Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
16. jan 2010

no to uz je povazliveeeeeeee 😀
ale som na tom podobne odkedy som PN

wolfskinka
16. jan 2010

prali asi tym je to ze cele dni sedim doma a ked vyjdem na cerstvy vzduch ma trochu ofukne a hned mam kyslikovy sok

pralinka25
17. jan 2010

je to mozne. Ja sa snazim kazdy den chodit von v case vychadzky. Teda nie ze by sa mi obzvlast chcelo ale musim sa donutit lebo inak skysnem 😝 😀

wolfskinka
17. jan 2010

ahojte tak ja som dnes prechadzkovala pod kopcomo vo vratnej,

zase som sa vyluftovala a poobede pospala 3 hodiny, zajtra idem na 4D geneticke sono, drzte palce baby nech je vsetko ok ...

ked sa vratim ozvem sa

pralinka25
17. jan 2010

Wolfi silno drzim palce. tfuj tfuj nech je vsetko ako ma byt

Ale neboj bombulko bude zdrave a krasne miminko 🙂

wolfskinka
18. jan 2010

ahojte

baby blbne mi konik, strasne pomaly to nacitava a pada mi to stale.
Gulko je ok, zobrali mi kybel krvi na vsetky krvne testy a aj na genetiku na downa, gulko sa vrtel ako ringispil, a kyval nam rucickou xixi bolo to zlate

dalsiu poradnu mam 10.2., dal mi navyse k vitaminom este magnezium

ozaj segra bude mat dievcatko s pipikom ... xixixi, chcela dievcatko, ale budu mat chlapa

pralinka25
18. jan 2010

wolfi super ze je male OK. 😵

wolfskinka
18. jan 2010

aj ja sa tesim, uz som sa dohodla s dr. na amnio, na buducej poradni mi povie termin kde sa mam ist hlasit, tak na buduce budem vediet co a ako a uz by mali byt aj vysledky krvi

pralinka25
18. jan 2010

ty chces ist na amnio???????

alicao
autor
18. jan 2010

wolfi super, len tak dalej🙂! Ja by som isla na amnio jedine v tedy ak by sa nieco nezdalo z triple testov inak nie...

miroslava89
18. jan 2010

moje zlate snad ste na mna nezabudli...

grautlujem vam k tehu aj alicke aj wolfi🙂

ja somnemohla pisat..bola som v nemocke- nerozpisujem uz aj tu preco..ked chcete tak kuk junovky..

pralinka25
18. jan 2010

ahoj. Nezabudli.Sak mohla si to skopirovat

miroslava89
18. jan 2010

ahojte..ja som sa ozvala cez vikend len tak narychlo takze teraz tak obsirnejsie.. najprv mi potvrdili toxo- to som sa este mohla ak otak liecit doma- ale tak bezna liecba trva2-3tyzdne, u mna trvala skoro 5 ..
lenze na dalsej kontrole sa nieco doktorovi nepozdavalo na sone, bambulke bilo slabsie srdiecko a k tomu mi praskol(to doteraz nikto netusi ako sa mohlo stat) serklazny steh.. v nemocnici ma chceli naspet zasit..lenze mi z toho strasne tvrdlo brusko-cize po dvoch dnoch mi steh vypustili..cize momentalne mam 1,3cm krcok,mierne pootvoreny... k tomu mam 7cm hematom- kazdy den si picham injekcie bo brucha proti zrazaniu krvi.. kazdy druh den chodim na infuzie do nemocnice na udrzanie tehotenstva a na vysoky tlak... kedze bezne hodnoty tlaku mam stale 170/110..ale tak malinka je podla vsetkeho uplne oukey-to jedno ma tesi..
len lekari zvazuju ze od buduceho tyzdna mi budu davat lieky na rchlejsie dozretie plucok lebo vraj nevydrzime do konca tehu..
tak narychlo ale snad som nic nezabudla

miroslava89
18. jan 2010

skopirovane..

miroslava89
18. jan 2010

a vam sa ako dari vsetkym ttrom ako tehulkam?🙂

pralinka25
18. jan 2010

mirka fuha. Tak to ma mrzi ale chvala bohu ze je malinka zdravucka. Drzim palce aby ste to spolu tahali co najdlhsie a vsetko dobre dopadlo.
Takze bude dievcatko 🙂

pralinka25
18. jan 2010

gratulujem

alicao
autor
18. jan 2010

ahoj mirka, no teda ti poviem, zda sa ze mas vsetko co mozes mat, tak len silno drzime palce nech je babulka zdravucka aj nadalej a nech na teba lekari davaju pozor aby sa vam uz nic zle nestalo, thuj, thuj, thuj!!

