Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
7. okt 2009

wolfi ale veď vy ste pichačky aj teraz 😀 , potom budete ale už 100%
som sa rozhodla, že už nebudem nato ani myslieť, dopadne to ako má, ani testovať nebudem, ak to vydržím , 😀 veď plán B je vypracovaný tak čo 😉
a v pondelok som na vás myslela, bola som v žiline tak som vám mávala, len som nevedela, na ktorú stranu sa mám otočiť, boli sme v maxe, ale zase nič extra, som zistila, že všade je to rovnaké...
prali a kedy dávajú tehu knižku, v ktorom týždni?

alicao
autor
7. okt 2009

kati presne v kazdom meste predavaju to iste, len v trencine som nasla trosku odlisne obchody 🙂

pralinka25
7. okt 2009

alic dakujeme za kompliment ze sme mudre 😀

ale zas vies kolko ludi to tak nerobi? U nas ani jedna kolegyna neranajkuje a ked aj uzivaju nejake lieky ked su chore tak na lacno. A to maju vsetky cez 50.

kati to zalezi od lekara. Niekomu daju az po 12 tyzdni. Mne ju dal v 8. Ako ktory lekar a ako kde

katti77
7. okt 2009

alica a v čom iné? iné šmejdy čo?

alicao
autor
7. okt 2009

prali niet zac🙂 a vies preco ti ju dal u z teraz? lebo na prvy pohlad vyzeras ako zdrava mamina 😀
mne to ide neskutocne pomaly...idem zosaliet...

pralinka25
7. okt 2009

co ti ide pomaly?

katti77
7. okt 2009

tak gratulujem prali ku knižke, som nevedela, že už ju máš, super
nemôžeš ju nafotiť a dať aj nám 😀

alicao
autor
7. okt 2009

prali no co asi???? cas, neeeeeee?
katti, ani nie, tam v Maxe maju aj kopec inych obchodov, myslim tym inych znaciek a celko pekne nositelne veci, nie tie kusky handriciek co teenagerky teraz nosia.
Ale poviem vam, neviem ci som stara alebo co ale tie farby co teraz letia, je mi z nech na grcku..ved to su vsetko take spinave farby, neladia k sebe no hruuuuuuza, ked idem nakupovat nic sa mi nepaci

pralinka25
7. okt 2009

ja preto nenakupujem 😉
Ked si kupim tricko vydrzi mi roky

aj mne to ide pomaly

wolfskinka
7. okt 2009

no baby ja som dostala dalsi program na testovanie .... no parada

katti77
7. okt 2009

alica aj ja mám problém si niečo kúpiť, ale zase keď som vo švugu tak som nezastaviteľná, len škoda, alebo chvála bohu, že to býva len občas...
mne je zase všetko veľké, keď konečne na niečo natrafím, tak som happy už len ztoho,že to vôbec majú, napr. v nike si nemôžem nič kúpiť tam mi je všetko veľké, muž mi vraví, že by som mala chodiť do deckého, tcha sa mu hovorí
mne sa nič nechce, chcem byť doma a čítať knižky, inak za dovolenku som prečítala tri, milujem čítanie
sa vykecávam ale čo?, no nič musím si niečo nechať aj na budúce 😀

alicao
autor
7. okt 2009

prali a co kradnes? 😀 😀
wolfi - osud programatorky 😀
katti presne ako pises, ja by som mozno mohla byt doma uz od buduceho piatku, pri najhorsom od nasledujuceho pondelka, tiez chcem byt doma niiiiiiiiic nerobit.
Viete co som vcera citala ja??? Bracekovcom mracekovcov, viete ako som sa nasmiela? 😀
pozicala som si ju od svokry, lebo ked mi vlozia babulky do bruska budem im citat rozpravku kazdy dne...som pekne sisi , ze? nevadi, nikokmu to nehovorte a zmazte tento prispevok 😀 😀 😀

pralinka25
7. okt 2009

kati aj mne tak kedysi bolo vsetko velke a ozaj som nakupovala v detskom. Najhorsie bolo zohnat saty na stuzkovu a promocie. Ale ako som zacala uzivat tu HAK a zacal sa cely kolotoc s PCO pribrala som skoro raz tolko ako som vazila a doteraz sa s tym neviem zmierit.

wolfi ☹

wolfskinka
7. okt 2009

alic nic sa nedeje zatial, mam si to len nainstalovat, ten programator co to robi je na 2 tyzdne v nemecku tak mam este tyzden cas a kym pride aspon si to popozeram a ked to bude stresujuce tak sa hodim na PN,
ty ides odkedy na PN ?

