Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
20. jan 2010

no tak mam v plane nejako zacat aj ja

co je s alickou dlho tu nebola

alicao
autor
20. jan 2010

wolfi chodim na skype je to rychlejsie aj tak tu si minimalne aj ty🙂 a je mi zle takze non stop tak moc do kompu necumim..drzkam palce na triple testoch!!!

katti77
20. jan 2010

ahojte
wolfi no ja sa poznam dost dobre, testujem dobre ze nie od 1 dna po ET alebo IUI, takze vecicky budem kupovat uz asi po skonceni 12 tt 😀 a drzim ti palceky na tie testy aj ja
ale jasne je to kazdej vec kedy zacne, ale pralinka je uz za polovicou tak tam uz nie je ani o com, aj testy ma v poriadku tak nech len chlapcek pekne rastie....ani sa nenazdame a uz bude pralinatko na svete, ved to ubehne ako voda....
alicka tak tebe byva este stale zle? normalne mi ta je luto, lebo par dni sa da, ale toto uz mas dost dlho, ale hadam to uz zachvilu aj skonci....a aj grckas ci len zle ti je? a inak ako? kedy ides na sono? a este chodis do heliosu ci uz vobec nie? som rada ako ti tie tt pribudaju takou rychlostou a tesim sa s tebou....
mna uz ten pociatocny sok, stres, nerva, a no ved viete vsetky tie hnusne pocity konecne prechadzaju a uz zacinam mysliet dopredu a pozitivne.....nastastie....dnes som volala do heliosu tak mi poslu recept na clostyl tak uvidim ci uz teraz ked pride mrcha pojdeme ci az v marci...

wolfskinka
20. jan 2010

alic ja ich mam az o 3 tyzdne

katti dik, musia dopadnut dobre

wolfskinka
20. jan 2010

alic chodim sem, len tu stale nikto neni

slavulilienka
20. jan 2010

babule sorry, že sa tu vtieram, medzi Vás tehuľky..ale v téme kde chodím už nikto asi nie je...a ja mám otázku...: bol Vám niekedy pichnutý pregnyl? Mne bol minulý štvrtok...ale od včera mi je blbo od žalúdka...môže to byť z neho?

wolfskinka
20. jan 2010

slavulienka pregnyl sa picha zakazdym po hociakej stimulaciii, moze to byt z pregnylu

wolfskinka
20. jan 2010

a co si brala predtym nez ti ho pichli ... clostilbegyt ??? injekcie na IVF ??

slavulilienka
20. jan 2010

hmm, myslíš že aj týždeň po? Doteraz mi nič nebolo, len včera a dnes..

wolfskinka
20. jan 2010

no pregnyl pichaju na prasknutie folikulu a uvolnenie vajicka ... nemalo by Ti byt po nom zle od zaludku

slavulilienka
20. jan 2010

veď práve...ja som bola vo štvrtok na folikulometrii, mala som jeden folík 21mm, tak mi pichla Pregnyl...mali sme keksík na druhí deň aj ďalší nasledujúci..., nikdy mi po pregnyle nebolo zle, tak tomu nechápem...asi mám len podráždený žalúdok z niečoho..nejdem stresovať..hádam to prejde. 😉

wolfskinka
20. jan 2010

bude to skor zaludkom a nie pregnylom, test nema vyznam robit lebo hcg z pregnylu sa drzi v tele 10 dni, tak ak by si si robila test a bol by pozitivny moze to byt z pregnylu, pockaj par dni a ak tie nevolnosti neprejdu sprav test, drzim palce a prajem vela stastia TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

slavulilienka
20. jan 2010

Ďakujem wolfsi..počkám si na termín mrchy...a díky za bacilíky...mohlo by sa už niečo nalepiť... 😉

wolfskinka
20. jan 2010

drzim prsty nech sa nalepi, teraz je dobra vlna ... 😵

pralinka25
21. jan 2010

dobre ranko.

