Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
26. nov 2009

alic myslim ze sa da napisat ze docastnypobyt bude tam a tam. Kolegyna tak bola pocas tehotenstva. Ale to uz bolo davno tak ktovie ako je to teraz. Skus sa opytat na socialke ako to funguje. Oni budu vediet.

Ja sa tak ako ty pocitaca bojim hluku. Strasne sa bojim, ze ked budem doma a zacnu nam vrtat na nasej stene to zateplenie ze to moze poskodit sluch dietata, pretoze je to naozaj moc velky hluk. Neviem co budem robit.

alicao
autor
26. nov 2009

este to nemate zateplene?

pralinka25
26. nov 2009

ja viem ze na stolicke ho mas. To je v pohode. Pointa bola ze ho mas mat na nejakej veci mimo blizkosti tela.

ja budem mat tiez notebook na stole a tak pisat aj ked pohodlnejsie by bolo na kolenach

pralinka25
26. nov 2009

alic este nie. Bol problem s peniazmi tak chvilku nezateplovali a teraz v priebehu mesiaca sa blizia zas na nasu stranu robit balkony a celu stenu. Mam z toho soky.
Budem chodit k nasim a dufat ze mi nedojde kontrola.

katti77
26. nov 2009

alicka malo by sa to dať dáko zariadiť, lekár ti to tam môže dopísať, ale radšej sa opýtaj jeho

alicao
autor
26. nov 2009

juj to by som neriskovala, mna prisli minulu pn skontrolovat..davaj bacha aby si neprisla o peniazky
teraz uz planujes byt doma az do porodu? teda aj potom ale vies ako to myslim

wolfskinka
26. nov 2009

prali nevykaslala som sa, len som sa motala po kuchyni a teraz som dojedla

baby preco nezostanem doma ... lebo som 1 z 3 auditorov, kvoli mne tie audity konatelia odlozili na december a ak to nebude hotove v decembri firma pride o licenciu, ale mam to dohodnute tak ze doobeda to tam odsedim a o 12,00 pojdem domov ... nie je to nic narocne, pohoda uz som to robila vela krat rutina ... nechcem sa zachovat neseriozne, noveho auditora uz nezozenu do vianoc a musi to byt urobene

kolega vie ze som tehotna tak povedal, ze tam budem len ako prisediaca, budem podpisovat papiere a pocuvat o com sa bavia, o 11,00 to skonci a potom podjem domov

a co sa tyka toho sedenia, dnes som vstala o 10,50 ale doteraz som utierala prach , nalozila a vylozila umyvacku a urobila obed .. teraz si idem na chvilu pospat a zase podvecer posedim .. takze je to ok

a zajtra asi nebudem mat pc, lebo nam blbne tak ho muz zoberie do roboty nech ho pozrie programator, musim ho stale restartovat, vypadava nam pripojenie na net

katti77
26. nov 2009

babuľky volali s heliosu, pichám od dnes 150 jednotiek kontrola v pondelok, jupííííííííí supíííííííííš

wolfskinka
26. nov 2009

ja mam taku chut na kavu ...

ozaj baby .... my sme moderne manzelstvo ... zoznamili sme sa s muzom cez internet, poziadal ma o ruku smskou a mame dieta zo skumavky .... no moderna doba 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
26. nov 2009

katti super, budem drzat palce a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT posielam

alicao
autor
26. nov 2009

katti fakt? a na kontrolu kedy? dufam, ze v utorok🙂
joj dufam, ze to bude pre teba tak akurat tych 150 , uz to zaciiiiiiiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaa, drziiiiiiiiiiiiiiim palce ja aj moje bambulky!!