katti77
7. okt 2009

alica: tak ty máš riadny plán, čítať rozprávočky, ti pošlem čenkovej deti?
ja neviem či pôjdem na pn keď pôjdem na IVF, lebo tu je to komplikované, ja som tu žienka pre všetko, a ak budem na PN musia nájsť náhradu, a ak by to nevišlo, tak čo po dvoch mesiacoch ju vyhodia a ja zase napr. po dvoch mesiacoch pôjdem na PN, a stále do okola, tak ja to budem musieť vydržať až do //..ale potom ha to bude rááááj, doma, nohy hore, pohodička pohoda....no a vrátim sa do reality, ....som späť

wolfskinka
7. okt 2009

katti ja tiez nepojdem, pokial nebude problem a stres v robote, zatial mam klud tak by som zbytocne trcala doma a potrebujeme zaplatit za inzinierske siete na dom a potrebujeme kazde euro

alicao
autor
7. okt 2009

wolfi po ET padas na dovolenku a nestvi ma, je to tvoje tretie a posledne IVF tak neriskuj, jasne!!!!!
prali , ved jej povedz!!!!

wolfskinka
7. okt 2009

alic po ET jasne ze zostanem doma ... a keby mi to vyslo tak super ze cca 11.-12.11. 2 dni si zoberiem dovolenku a potom ide vikend a pondelok mam volno a v utorok tiez tak by som bola doma tyzden po ET a potom 3 dni do roboty

alicao
autor
7. okt 2009

no minimalne tyzden zostan lebo dostanes po riti!

katti77
7. okt 2009

wolfi no to aj mi potrebujeme každé euro, nám idú montovať o dva týždne okná, tak môžem pripraviť "šekovú knižku"...ale aspoň už konečne bude hrubá stavba...ale ja robím učto aj doma tak hádam to dáko vydá...

alica neboj wolfi je už skúsená vie čo robí, ja jej verím

wolfskinka
7. okt 2009

alic neboj mam este 3 cele dni na doktora tak aj to mam dalsie 3 dni ... nemaj strach

alicao
autor
7. okt 2009

katti, ja ona je sice skusena ale nepoucitelna 😀
wolfi a mam o teba strach, s tym nic nenarobis🙂!
ja na prachy kaslem, mame oba byty na uver, ale je mi to jedno, mimco je prednejsie, hadam nezomrieme od hladu....a ked sa budem citit dobre ak sa to podari tak by som sa vratila do prace, ale to je daleko este

katti77
7. okt 2009

alica: to máš dobre, že sa môžeš do práce vrátiť hoci kedy, ja práveže nie, teda bolo by to problematické...a nie je to už až tak ďaleko, ani sa nenazdáš a budeš //, samozrejme hneď za wolfi, deň hore dole, ale bojím sa tých nájazdov po obchodoch, žilina to bude mať s vami ťažké, dve v tom, tie hormony a taaak, no sranda to bude....

alicao
autor
7. okt 2009

katti 😀 😀
a chapem, ze niekde sa to neda tak jednoducho ako tu. Ja mam len stastie na dobreho sefa, inak neviem ako by som to riesila.

wolfskinka
7. okt 2009

alic neboj ak tu budem mat stresy tak ti slubujem ze pojdem na PN, budeme riesit za behu, ale pocas pichania rozhodne budem chodit do prace ... lebo picham vecer a co by som doma robila

alicao
autor
7. okt 2009

wolfi citala , kukala filmy, varila, spala...jooooooooooj toho je 😀 😀 aj tak tu furt pises, ze sa ti v praci nechce byt a pocitas minuty, tak co?

katti77
7. okt 2009

tak ja sa toho nebojím čo by som doma robila, to fakt nie, ja viem presne čo by som robila, nič.... 😀
mám ségru na materskej tak by som bola u nej pečená varená...

alicao
autor
7. okt 2009

katti keby si bola na PN musela by si byt doma, nie po navstevach chodit🙂 inak pride teta zo socialky a kucapaca bude 😀

wolfskinka
7. okt 2009

alic hej to je pravda, ale pri prvom ivf som bola doma a o nicom inom som nerozmyslala iba o tom ako to dopadne a to ma stresovalo ovela viac ako pri druhom ked som bola doma

katti77
7. okt 2009

alica: tak si dám adresu k ségre, veď to je aj môj dom, lebo býva u mamuši, tak to by hádam šlo, nie?

wolfi to máš pravdu, aj v práci máš čo robiť aby si na to nemyslela a nie doma, ja som bola len na IUI a o ničom inom som nerozmýšlala, a to som len na začiatku, tak tak len nestresovať a byť v kľude a všetko bude ok

a prali nám kde zmizla?