Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
31. aug 2009

neboj urcite si nebudu pamatat presny hlas. To by boli ine keby si to pri tlkych telefonatoch denne pamatali 😉 😀

alicao
autor
31. aug 2009

ahoj cukrus, ides do tej istej roboty co predtym?
prali ale nech si ma nezelaju ak to tam este nebude, lebo neverim,ze posta zo ziliny do novych zamkov trva viac nez dva tyzdne, alebo ze by?

cukruska1920
31. aug 2009

ali...hej 😝 najhorsie natom bude tie lutostive pohlady a to nepotrebujem...praveze chcem aby sa tvarili tak akoby sa nic nestalo...ale sak ja im to patricne vysvetlim

pralinka25
31. aug 2009

ahoj cukrus. No asi tie pohlady ako pises su na tom najhorsie. Ale neboj zvladnes to. Ach jo. Co cloveku ine ostava 😔

Alic no na slovensku je mozne vsetko. My napriklad ked posielame peniaze a klient si uvedie zle adresu a kvoli tomu mu to nepriede tak peniaze sa nam vracaju spat cez kosice a trva to 2 mesiace kym mu ich mozeme znovu dat

alicao
autor
31. aug 2009

cukrus, tomu sa asi nevyhnes, ale myslim, ze to budu uprimne lutostive pohlady, ved to je normalne, nemozu ta klepnut po pleci , ze cafko ako bolo? Ked ma niekto aspon trosku srdce tak povie, ze je mu to luto, ale neboj, o den dva to pochopia, ze je lepsie nepripominat to

cukruska1920
31. aug 2009

no ved to...ked mi to budu stale omielat a pytat sa co sa stalo a tak tak sa mi nato nepodari zabudnut 😒 inak aj sa tesim do roboty lebo pridem na ine myslienky

miroslava89
31. aug 2009

ahojte... ja nestiham😅...

prali pytala si sa kolko mam rokov - 19..

alicao
autor
31. aug 2009

mirka to fakt? Joooooooooooj tak mozes byt fakt este kludna🙂

pralinka25
31. aug 2009

no tak to ti zavidime. Boze ja som o detoch este do 26 ani neuvazovala. Som sa zobudila az minuly rok 😅

miroslava89
31. aug 2009

ja mozem byt kludna len moj drahy velmi nie..on mal svoje predstavy o zivote.. chcel mat deti do 30tky aspon 2..nevyslo to tak povedal ze do 35tky urcite.. a to su "len" 4roky uz..

ale tak mame pocit obaja zeby sme babetko a potom dalsie deti zvladli..

katti77
31. aug 2009

pralinka: aj ja som sa zobudila až minulý rok, sme mi ale prispaté princezne

a to som v osemnástich brala tabletky, že nedajbože aby sa niečo stalo

alicao
autor
31. aug 2009

katti ja presne v den 30tych narodinyn, ze bum a chcem deti...ale predtym tiez nic...je to zvlastne

miroslava89
31. aug 2009

ja som od 16tich do 19brala tabletky ale to len kvoli svokre.. inac by to dopadlo nevem ako..

zienky princeznicky ja vas opustam idem po nasich do popradu.. no som zvedava ktori obrubnik bude moj ci nie rovno nejaky stlp..

pekny dden vam prajem ahojte🙂

alicao
autor
31. aug 2009

maj sa mirka a uzi si dovcu🙂

wolfskinka
31. aug 2009

ahojte ...

katti no neviem ci sa zadarilo .. poistili sme to 5x 😀 😀 😀 😀 za 2,5 dna 😀 😀

prali co robi tvoj graf ???? ked pridem chcem vidiet tvoj //test

alicao
autor
31. aug 2009

wolfi, 5 krat?????? a vies si sadnut??? 😀 😀 😀

katti77
31. aug 2009

ahoj wolfi, bože baba tak to sa muselo zadariť, aj keby si nechcela, to vajko malo toľko nápadníkov, že určite jednému neodolalo 😀

a už si pobalená?

cukruska1920
31. aug 2009

wolfi....neprehaaanaj...som citala clanok s jednym gynekologom...vraj casty sex v case ovulacie ma opacny ucinok ako otehotnenie...lebo spermie nestihnu dozriet.... 😕

wolfskinka
31. aug 2009

alic .. no ved v sobotu rano, v sobotu vecer, v nedelu rano, ve nedelu vecer a dnes rano ...

katti pobalena ano ale na zemi 😀 😀 😀 neviem ako to do toho jedneho kufra natrepem 😀 😀 😀

miroslava89
31. aug 2009

wolfi ze 5krat sikovna😀

alica pred dovcou ete chcem stihnut prist nakuknut🙂

katti77
31. aug 2009

ale wolfin muž ich mal v zásobe a všetky sa určite snažili byť čo najrýchlejšie, najlepšie, najkrajšie... a po takom výkone sa určite zadarilo, pevne verííííím wolfi

wolfskinka
31. aug 2009

mirka ty letis den po mne ze ??? aj tebe peknu dovcu a doneste cierneho pasaziera 😵

alicao
autor
31. aug 2009

wolfi , nie ze zmekas lietadlo koli poistovaniu 😀 😀 😀
cukrus, to je blbost, kazdy clanok je iny, niekde sa pise, ze cim castejsie tym su cerstvejsi, nikde opacne, co je fakt, ze spermie dozrievaju kazdy 72 dni, ale kazdy den, cize jeden den odidu von, ale uz je nova varka pripravena, takze ..... sexuj ako sa vam chce🙂

wolfskinka
31. aug 2009

alic dnes uz sa nic poistovat nebude, uz je poistene 😀 😀 😀 no snad sa tam nejaky romantik dobojoial 😀 😀 😀 krajko mi povedal, ze uz by sme to mohli konecne ukoncit ..ze uz sa dlho trapime .. tak som s nim uplne suhlasila 😀

katti77
31. aug 2009

baby padám...tak zajtra

wolfi a mirka ak by som už s vami nebola peknú dovolenku vám prajem a hlavne aby bola plodná... cmuk

cukruska1920
31. aug 2009

ali....no mi praveze este nemozme sexovat ako sa nam chce 😒 nerada by som hned otehotnela 😨

wolfskinka
31. aug 2009

katti dakujeme

cukru no este by to nebolo rozumne, este pockaj aspon mesiac

wolfskinka
31. aug 2009

idem nalozit ten kufor a niekde sa najest podvecer tu este nakuknem ... zatial papa

mirka .. peknu dovcu

alicao
autor
31. aug 2009

cukru ja som to myslela vseobecne, ze sa ma sexovat kedy je chut, nie podla nejakeho clanku, ked sa mi bude chciet kazdy den tak kazdy, ked kazdy treti tak kazdy treti, ked 5 krat za 2.5 dna ako wolfi, tak aj tak dobre🙂

cukruska1920
31. aug 2009

wolfi....ja musim pockat kym nebudem mat vysledky vysetreni...skorej riskovat nebudeme...a okrem toho este mi neprisla ani prva menstruacia 😨

ali..ja som tiez toho nazoru..treba sexovat ked je chut a nielen ked je ovulacia 😉