Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
26. nov 2009

sa bojíme, že aj ty sa na nás vy.....lalalala, veď ja som tu začala len keď ste tu boli tri a wolfi už štrajkuje, pralinka je super, tá je tu s nami celé dni aj keď už dávno mohla byť v iných témach...
ja verím, že aj ty tu ostaneš, alebo sa za chvíľu presunieme všetky spolu do tehu tém 😎

alicao
autor
26. nov 2009

ale ja kludne zacnem pisat jeden prispevok za den a neviem co napisete potom...hm?

katti77
26. nov 2009

alic a nechytaj ma za slovíčka jasné 😝
a čo ti sadlo na nos, však mi sa na teba vôbec nesťažujeme, si domýšlaš len tak plieska 😀

alicao
autor
26. nov 2009

preco by som sa mala vylallala na vas? .neviem preco mate zo mna taky dojem..

pralinka25
26. nov 2009

alica!

A navyse vobec tu neni rec o tebe. Pisala som len o wolfi lebo tu bola len raz a to len chvilku.

Alicka vobec som ta nespominala ani som to nemala v plane, len ty si si to zobrala k srdcu.

alicao
autor
26. nov 2009

no ja som reagovala na to co napisala pralinka , ze som sa rozculovala ked sa na nas tehule vytoto..
a este stale mi neopovedala, ze ci si fakt mysli, ze som taka ako ony...
a navyse este sa do utorka vsetko moze zmenit a zase budem snazilka, tak neviem co sa tu vobec riesi

katti77
26. nov 2009

tie hormony sú sviňa vec 😖 😠 😀
mier pleeeeeas

alicka a dosť, my sme vedeli, že ležkáš a vôbec sme sa o tebe nebavili, prečítaj si to od začiatku ako si odišla spinkať a potom uvidíš...

a bolíma bruchoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, a mám nervuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, a chcem spaaaaaaaaaaaaaaať, aaaaaaaaaaaaaaa

alicao
autor
26. nov 2009

prali pisala si o mne , ze vraj som sa rozculovala ked sa na nas nietko vytoto..to nebolo o wolfi
ale ok..zabudem nato co som citala..lebo ak ste si nevsimli tak vas mam tak rada, ze o mojich // ste vedeli skor nez moj manzel..

katti77
26. nov 2009

a čakááááám na telefon z heliosu, a som nervozna

alicao
autor
26. nov 2009

Katti podla mna zacnes pichat v nedelu...neviem preco..myslim si to...
no uz som ti povedala, ze si tuto ms uzisej tak uzivaj je posledna 😀

katti77
26. nov 2009

alicka aj ja ťa mám rada, a tiež budete vedieť prvé či som či nie

katti77
26. nov 2009

tak neskoro, prečo až tak neskoro 😝

alicao
autor
26. nov 2009

A este na svoju obhajobu chcem povedat, ze to nie ja ale wolfi sa stazovala na tie baby co odisli, ja len na jednu , ktora som si myslela, ze ma nesklame a zostane tu, a nestalo sa tak a preto som prestala chodit na mk
Prali pamatas? Howk

pralinka25
26. nov 2009

slniecko to som napisala ale uz len preto lebo si s tym zacala. Povodne sme vobec nepisali ze sem chodis malo, lebo ako pise kati sme vedeli ze lezkas. Fakt to nebolo o tebe a ta veta bola len preto ze vlastne si stale obhajovala seba ze ved sem chodis aj ked ta nikto neobvinoval ze nechodis.

A myslela som to skor tak ze aby si sem neprestala chodit neskor uplne.

Alicka aj my ta mame radi a pochop uz prosim ta ze sme ti nic nevycitali.

