Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
17. sep 2009

jani, 2.10 by som mala zacat brat proveru, potom injekcie asi do 30.10 potom odber vajok , potom sa uvidi kolke vydrzia do piateho dna zivota a vlozia mi ich cca 5.11 a potom dva tyzdne cakat na zazrak

alicao
autor
17. sep 2009

ale toto vsetko sa udeje len pri dobrych poveternostnych a psychyckych podmienkach🙂

alicao
autor
17. sep 2009

idem domkov kocky, teda za wolfi a kamkou, aj ked brucho ma boli ..ale co..rozhodim to..papa tehulky 🙂

pralinka25
17. sep 2009

papa alicka a pekny vecer. daj si to vinecko 🙂

miroslava89
17. sep 2009

ahojte🙂 😵 netestovala som.. ja som to hned mala potvrdene od dr. 😉 o dva tyzdne ideme na ultrazvuk a snad uz aj tam bude nieco viac vidiet🙂

pralinka25
17. sep 2009

idem uz aj ja tusim domov. Som zas hladna. To je otrasneeeeeeeeee. Raz zozeriem aj monitor s pocitacom. Potom si bude moct s vami chatovat aj moja bublinka 😅

papa

pralinka25
17. sep 2009

mirka a to si isla iba nahodou ci si mala tusaka?

miroslava89
17. sep 2009

prali ze monitor s pocitacom😀.. hlad je zly...

a ani tusaka ani nahoda ..mala som ist na kontrolu ked sa vratime z dovči vratili sme sa skor tak som isla hned ked sa dalo aa🙂

jankabo
17. sep 2009

Prali tak rýchlo teda okamzite sa chod napapať, drobec je hladný tak mu rýchlo dodaj sily a bolo vsetko oky 🙂

miroslava89
17. sep 2009

prali ja az teraz pozeram..gratulujem k tehu 😵

wolfskinka
18. sep 2009

miroslava gratulujem ... no super, dalsia v tejto temicke ...

alic no my musime byt dalsie.

miroslava89
18. sep 2009

dobre raanko 😀

wolfi dakujem🙂

katti77
18. sep 2009

ahojte
mirka suuuper blahoželám, som hovorila že budú rýchli ako Bolt 😀

pralinka25
18. sep 2009

Dobre ranko. Tak mirka gratulujem. A co ti povedal lekar?

alicao
autor
18. sep 2009

dobre ranko, co sa vsetci cudujete nad mirkou, ved je mladucka, spermie jak divoke sipy, tam nebol problem , chcelo to len jedno tutu mutu🙂 len nech to dopadne inak ako naposledy, davaj si na seba pozor Mirka.
ja som este dnes rano kramy nemala, tak som testla a bola tam druha slabulinka ciarka, dokonca do limitu, ale ked som prisla do roboty dostala som kramy, takze testy su uplne nanic asi...nechapem to..no nevadi...
zacinam 3.10 wolfi🙂
katti, ty ako?

katti77
18. sep 2009

alica: tak to je ako? tak ale môžeš byť tehotná a mať mrchu nebola by si prvá, ty kokso a možno si ....

tak ja nič test čistý ako ľalia, ale dnes mi prišli pokyny na dovolenku tak už sa teším a kašlem na to

pralinka25
18. sep 2009

alic tak to nechapem ani ja s tymi testami. Ach jo. Ale aspon ze prisli ked uz si nemala byt tehu.
a co drahy ide na sluzobku alebo nie?

alicao
autor
18. sep 2009

katti, no preste asi sa netreba zaoberat ziadnymi duchmi ale iba krasnymi ciarkami...
prali, nerozpravali sme sa o tom a nepytala som sa ho..asi sa neodvazil a ja som zase nic zle pocut nechcela 😀

pralinka25
18. sep 2009

alic 😀 aj tak dobre

alicao
autor
18. sep 2009

pralinka, pocitujes nejake zmeny?
katti, kedy sa vratis z dovci?
wolfi, spis?

pralinka25
18. sep 2009

ja ani nie. Dnes rano som nebola hladna. Skor som mala pocit plna. 😒 Myslim ze prve 3 meiace su najhorsie pretoze clovek nema ani paru co sa vo vnutri deje. A navyse su najrizikovejsie tak nic ine nerobim len premyslam nad tym ci je vsetko ok 😅 Najlepsie je ked su uz citit pohyby lebo vtedy uz aspon vies ze sa hybe a teda pravdepodobne v poriadku je. Chcela by som mat doma sukromne sono a este aj test na HCG z krvi 😀

alicao
autor
18. sep 2009

my sme fakt rovnake 😀 dokonca aj moj drahy vtedy ked som mala take nervy povedal, ze mi ide zohnat sono nech viem na com som🙂

katti77
18. sep 2009

alica: idem 26. a prídem 4. už nech to je, ma tu ide lalalalala 😀

alicao
autor
18. sep 2009

katti , dobre sme zamaskovali to skarede slovo 😀

jankabo
18. sep 2009

dobré ránko, 🙂
Prali uplne ta chápem, ale musís vydržať a hlavne teraz papaj vela vitamínov.
ALicka tak ja tím testom vôbec nerozumiem

pralinka25
18. sep 2009

papam aj kyselinu listovu aj nejake ine vitaminy mam a hlavne jem kopec ovocia a zeleniny ale to ja stale 🙂

alic a nezohnal ti ho? 😕

ja si myslim ze nieco sa tam asi zacalo. Lebo ja ked som si testy predtym robila tak na nich nebolo nic.. Ked tam je duch takmohlo nieco zacat. Otazne je ci je to dostatocne silne na udrzanie. Ale alic mohla by si ist v mojich stopach!

alicao
autor
18. sep 2009

prali nerozumiem tvojej otazke🙂 hm?
no mozno to je to iste co minuly mesiac len prirodzene...

pralinka25
18. sep 2009

myslale som to sono ci ti nezohnal 😀

alicao
autor
18. sep 2009

jaaaaaaaj nezohnal, nemali ani v tescu ani v carefoure 😀

jankabo
18. sep 2009

Alick ja neviem, ale ja ked som robila testy, tak tiene tam neboli ziadne, testy boli biele ako sneh. Takze v tvojom prípade je to akési cudné, ked sa tam mihol tienik.