wolfskinka
18. jan 2010

prali ano, jednak mam uz vek na to a navyse sa stala cpem liekmi na epilepsiu

pralinka25
18. jan 2010

no ale amnio je dost riziko ☹

katti77
18. jan 2010

ahojte babulky
no v praci mam blazninec, tak vam budem pisat takto vecer, ak nebudem zaspavat od unavy 😝
wofli tak to je super, ze gulko je ok, a amino to je co? to je odber plodovej vody?
alicka, pralinka zlaticka moje mile, pekne vam to rastie, pribuda tak za chvilu to bude 40tt, som rada a tesim sa spolu s vami
mirka tak to je sila, co vsetko sa ti stalo, hlavne, ze malicka je ok, len keby tam chcela zostat co najdlhsie

no ja, co ja 😀
prave sa rozhodujem, ci nepojdeme este pred IVF na imunologicke testy co robia v Prahe, predsa len by som mala istotu, ze sme v poriadku a ze to chce len trpezlivost...nakupim mm tie E, co si mi radila alicka a uvidime...
kupila som si aj ovu testy tak zatial budeme skusat takto a ak nic tak maj - jun by sme asi isli zase dotoho...

stale na vas myslim, ale ist na skype tak tam by som bola strasne dlho a teraz mi zacalo danove obdobie, makam v praci aj doma tak preto tam nie som, ale od aprila sa ma nezbavite 😉

wolfskinka
18. jan 2010

prali povedal mi doktor, ze placentu mam na zadnej strane takze to je len dobre, lebo sa nebude musiet prepichovat aj placenta ale len brucho, a co som sa rozpravala s viacerymi doktormi tak vsetci mi to odporucili, takze nie je co riesit

a riziko je 0,2 percenta a vacsinou potraty pri amnio sa stavaju vtedy, ked je dietatko poskodene, a kedze mi to povedali 3 gynekologovia a aj neurologicka, co ku nej chodim kvoli epilepsii, nie je co riesit

pralinka25
19. jan 2010

Ahojky Katulienka. Tesim sa ze si sa ozvala. Teda prace mas vyse hlavy, tak nech ti rychlo odbuda.
To imunologické vysetrenie by nemuselo byt zle. Mate do leta kopec casu a za skusku by to podla mna stalo.
Aspon by ste vedeli ako na tom ste aj ked samozrejme dufam ze tam pojdete zbytocne lebo ste fit. To by bolo najlepsie.

Wolfi no ja viem ze lekari to odporucaju. Citala som o tom a aj pozerala v telke taky rozhovor. Ono je otazne co s vysledkami.
Ak by aj nevysli dobre este neznamena ze sa nemylia. Aj to sa uz stalo

wolfskinka
19. jan 2010

prali mas IP

katti77
19. jan 2010

ahojte
pralinka presne tak, aspon budem vediet na com som, este som rozmyslala, ze by som skusila aj IUI, na buduci mesiac, alebo aj tento, tak uvidime, ved musime skusat...
a ty ako moja, maly poslucha 😉, kocik uz uz mas vybraty? pozerala som co si hodila na stranku su pekne...chces uplne novy, alebo ti nevadi aj z druhej ruky? a uz mas nieco kupene pre maleho?...
ja sa poznam, ja tak ako testujem tak by som aj nakupovala, uz by som mala plny suflik zbytocnosti 😀 😀

wolfskinka
19. jan 2010

katti to si hovoris teraz, ja nemam este ani jednu vec kupenu, zacnem nakupovat az v maji, 2 mesiace pred terminom, to uplne staci

pralinka25
19. jan 2010

ahojky Katusik.
Jasne skus IUI. Ved clovek nikdy nevie. A zelala by som ti aby ti to vyslo a nemusela si absolvovat uz nic ine.
strasne moc.

No ja mam nakupene vsetko to co mam v tom albume. Zacali sme kupovat teraz v january. Vlastne po 3D.
No ja si to na tie posledne dva mesiace nechat nechcem lebo kamoska si to tak nechala a posledne dva mesiace stravila v nemocnici a nemohla si kupit vobec nic. Jasne ze jej vsetko nakupili, ale tak nechcem si to nechat ujst. Druha zas porodila skor a tretia musela lezat doma. Takze budem spokojnejsia ked to budem mat doma. Nyvyse s tak velkym bruskom uz to bude tazsie aj chodit po obchodoch a hlavne stat a zehlit a ukladat to.
Takze uz kupujeme, navyse vyuzivam akcie tak ked niekde nieco je v akcii tak to kupim. Akurat z oblecka dokopy nic nemam. ale kolegyna mi slubila nejake skoro nove vecicky tak uvidim co mi da a podla toho nakupim.
Postielku sme si pozicali a autosedacku kupime z druhej ruky lebo auto nemame tak budeme jazdit len minimalne a to zvacsa len kusok do obchodu. Kocik chceme novy a zhodli sme sa nakoniec na Peg Perego GT3 Java. Stoji dost vela ale tak co uz. Snad bude v pohode.

Maly zatial poslucha 🙂

wolfskinka
19. jan 2010

prali ale ty si uz 24tt a ja este len 14tt

miroslava89
19. jan 2010

wolfi ved to tak rychlo zbehne a budes aj ty 24tt a co by len 24 ale ovela ovela dalej

pralinka25
20. jan 2010

wolfi sak ja nepisem ze mas nieco kupovat. Ja som len napisala ze ja som zacala teraz v january lebo si to nechcem nechat na tie posledne dva mesiace. Ja som do januara nemala absolutne nic. Cize som zacala az po 21tt.

A je pravda ze to strasne rychlo leti.