katti77
26. nov 2009

wolfi tak potom to nie je až také zlé s tou prácou, no veď vieš čo robíš, a keď si aj oddýchneš tak to určite zvládneš, tak sa drž

alicao
autor
26. nov 2009

wolfi a ako sa narodi? 😀

katti77
26. nov 2009

alicka kontrola v pondelok, škoda preškoda, ale možno sa stretneme nikde inde 😉
a ďakujem vám zlatíčka

katti77
26. nov 2009

a alicka poprosím ťa o tel.číslo, ak by som mala dáky problém s tým gonalom tak by som ti zavolala, teda ak môžem

wolfskinka
26. nov 2009

katti nie je ziaden stres a poobedia mam dovolenku

alic kedy ides na krv

katti77
26. nov 2009

tak ten pôrod bude asi jedniné ako pre tisíc rokmi 😀

katti77
26. nov 2009

wolfi tak to je dobre

wolfskinka
26. nov 2009

alic cisarskym, mne nedovolia rodit normalne kvoli epilepsii

pralinka25
26. nov 2009

wolfi 😀

alic no ja viem ale co mam robit? Co by si robila ty? Lebo ja fakt neviem ako to mam vyriesit. Ved vies ze ste ma stale posielali na PN a stale som to odkladala kvoli tomu debilnemu zatepleniu. No a teraz ked uz fakt prihara zatvorili u nas dalsiu skolu kvoli chripke a je strasne vela chorych ludi uz a sem fakt bojim chodit tak neviem co teraz.

Ako mne bezne vrtanie u suseda nevadi ale toto je sustavne vrtanie 8 hodin denne niekolko dni za sebou a do obvodoveho panelu. Fakt sila hluk

katti77
26. nov 2009

ja chcem rodiť len cisárskym, ja som strašne vysra...lalalala z pôrodu ☹

alicao
autor
26. nov 2009

prali nechapem otazku..ved ja pn schvalujem ci mi zas nieco uniklo?
katti IP
Wolfi na buduci utorok..

wolfskinka
26. nov 2009

katti ja by som radsej normalne s epiduralkou ale nebude to ziaden doktor riskovat ze dostanem epilepticky zachvat a to by bolo nebezpecne pre dieta, takze u mna je to bez diskusie jasne

wolfskinka
26. nov 2009

no budem drzat palce a co test si dnes nerobila ?

katti77
26. nov 2009

wolfi aj u mňa je to bez diskusie jasné, len dúfam, že ma bábo neprekvapí 😀
alicka ďakujem a za písaný prejav v AJ sa ospravedlňujem, my tam len hovoríme, nečítame, nepíšeme 😀 😀
prali a keby si zašla za doktorom aby ti tam dal adresu aj vašich?

alicao
autor
26. nov 2009

wolfi jasne, zatila klop klop klop silnie🙂
ty nieco v brusku citis?

wolfskinka
26. nov 2009

idem na chvilu zalahnut, dnes to s tym lezanim flakam

katti77
26. nov 2009

alicka tak potom hoď ďalšie testíky do albumu, vieš, že ja sa v tom vyžívam, ešte ich tam máš strááááášne málo, ale to myslím fakt

pralinka25
26. nov 2009

no asi som to schomolila lebo ma tu stale otravuje kolegyna otazkami.

Otazka je ze co by si robila na mojom mieste.
V praci sa bojim zostat kvoli tomu ze su uz strasne rozsirene chripky a respiracne ochorenia a chodia nam sem chory ludia. Chcem ist na PN kvoli tomu ale doma zas vrtaju (to preco mi vadi v tomto pripade vrtanie som pisala vyssie)
No a ide o to ze som v koncoch a neviem co robit, ci byt radsej tu a riskovat dalsiu chorobu, alebo byt v hluku a riskovat ze to moze poskkodit mozno sluch babatka alebo byt tu chvilu u nasich a riskovat prist o prachy. Prachy potrebujem ako sol, zdravie tak isto.
Fakt neviem co je rozumne urobit

katti77
26. nov 2009

prali stačí keď ti doktor dopíše tú adresu aj k vašim, a prvých 10 dní chodí na kontrolu zamestnávateľ až potom sociálka