Kati veru ubieha to strasne rychlo. Som rada ze uz ti je trosku lepsie. Aspon nieco. A to bude aj pri dalsom snazeni dolezite. Hlavne daj vediet kedy do toho pojdete nech mozme posielat virusiky a pozitivnu energiu babu aj tebe.

wolfi za 6 tyzdnou uz mozes nakupovat aj ty 😉

wolfskinka
21. jan 2010

prali no to hej ale este teraz nie, ked uz bude kopkat tak az potom, kedy ta zacal maly kopkat ? v ktorom tt ?

alicao
autor
21. jan 2010

wolfi aha..ja mam ist na triple testy 15tt tak som myslela ze aj ty uz pojdes..
katti, tak som rada, ze ta to pomaly prechadza, pozname to , chce to len cas a mozno fakt otehotnes po iui a bude, vsetky na teba myslim a drzime ti palce snaaaaaaad ako nikomu🙂 tttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
a hej ja grckam skoro stale , teda poobede vacsinou ale vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. su dni ked nie ale je ich malo a to negrckam len preto lebo nepustiiiiiiiiiim 😀

katti77
21. jan 2010

alicka no uz som sa bala, ze sa ani neozves
mne je lepsie teraz pisat tu, lebo len tak obcas nakuknem a na skype by som stratila prehla za par minut 😀 pri vasom kecani 😲 😀 😀
dakujem za tttt tych nie je nikdy dost, no ak mi stihne recep prist do mrchy tak pojdem na to a mozno motyka vystreli....
tak grckas, no bleeeeeee, ja sa tu pogrckam len ked si na to pomyslim 😀 😀 , ale vies co, teraz by som chcela aj ja grckat, ale ked potom k tomu pride tak budem asi nadavat, ze? 😀
ale vsetko sa da zvladnut pokial clovek vie, ze je vsetko ok a babatka su zdrave...uz mas aj brusko?

wolfskinka
21. jan 2010

ja idem na poradnu 10.2. ale o trippletestoch neviem nic, len mi povedala, ze nemusim prist nalacno, tak neviem ci mi bude brat krv alebo nie, ale to uz budem 17tt takze to by uz mi mali robit tie trippletesty

wolfskinka
21. jan 2010

alic nakoniec este budes mat tripple testy skor ako ja,
tripple testy sa beru z krvi ?

alicao
autor
21. jan 2010

wolfi presne tak z krvi

katti77
21. jan 2010

tak baby objednala som sa do tej prahy, ideme tam 12.04. mali aj skorsi termin ale v marci nemam sancu, tak som zvedava co nam zistia...vysledky budu az za mesiac tak IVF by bolo potom po nich...jaj viete ako sa tesim....

wolfskinka
21. jan 2010

ale nekazala mi prist nalacno, to sa mi nejako nevidi

katti som rada ze si si to vybavila

pralinka25
21. jan 2010

kati no super. Snad nic neobjavia a ked tak len vysoke HCG. to by bola bomba

wolfi no ja som citila prve pohyby 17tt+4 ale ty mozno budes aj skor. u mna to bolo take jemnulinke kvoli tej placente v predu. Baby co ju maju v zadu ich citia zretelnejsie a skor. Inak pise sa ze su citit od 18 tt najneskor do 22tt.

katti77
21. jan 2010

prali tak to by bolo super 😀 ale realita je ina, ale neva, len nech viem co je vo veci...

jej da len teraz som si pozrela tvoje albumiky, ty nemas ziadne brusko, len taky malinky kopce 😅 , a tie vecicky su super a kocik chces presne v tej farbe? mne sa strasne paci cierna s hnedou....

wolfskinka
21. jan 2010

prali no som zvedava kedy ich budem citit ja

pralinka25
21. jan 2010

ja viem realita je niekedy svina ale tej smoly uz stacilo. Jasne? Vsetku smolu posli mimozemstanom!
Dakujem za pochvalu. Ten kocik je taky strieborno cokoladovo hnedy. Potom maju uz len oranzovy a zeleny.
Kati a uz mas aj nejakeho favorita?

Wolfi no uvidime. Ja ratam tiez tak okolo sedemnasteho tyzdna. Vecer si lahni na chrbat a cakaj. Vtedy to ide najlepsie citit

wolfskinka
21. jan 2010

no uvidime , som hladna nemate napad co na veceru ?

pralinka25
21. jan 2010

ja mam snicle s ryzou a kompotom 🙂

wolfskinka
21. jan 2010

no pockam na muza a uvidime