Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
24. nov 2009

wolfi aj ja som bola. Az tak ze som si radsej nechala znicit skoro vsetky zuby kazmi. A ked ma raz zacal jeden boliet az tak ze mi ani 3 ibalginy 400 nezabrali tak som musela ist. No a zacal mi robit postupne vsetky zuby. Dokonca ma aj hlava prestala bolievat. Myslim ze ma bolievala z nejakeho choreho zuba. No a teraz chodim pravidelne aj na preventivky a nerobi mi uz nic, lebo mam vsetko uz v poriadku.Zanedbyt si to bola velka chyba.
Inak ja ani na gyndu nechodim zrovna s oblubou. 😅

katti77
24. nov 2009

prali tak aj ja som takto dopadla, nechodila som k zubároke lebo som sa bála, ale keď už som nemohla nič robiť od bolesti tak som išla a všetko mi dávala do poriadku skoro pol roka, teraz zase musím ísť na kontrolu či niečo nie je pokazené, lebo mne musí dať umrtvovačku aj keď len vrta malí kazík...ale je fakt, že kaz môže ublížiť aj bábu...
a inak čakám na tie fornety, už sa mi slinky zbiehajú, mňáááám

pralinka25
24. nov 2009

tak uz som tu aj s fornetami. Chytaj 🙂

katti77
24. nov 2009

jáj sú super, si zlatá, ešte mám mak medzi zubami 😀
a čo dobré si mala na obedík?, ja hovädzí guláš s knedlou

pralinka25
24. nov 2009

no ja nic. Kupila som si len zemlu s treskou. Nechcelo sa mi ist na obed lebo som chcela ist do knihkupectva

katti77
24. nov 2009

a čo si si kúpila za knihu?, ja som maniačka na knihy

pralinka25
24. nov 2009

nie sebe ale drahemu k vianociam

katti77
24. nov 2009

a čo to bolo, či nechceš napísať?
ok, ty si už riadne začala s tými vianocami, tak ja nemám ešte nikomu nič, ale drahý chce voňavku, tak to je malina a nikomu nič nebudem kupovať, IVF bolo dosť náročné na many a ešte aj ten dom tak len malému kúpim vecičky a dáku hračku a bude vybavené...
ty už máš všetky darčeky predpokladám pri tvojom tempe 😉

pralinka25
24. nov 2009

ale nie. Ja zas vianoce az tak neprezivam. Skor mi ide o to ze neznasam plne obchody a ked sa v posledne dni vsetci tlacia. Ja moc obchody vseobecne nemusim. Obcas nieco kupim ked je to trebars v akcii a zvazim ze niekomu by sa to mohlo zist. Potom si to dam do skrine a ked pridu narodeniny meniny a vianoce tak uz aspon nieco pre nich mam.
Ja uz po tych rokoch ani nemam fantaziu vymysliet nieco. Nemam vsetko nakupene. Drahemu som kupila koselu este v lete lebo mali 50% zlavy. No a pre nasich a svokrovcov nemam vobec nic a ani len napad pre nich.

pralinka25
24. nov 2009

ale nie. Ja zas vianoce az tak neprezivam. Skor mi ide o to ze neznasam plne obchody a ked sa v posledne dni vsetci tlacia. Ja moc obchody vseobecne nemusim. Obcas nieco kupim ked je to trebars v akcii a zvazim ze niekomu by sa to mohlo zist. Potom si to dam do skrine a ked pridu narodeniny meniny a vianoce tak uz aspon nieco pre nich mam.
Ja uz po tych rokoch ani nemam fantaziu vymysliet nieco. Nemam vsetko nakupene. Drahemu som kupila koselu este v lete lebo mali 50% zlavy. No a pre nasich a svokrovcov nemam vobec nic a ani len napad pre nich.

ja vianoce moc nemusim, lebo vrcholne neznasam zhon a taku tu umelu pretvarku ako su vsetci k sebe mili. Ale v tom case si vzdy beriem dovolenku a sme s drahym doma a robime si co chceme. A to je fajn. Ono ake si to urobis take to mas. Tak sa snazim brat to tak. Ze by som bola nejaky vianocny maniak sa vobec povedat neda. A nerada robim vianocnu vyzdobu. To len asistujem drahemu. Ten to robi zas len preto lebo vie ze keby to nechal na mna tak nic nebude 😅

katti77
24. nov 2009

prali tehu knižku prefoť a máš celú rodinu vybavenú, čo budeš špekulovať, už máte v rodine malé bábo? máš sestru alebo brata, alebo mm? ak nie tak to bude najlepší darček a nech obdarúvajú oni teba 😀
ty si sa už postarala o ten najkraší na svete zlatko 😉

pralinka25
24. nov 2009

Sak oni vsetci uz o babe vedia.
Ale nejaku drobnost by som chcela pre nic.
No nemaju, lebo ja som sama a drahy ma sestru o 12 rokov mladsiu

katti77
24. nov 2009

to nevadí, že vedia, ale darček to je a aký 😎 , aj ja už chcem mať taký darček 😖
takže to budú obe strany šťastné, keď porodíš...no to sa určite hlavne mamušky vytešujú

pralinka25
24. nov 2009

ale ano a dedkovia rovnako. Myslim ze sa uz nevedeli dockat. Uz bolo nacase 😀
ja keby som otehotnela pred vianocami tak by som im kupila vsetkym ramiky a oznamila im to tak ze by som do neho dala obrazok babatka a napisala im tam ze pridem asi vtedy a vtedy

wolfskinka
24. nov 2009

prali ja som posledne roky vianoce preplakala, lebo sme nemali ziadne babetko a bolo mi smutno miesto toho aby to boli sviatky radosti, tak ja som plakala a trapila sa .... a ak bude vsetko s babom ok tak to budu krasne vianoce po tych rokoch ...

