Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
10. dec 2009

prali my sme skusali uz vsetko mozne aj mestskych policajtov aj papuce, ale nic nezabralo ... a jedn z nich je vekslak , sa bojim ze mi da ukradnut auto .... su to grazli

wolfskinka
10. dec 2009

ides na nich po dobrom ... nadaju ti das im papucu nadaju ti, poskriabu auto ... cokolvek urobis nic ti nepomoze

wolfskinka
10. dec 2009

si zober povies niekomu ze stoji na tvojom pozemku a on ti povie ze si pi... a zacne ti nadavat ze si zavolala mestsku policiu a aj tak nic nezaplati, lebo sa so vsetkym pozna ...

wolfskinka
10. dec 2009

uz som rozmyslala ze nazbieram kybel hovien od púsov co su okolo a vysypem mu ich pred dvere bytu

pralinka25
10. dec 2009

😀 😀 😀 😀
tak sa na to vykasli a prestan si to platit. Skoda penazi v takomto pripade

pralinka25
10. dec 2009

tie hovienka by boli super

wolfskinka
10. dec 2009

prali my sme ten pozemok kupili za nekrestanske peniaze od mesta ako pozemok pod garaz ale paradox nedali nam stavebne povolenie na garaz, takze mame pozemok ale garaz tam postavit nemozeme, platime za to dane, vyhodili sme 100000 za pozemok pod garaz a miesto garaze nam tam parkuju kadejaki debili a nic s tym neurobime, jedine ze by sme to oplotili, lenze byvame v cente mesta tak aj na oplotenie potrebujeme povolenie mestskeho uradu a zase sme tam kde sme boli ... ked to oplotime bez suhlasu tak nam to mozu zburat .. skratka ani z voza ani na voz

pralinka25
10. dec 2009

kokso a preco vam ho nedali idioti???

wolfskinka
10. dec 2009

najlepsie by bolo to predat ... lenze za takehoto stavu to od nas nikto nekupi takze mame pozemok ale je nam na prd, vyhodili sme do luftu 100000 a navyse kazdy rok co platime dan mestu ...a este sa musim rozculovat ... mame pozemok s 5 parkovacimi miestami a ja pridem domov z roboty a nemam kde dat 1 auto ??? ved to je na nervy

wolfskinka
10. dec 2009

lebo sa zmenil primator a novy primator zakazal vsetky stavby nedal povolenie na nic, hlavna vec ze v kupnej zmluve od mesta je napisane pozemok pod garaz ... ale to tak mozes dat do lamparne akurat a ani to ti nepomoze

pralinka25
10. dec 2009

to je fakt k jedu. A aj vam to nejak vysvetlili preco vam to nechcu dat?

wolfskinka
10. dec 2009

to je kocurkovo tu sa s tebou nikto bavit nebude, skratka pozastavili vystavbu garazi v centre mesta ... hlavna vec ze uz tam stoji 12 garazi a toto by bola 13 a 14 v poradi ... oni to stihli postavit este za slotu a teraz je harman primator a ten to zastavil a to nehovorim kolko sme zaplatili za vymery, kolky a projekt na garaz od uzemneho architekta a kolko casu kym sme to vsetko vybehali ... a bolo to vsetko na prd,

pralinka25
10. dec 2009

☹ a nemozte im to predat spat?

wolfskinka
10. dec 2009

za tie prachy sme mohli mat 3 luxusne dovolenky a nie pozemok s ktorym nemozeme nic urobit

wolfskinka
10. dec 2009

to uz nechcu odkupit, mesto nema peniaze

wolfskinka
10. dec 2009

jedine najst nejakeho debila co by tie pozemky kupil, lenze tu vo dvore vsetci vedia v com je problem, tak by to bol tottalny magor co by to kupil

pralinka25
10. dec 2009

no jedine ked sa budete stahovat prec

wolfskinka
10. dec 2009

ked sa odstahujeme prec tak nam ten pozemook zostane a budud na nom parkovat cudzi ludia a my tam byvat nebudeme, cize sme zadotovali mesto 100000, ... ved ked na to mame preco nie, som z toho vytocena a nielen ja ale aj moj muz, uz mame dost tych neustalych problemov a ti ludia su taki drzi, ze sa ti este budu vyskierat do ksichtu, ja by som si nedovolila zaparkovat na cudzom pozemku

wolfskinka
10. dec 2009

cize jednoducho povedane, kupili sme cudzim ludom a susedom 5 parkovacich miest dozivotne ... sila ze ?

pralinka25
10. dec 2009

no a nemozete to predat akoze k bytu? Prihodite si k bytu 100000 a date im aj pozemok. A bude to este aj pekne vyzerat

wolfskinka
10. dec 2009

no k bytu je dalsie parkovacie miesto co patri k bytovke, kto by kupoval navyse dalsie 4 miesta ?

wolfskinka
10. dec 2009

ten pozemok mal skratka cenu iba na garaz na nic ine

pralinka25
10. dec 2009

tak ale v buducnosti sa primator zmeni a moze sa to vyriesit. Na rok su volby

pralinka25
10. dec 2009

uz mi prisiel domov drahy tak sa zatial lucim

wolfskinka
10. dec 2009

prali papa ... ja idem tiez teraz k nasim na chvilu a nakupit nejake ovocie
tak baby pekny vecer

katti77
10. dec 2009

jaj babulky už som vás nestihla, ja som si dobre pospala a bola som pozrieť sestru a malého
tak zajtra ráno som tu ako na koni 😀
pa pa

pralinka25
10. dec 2009

ahoj kati. A to dufam ze budes na konovi ako na koni 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
10. dec 2009

kati hehe, teraz ma uz aspon chapes preco som tu nevedala byt pecena varena , teda ty si vzdy chapala, ale vies ako to myslim 😀
wolfinka zajtra drzim palce nech gulkovi bombulkovi tlcie srdiecko o 106!!!🙂

pralinka25
10. dec 2009

sa tu striedame 🙂

wolfskinka
10. dec 2009

alic dakujem dufam, ze bude vsetko v poriadku a gulko uz nadobro skoncil to vianocne upratovanie a uz sa tam bude iba rozvalovat

katti zajtra volas do heliosu ako sa maju embryjka ?