Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
16. sep 2009

alicka ja vám to z celého srdca prajem a ver či nie viac ako sebe, verím, že sa vám to tentokrát podarí, budete nato dve 😉

alicao
autor
16. sep 2009

katti, vdaka, ved hej, stretneme sa s wolfi na porodnom stole, budeme sa on byt 😀 !

pralinka25
16. sep 2009

no som zvedava ktora z vas bytku vyhra 🙂

katti77
16. sep 2009

a na marianskom budete kočíkovať, jáj to si viem predstaviť, ako vám bude veselo 🙂

pralinka25
16. sep 2009

opravujem bitka 😅

alicao
autor
16. sep 2009

pripadne budeme na nom lezat obe oproti sebe a tlacit 😀 😀 😀 si to predstavte a nasi chlapi pri tom...hehe 😀

pralinka25
16. sep 2009

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiic to by bola ina divocina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
16. sep 2009

alica: to si nechcem predstaviť, vy oproti sebe a nenapadlo ťa, čo tí chlapi uvidia? 😀

alicao
autor
16. sep 2009

katti, ved to ma napadlo ako prve 😀 😀 😀 myslim, ze by odpadli hned v prvej minute 😀
prali, masaker 😀

katti77
16. sep 2009

babulky padám dovom, zajtra sa na vás teším pa pa

katti77
16. sep 2009

alica 😀 😀 😀 nie masaker ale horor piatok trinásteho by bol odvar 😀 😀

alicao
autor
16. sep 2009

papa katti a nech silnejuuuuuuuu!!!!!! 🙂

pralinka25
16. sep 2009

kati papa a pekny dnik 🙂

alicao
autor
16. sep 2009

prali ty do kedy?
Ozi a co tatko ako sa sprava, lieta v oblakoch?

pralinka25
16. sep 2009

alic asi do pol piatej.

Tato je happy a najradsej by to vsade vykecal. Ale aste nesmie.

alicao
autor
16. sep 2009

🙂

pralinka25
16. sep 2009

ja si maslim ze je este skoro to oznamit niekomu. Co myslis ty? Jako najradsej by som to vytrubila ale myslim ze je fakt skoro.

alicao
autor
16. sep 2009

prali, ked budes pocut srdiecko, vydrz este aspon dva tyzdne...hm?

alicao
autor
16. sep 2009

prali? ked si si robila ten 13dpo test a nic tam nebolo, potom neskor si tu druhu videla normalne?

pralinka25
16. sep 2009

no budem sa snazit vydrzat 🙂 boze ale je to tazke.

No potom som tam videla takeho dusika slabeho ale brala som to akoze po limite. Videla som ju iba ked som ju tam hladala. Ale vysmarila som to lebo ja by som tam pri troske snahy nasla aj tie tvoje vytuzene tri 😅

Ale asi bola haba lebo ten test bol mamatest s citlivostou 20. Iny som doma nemala. Tak keby bol 10 bolo by to mozno lepsie.

pralinka25
16. sep 2009

preco sa pytas?

alicao
autor
16. sep 2009

no lebo teraz ked kukam ale velmi kukam tak tam tiez nieco vidim, ale len v urcitom uhle, mozno si to len namyslam lebo som ju chcem vidiet...
viem ze sa nema odcitat po 10 minutach nie to este po 8mych hodinach 😀 ja len tak, keby to pokracovalo tak ako s tebou tak by som bola moc stastna...ale ja nemam absolutne ziadne priznaky

pralinka25
16. sep 2009

inak ked som sa dokimu priznala ze som si spravila 10 testov skoro spadol z noh. A sestricka sa rehotala ze ci som si ich kupila v 1 lekarni alebo v 10-tich. A ja reku som bojovnik proti krize tak som sa snazila 😅

alicao
autor
16. sep 2009

ja sa k mojim poctom priznavat nikomu nebudem, doktori to nepochopia 🙂

pralinka25
16. sep 2009

alicka moje dve kamosky zistili ze su tehotne az v druhom mesiaci. Tiez nemali ziadne priznaky a mali aj taku slabucku mrchu.
To ze nemas priznaky nic neznamena. Zatial vydrz.
No ja som na ten test tiez kukla naprv po 5 minutach a potom po 2 hodinach a az potom som ho tam videla a aj to len pri okne 😅 Aku si mala citlivost?

Ked nepride zajtra mrcha testuj znovu.

Kokso tak strasne by som bola rada keby si bola tehulienka snehulienka 😵

pralinka25
16. sep 2009

no sak ja som mu povedala ze som tomu ani po tych 2 neuspesnych folikulometriach nemohla uverit tak preto som to tolko krat spravila

alicao
autor
16. sep 2009

prali tiez mamatest 20tkovy.
no len ja to s tymi prsiami mam ako s hodinkami, boleli by ma keby mi namali prist kramy aspon trosku urcite ale uz su take male placky zase🙂 no ved uvidime, ci sa stane zazrak, ale neverim tomu vobec
Ale bodaj by si mala pravdu🙂

pralinka25
16. sep 2009

alic skus kupit nejaky 10-tkovy. Na 2 ti to neukaze tak skoro podla mna.

Silno drzim palce.
Myslis ze zajtra by mala prist? BUdem celu noc zaklinat aby nedosla.

alicenka letim uz domov.

Pekny dnik a zajtra dvojciarkovy testik prajem. Silno moc

alicao
autor
16. sep 2009

dakujem prali, majte sa oby traja🙂!

miroslava89
16. sep 2009

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja to poviem tak zahadne ak tu nahodne ostane po vasom testikovani nejaka snazilka tak ja to asi velmi pravdepodobne nebudem 😵