti, myslela som to inak 😀 😀 , ze ovulka uz bola a ze uz nemusim drat podvozok 😀

katti77
4. sep 2009

alica: myslíš,že mi spravia IUI keď budem chorá?...zajtra mám ísť na kontrolu folikov ale od štvrtku ma bolí hrdlo, mám nádchu a mierne teploty...bože, ak mi to zase stopnú tak ma už porazí...čo myslíš?

alicao
autor
4. sep 2009

katti, ked neberies antibiotika tak kludne, nemusis im to ani hovorit, ze si chora...

alicao
autor
4. sep 2009

a mozno ta to a prejde , kedze asi ti ju budu robit v pondelok

pralinka25
4. sep 2009

ahojte krasavicky princeznicky 🙂

Kati radsej im to ani nehovor.

ALic bola som si kupit test na nedelu. Skoro ma prekotilo. Stal 3,90. Iny nemali a uz sa mi nechcelo ist nikam inam.
Inak v nedelu mame od svadby s drahym 3 roky 3 mesiace a 3 dni. Kiez by sme dostali stastnu spravu

alicao
autor
4. sep 2009

prali no to je osud🙂 ale je to nefeeeeeeeer, lebo ty budes vediet vyslekok uz v nedelu a mi az v pondelok☹
si potom predstav ked som si minuly mesiac robila asi 20 testov kolko som minula ani to nechcem pocitat

pralinka25
4. sep 2009

no ale su aj lacnejsie. Lebo predtym som kupila za 1,50 2 testy. Tie pruzky. Ale teraz ich nemali tak mam taky umely.
no este budem robit aj kontrolny v pondelok.
ja by som ti to aj hned dala vediet len ked nemam doma mail 😒

pralinka25
4. sep 2009

inak vcera sme mali tie 3 roky a 3 mesiace a dostala som od draheho strasne peknu ruzicku. Mala taku velku hlavicku bledoruzovu. Ma prekvapil. Bolo to mile. Rada by som ho v nedelu zas milo prekvapila ja

alicao
autor
4. sep 2009

prali a nemas tusaka? alebo nejake pocity?

alicao
autor
4. sep 2009
pralinka25
4. sep 2009

alic ked ja neviem. Neviem sa na to pozerat objektivne. Sama vies ze ked je toto predmrchovske obdobie vidime v kazdom pichnuti priznak.
Napisem tak, picha ma v brusku a trosku ma bolia prsia ale to ako vsetky dobre vieme moze znamenat jedno aj druhe 😝
jedine co mi dava taku malicku nadej je to ze ja som doterz tuto predmrchovsku fazu mavala dost kratku. Tych 10 az 11 dni. A zatial nic. Tak tak tajne dufam ze by to mohlo nieco znamenat

alic a nemali by ste to pre istotu poistit este dnes?

alicao
autor
4. sep 2009

prali mna tiez pichalo v brusku, stale na tom jednom mieste akoby spednlikom, to je dobre znamenie🙂
no neviem, ja uz nevladzem🙂))) ale ved tam chudak uz nic nema🙂

pralinka25
4. sep 2009

este sa obetuj aspon raz. Neboj nieco este vyzmichas. V mene zachovania rodu musis! 😀

pralinka25
4. sep 2009

ale mna nepicha len na jednom mieste. Mna tak celkovo. Skoro ako pred mrchou ☹

alicao
autor
4. sep 2009

aj tak bolieva baby brucho jankabo tu cely cas fnukala, ze urcite pride mrcha lebo ju boli tak brucho..a teraz? je fuc🙂
dufam, ze ty budes rovnako tehu ale nie fuc🙂

pralinka25
4. sep 2009

no cica mna sa tak lahko nezbavis. Este co by si nechcela nebodaj mat temu sama pre seba. Mas smolu. Sme predsa 3 musketieri s 2 novymi. A spolcne to snad dobojujeme do skoreho zdarneho konca.

alicao
autor
4. sep 2009

prali, dufam, najprv ty, potom wolfi a mozno v decembri ja🙂

pralinka25
4. sep 2009

ja by som bola rada keby vam to teraz s wolfi vyslo rovnako nech sa v tej porodnici nakoniec stretnete. to by bolo fakt vtipne

alicao
autor
4. sep 2009

no ved tak som to myslela, ze sa vrati z egypta s //🙂

pralinka25
4. sep 2009

no ale aj ty by si mala mat // 😉
skuste to pre istotu poistit. Nikdy nevies.

a ako novy kolega?

alicao
autor
4. sep 2009

uz mam krcok tvdy ako skala, uz nic neprepusti, uz je po ovulke🙂 ale ak bude chut tak sa nebudem branit🙂
mohol by sa stat zazrak, ale vies ako, ani ty by si neverila s takym spg
novy je v pohode, myslim, ze bude sranda