baby ja mam strach z toho stvrtku

katti77
24. nov 2009

no dobrý nápad, len aby som nenakúpila rámiky a potom by mi boli na prd 😝
a predpokladám, že tvoja mama je v siedmom nebo, jáj si to viem živo predstaviť
a vy sa s mm prekvapkávate na vianoce, či viete čo ten druhý kúpil?
my vieme presne čo ten druhý dostane, no romantika aj na vianoce, ale čo chcem ako po celý rok tak aj na vianoce 😔

pralinka25
24. nov 2009

wolfi toto budu urcite pekne vianoce s babatkom v brusku.

Stvrtok je uz za 2 dni. Aj si si robila este test?

kati no ano. Ja som radsej za nejaku drobnost ale prekvapenie. Take vacsie veci si kupujeme spolu a zas som ani neni za nejake extra drahe dary. Takze si kupime drobnosti a nikdy nevieme kto komu co kupil. Ale uz sa navzajom trosku pozname tak sa aj trafime zvycsa 🙂

katti77
24. nov 2009

tak to máte pekné vianoce s prekvapkaním 😉 , tak to je super

wolfi a ešte si testovala? a prečo sa bojíš, čo si veď už // sú a srdénko bude biť ako žilinské (slotovské) hodiny na námestí, tie tiež tak ohlúšia, že nepočuješ vlastného slova....tak sa pripav, že nebudeš počuť gaťovú ako ti hovorí, že je všecko v porádku

pralinka25
24. nov 2009

neni to lahle vzdy nieco vymysliet. Ale snazim sa sondovat uz cely rok co by asi bolo dobre.

katti77
24. nov 2009

asi ma zabiješ, ale kedy to ideš k lekárke po tú pn?
som ja hrozná ☹

pralinka25
24. nov 2009

to je v pohode. Sak ani ja si nepamatam vsetko. No chcela by som si ju vypytat zajtra od piatku.
Drz palce aby mi ju dal lebo ma nacisto porazi

katti77
24. nov 2009

tak ty tu zajtra nebudeš? či ešte prídeš do práce, asi hej , odovzdať tú pn...neboj dá ti ju, čo by ti ju nedal však trepa trošku zahrať na city a bude, ale budem držať palčeky neboj

pralinka25
24. nov 2009

jasne ze pridem do prace. Neboj. Aj v stvrtok by som este chcela. Som zvedava kedy nam pridu spravit ten net. Slubili ze do tyzdna. Drahy to zahlasil v pondelok tak do tyzdna to snad bude hotove

katti77
24. nov 2009

tak to dúfam, že to budeš mať spravené keď budeš na PN čo naskôr...
ja idem vo štvrtok do helíosu ale prídem do práce tak okolo pol desiatej

wolfskinka
24. nov 2009

prali no to dufam, lebo ak nie tak ziadne vianoce nebudu, odignorujem cele sviatky

pralinka25
24. nov 2009

to budem dufam posledny den v praci a potom az po 3 a pol roku 😀

Ja tiez dufam lebo bez internetu budem ako bez vody 😝

Pojdem ja uz pomalicky domov trosku poupratovat.

katti77
24. nov 2009

dobre pralinka, tak držím na zajtra palčeky, aby ten zlý ujo ti tú pn dal

pa pa zajtra

wolfi a ty si neprivolávaj zlo, všetko bude ok, budeš mať najkrajšie vianoce na svete 😉

pralinka25
24. nov 2009

este som tu lebo drahy moze az za 10 minut.

wolfi mysli pozitivne.Kvoli babulke

wolfskinka
24. nov 2009

katti no to dufam

prali neprivolavam myslim pozitivne len niekedy ma napadne nieco taketo

kde je alica dnes ?

ozaj spravila som kseft roku ... xixi isla som do carrefouru, kupila som kondicioner Pantene a na informaciach k tomu som dostala zadarmo sampon a kupila som este krem niveu a k tomu som dostala odlicovacie tampony ... kupila som 5 veci a 2 som dostala zadarmo ... to by som mohla castejsie chodit takto nakupovat 😀 😀 😀

pralinka25
24. nov 2009

dobre wolfi 🙂
vidis dari sa ti 🙂

ja viem ze cloveka vselico napada. Mna tiez. Kazdy den ma prepadne nejaka chmurna myslienka ale snaim sa ju co najskor zahnat. Ked vieme vela tak sa aj viac bojime. To je normalne a obzvlast u teba ked si si uz prezila vselico.

Ale dobre bude.

Alicka sa dnes necitila moc dobre