Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
14. dec 2009

prali ja som si uvarila cestoviny s morcadelou

pralinka25
14. dec 2009

no lepsie ko to co som mala ja. by som tu restiku zavrela

wolfskinka
14. dec 2009

mala si napisat do knihy staznosti 😀 😀 😀 😀

pralinka25
14. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tam ma uz nikto nedostane

wolfskinka
14. dec 2009

no vidis takze mas o jednu restiku menej a ako sa volala ? aby sme sa ani my nedobehli ?

pralinka25
14. dec 2009

planujes prist k nam???????
Ja mam tych restik viac ale vacsinou kvoli obsluhe. Skratka ak ma niekde sklamu uz ma tam nikdy nikto nedostane

alicao
autor
15. dec 2009

Ahojte mojenka,
Sorry, ze som tu uz vcera nebola ale z heliku sme isli pozriet kamoskynho maleho a potom na veceru a prisli sme asi o pol siestej . Poculi sme krasne srdiecka🙂 neplakala som co sa divim...
inak ako vidite som uz hore, teda som hore od 1.30 bola som hladna tak som si dala suchy koncek chleba a potom som sa snazila 2 hodiny zaspat ..bez uspechu... 😠
Wolfi bombulko uz neupratuje?
katti, moja prva varka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre teba a dropcekov, u mna ti drzime 12 palcekov!🙂 teda moje babulky este palceky nemaju, ale zacinaju sa crtat, tak som im kazala uz trenovat🙂

katti77
15. dec 2009

ahojte
tak je to jedna katastrofa, zo štyroch zostalo 1 a aj to dvojkové, no povedala, že mi ho vloží...na desiatu tam mám byť...
asi sem dnes nepríde, necítim sa najlešie a mám strašný strach, že kým tam prídem tak nebude ani to jedno...

držakje ta smi tu

alicka ďakujem ti

katti77
15. dec 2009

no píšem ako maďar, molo to byť držkajte sa mi tu

alicao
autor
15. dec 2009

katti som, to vazne? to co sa pre boha stalo? no budem ta musiet zasipavat vyrusikmi ako este nikoho aby zabojovalo...cmuk, a tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a thuj thuj thuj a co ja viem co este moja. moc na teba myslim!!!

katti77
15. dec 2009

alicka asi už nič nepomôže, ale ďakujem ti veľmi

cisielko
15. dec 2009

Kati...sme stebou zaltko..drž sa a neboj, ja verím, že sa drobček umúdry a už sa ťa nepustí najbližších 9 mesiacov 🙂

Alicao...takže srdiečka bili, teším sa a už žiadny stres 😉

pralinka25
15. dec 2009

dobre ranko. Alic mne sa to cele otocilo a nemozem zaspat vecer. Spavam menej ako ked som chodila do prace a stve ma to lebo som unavena.

Katiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii neboj to jedno to krasne zvladne a bude to bojovnik ako ten wolfin bombulko. Aj mi ti posielame nekonecne vela tehuvirusikov, a malemu kopec babatkovskych vitaminikov a drzime 8 palcov. to je s alickinimi uz 20 dokopy
drz sa dnes.

Alic tie srdiecka su super 😵

alicao
autor
15. dec 2009

katti, nevzdavaj to prosim ta, casto sa ujmu aj dvojkove, musime verit, ale ja by som sa asi citila rovnako a nerozveselilo by ma nic..uplne ta chapem, ale nikdy nevies, mozno o dva tyzdne sa budes vyskierat ako leco
co presne povedali? preco je dvojkove?

katti77
15. dec 2009

ďakujem vám babuľky, dám vám vedieť ako a čo bolo
už pôjdeme
alicka fotečka je nádherná

alicao
autor
15. dec 2009

ciselko dakujem a moc ti zelam aby si to o par tyzdnov zazila aj ty🙂
katti , tak ako pise ciselko , vsetko sa moze zmenit a som tu citala par prispevkov, ked aj dvojkove sa ujalo a baby tomu nechceli ani verit...sme tu s tebou
pralinka, dakujem🙂 ja som taka unavena, ale je mi tak zle, ze neviem spat...vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!

katti77
15. dec 2009

alicka tak dáko, no ja to predýcham, rozdýcham, poplačem a bude dobre...
a napíšem ti potom, ja som ja ani riadne nepočúvala, lebo už keď začala tak som vedela, že je zle, ešte nemá plodový vačok, či čo, ale nie som si istá...a tie trojkové sú 3 tak tým tiež niečo chýba aby boli pekné blastocysty, ale tiež som si nezapamätala čo, rastú ale strašne pomaličky...

katti77
15. dec 2009

alicka nechceš ma len ukľudniť, fakt aj dvojkové sa ujalo, určite, neklameš?

alicao
autor
15. dec 2009

katti, vsetko zle sa obrati na dobre, tak ako u mna , musiiiiiiiiiiiii!!!!!!! a kto vie, mozno ked tam dorazite uz bude jednotkove, len mu to trva...

pralinka25
15. dec 2009

kati neboj myslim ze je sanca na uspech.

katti77
15. dec 2009

ďakujem babuľky
tak ja si idem po to moje bábätko
pa pa

alicao
autor
15. dec 2009

katti NEKLAMEM!!! Citala som to ked som sa bala o svoje a nevedela som ake znamky budu mat!!! najdi si to potom na fore..uvidis🙂 v tomto by som neklamala, len aby som ta utesila , by som rovno napisala, ze nechod ani na transfer keby tam nebola sanca..jasne?! cmuk

cisielko
15. dec 2009

Kati..choď si len pekne po bábo a už ho od seba nepustíš..silno na teba mylsím 😉

Alicao..ďakujem a tebe prajem krásne tehulkovanie..my sa k vám aj s Katkou o pár dní určite pridáme 🙂

pralinka25
15. dec 2009

kati drz sa a pekne si prines svoju gulicku. Musis jej dat sancu a verit jej

pralinka25
15. dec 2009

kde ste kto? spinkate vsetci?

wolfskinka
15. dec 2009

alic neupratuje uz od piatku, dufam, ze to tak aj zostane ... klop klop klop

katti tfuj tfuj tfuj neboj dobre bude

alicao
autor
15. dec 2009

pralinka, teraz som sa zobudila, som totalne otapena 😔
wolfi tak konecne, super, len tak dalej🙂
katti vas pozdravuje, ze vraj bolo malinke medzi 1-2, takze je tam sanca, drzkame palce🙂!

wolfskinka
15. dec 2009

akurat davali v telke, ze dorazili na slovensko vakciny proti prasacej chripke a ze ich je malo tak ze prednostne budu ockovat zdravotnikov a tehotne zeny .. vraj vseobecni lekari budu od januara predvolavat na ockovanie

pralinka25
15. dec 2009

alic zavidim spanok. Ja po troch nevyspatych nociach som dufala ze dnes poobede sa mi podari zaspat ale nic. 2 x mi volal oco, potom mi prisli dve smsky a potom oco prisiel a to vsetko v stvrt hodinoivych intervaloch. Uz mame aj upratane.

dali by ste sa ockovat na tu chripku?

wolfskinka
15. dec 2009

prali ja neviem sama ak az tak az po 12tt