Kati chod domov! A daj si cokoladu!

alicao
autor
26. nov 2009

katti, lebo ja som mala mrchu uz druhy den ked som isla na krv to bolo v pondelok a zacala som si pichat az v stredu...

alicao
autor
26. nov 2009

prali ok, ved preto...cmuk 🙂

katti77
26. nov 2009

pekne si to napísala pralinka

aha alicka, no tak v nedeľu, deň hore dole, hlavne,že budem pichať,dúfam
do tretej to tu vydržím a môžem ísť domov

alicao
autor
26. nov 2009

pravda je aj to ze sa bojim ci toto ziarenie nemoze ovpyvnit vyvin plodu..mozno je to blbost ale ked moze ovplyvnit spermie tak preco nie plod..ze ano...proste chcem vsetko z mierov, lebo po tom co som si za tieto dva mesiace prezila sa o ne velmi bojim a nic na svete mi nezabrani davat na ne pozor..dufam,ze chapete..

alicao
autor
26. nov 2009

keby ste ma videli ako tu sedim, komp mam na barovej stolicke , sedim na gauci a na bruchu mam vankus aby som ich chranila...som asi paranoidna, hystericka a jeb..lalalala..ta 😀

katti77
26. nov 2009

alicka chápeme to, a ani sa nehneváme keď napíšeš, že si ideš lažkať, lepšie že nám to povieš, ako by si len zdrhla, ako poniektoré
a plodu to asi neškodí, ale ak máš taký pocit tak jasné, že to nepreháňaj pri pc, ale ja napríklad keby som otehotnela prirodzene tak som pri pc až do 8 mesiaca a čo potom to bábo, si myslím, že nič v pohode...ale chápem ťa

katti77
26. nov 2009

nie si nič z toho, len máš strach, to sa dá pochopiť, len to nepreháňaj, stačí keď budeš opatrná teraz na začiatku, ale nie že ti šibne ztoho, že si tehu a budeš sa všetkého báť, hej, dobre?

katti77
26. nov 2009

ale inak som sa dobre zabavila pri tej predstave 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
26. nov 2009

ako trpím samopísaním 😀 ?

alicao
autor
26. nov 2009

katti, no ja budem asi strasna mama, ja vidim vsade nebezpecenstvo a stale sa bojim aj o draheho..potrebuej liecenie v kremnici
Inak vies naco sa tesim, ze ked sa to narodi tak budeme chodit ku svokre do kremnice obcas a mozme spolu s tebou kocikovat sem tam🙂 to by bola parada🙂
skoda ze pralinka je tam hentam z prdeli daleka 😀

katti77
26. nov 2009

tak to si píš alicka, že keď budeš v kremnici tak pokočíkujeme spolu, aj ja sa na to teším, pôjdeme s nimi na ten kopčisko kde je tá psycho aby vedeli kde nás skoro dostali 😀 😀
tak pralinka z tentej predeli príde do kremnickej prdeli 😀 😀 😀

alicao
autor
26. nov 2009

to mi mohli na skalku, je tam aj bazen lebo ona hory nemusi a tam by sme mohli prist za nou a kocikovat v prirode...juuuuuuuuuj to je krasne predstava🙂

katti77
26. nov 2009

alicka ani ja hory nemusím, ja more, teplo, slnko

pralinka25
26. nov 2009

alic co sa tyka ziarenia tazko povedat.
Ale mam vela kamosiek co chodili pocas celeho tehotenstva do prace a pracovali s pocitacom a nic sa nestalo. To by vlastne vsetci co robia s PC museli marodovat.
Jasne ze vsetko s mierou. Problem je podla mna skor v tom, ked mas notebook polozeny na bruchu alebo v blizkosti neho. Tam ide o to prehrievanie a ziarenie a to skodi spermiam. A este dlhodobe sedenie skodi spermiam. Ale ak ho mas normalne na stole vo vyske oci nemal by to byt problem.

alicao
autor
26. nov 2009

ja mozem oboje...ba dokonca musim🙂
pocujte vy asi budete vediet ako s PN....
Na vianoce by sme chceli ist ku svokre do kremnice lebo ona je sama a nechceme ju nechat cez sviatky samu..
ale kedze som na pn tak neviem ci budeme moct ist..teda dufam,ze este stale budem na pn...
Da sa dohodnut s lekarom, ze mi tam da nejaku poznamku ze pocas sviatkov budem na tej adrese?

alicao
autor
26. nov 2009

prali namam ho na stole , len na stolicke asi vo vyske prs...no snad to nebude take zle..chranim brusko vankusom🙂