Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
21. okt 2009

ahojte babulky. Hladala som kde sa da v pocitaci nadstavit pismo. Myslim take v celom pocitaci. uz som to robila a ani za svet to neviem najst ☹ neviete niektora? Uz to hladam od rana a naozaj to potrebujem ☹

Babulky mate to tazke. Dost co si musite vytrpiet pri stimulke a aj vselijakych vysetreniach a ti chlapi este aj takto. Nakopat ich do zadku. Fakt byt na chlapoch tak by sme vymreli.

Alic to s tymi srdieckami bolo hezkeeeeeeee 😵 ale dobre si urobila.

moj drahy strasne nechcel ist na spermiogram, tak som mu to tiez vysvetlila po lopate. Pochopil aj ked nie hned

Ale fakt na kazdeho nieco plati a musi aj na tych vasich len to treba nast.

alicao
autor
21. okt 2009

prali moja rec
wolfi ja 9.45

wolfskinka
21. okt 2009

tak budeme spolu ekgckovat 😀 😀 😀 ake mas vysledky krvi ?

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi lepsie nez minule, vtedy tam bola jedna vec zvysena, nieco s oblickami, ale teraz je vsetko v norme🙂

alicao
autor
21. okt 2009

kati a aku mas ty poistovnu?

pralinka25
21. okt 2009

ja idem zajtra rano na siedmu. To bude utrpenie 😝

wolfskinka
21. okt 2009

no sa mas tak to ja som na tom horsie

katti77
21. okt 2009

alica VšZP

prali aj ja idem na siednu, dúfam, že tam nebude veľa ženušiek, ani neviem prečo tam vlastne mám ísť, krajko povie, ešte nič nie je stratené, až výsledok o 15.00 bude definitívny dovtedy verte a blablabla, baba čo berie krv bude vysmiata a bude hovoriť, ani mne test neukázal a bola som a o 15 mi recepčná zavolá to čo už viem...no načo to? ani sa mi tam nechce, len minie peniaze na benzín a celou cestou budem revať...

mne by asi tá kremnica pomohla, už aj nad tým som uvažovala, nie je nad dobrého psychoša 😉

wolfskinka
21. okt 2009

prali ze na siedmu ja chodim o 6.30 -7.00 a sedim tu do 17.00 potrebujem nadrobit 6 hodin a mam len 3.5 hodiny, dnes to chcem dotiahnut na 4 hodiny

alicao
autor
21. okt 2009

katti...nic nevies, a nie je to bla bla bla...ani ja som nevedela ani pralinka a kukaj
ked mas vseobecnu tak by to mohli stihnut tak ak u mna. len urcite potom zavolaj do heliku, lebo oni by to zdrzovali trosku..
teraz som bola na zachode, cikat a islo to zo mna asi 5 minut... 😀

katti77
21. okt 2009

ja musím vstávať o piatej aby som o šiestej vypadla z domu a o siedmej bola v heliku, už teraz sa mi nechce stávať, keď si len na to spomenie 😀 brrrr

wolfi vy blinkáte?

pralinka25
21. okt 2009

wolfi ja vstavam az o siedmej. Pre mna je to nocna hodina 😝

pralinka25
21. okt 2009

kati pane bozeeeeeeeeeeee 😲 o piatej??????? fuuuuuuuuu to by malo byt zakazaneeeeeee

katti77
21. okt 2009

alica neboj takú neurotickú ženskú ešte nezažili ani v heliose ani v zdravotke, podpíšu čo najskôr aby sa ma zbavili 😀

alicao
autor
21. okt 2009

katti 😀 😀 mozno aj mne to prave preto tak rychlo podpislali, ved som obvolala polku slovenska

katti77
21. okt 2009

prali hoďka cesty do martina, bleee

alica tak tak beriem si príklad z teba a nacvičujem divadlo, slza vytečie už keď si spomeniem na drahého, takže tam problém nie je, hlas natrénujem aby bol zdrvujúci a poviem, že do kremnice to mám už fakt blízko 😀 , myslíš, že to bude stačiť 😀

wolfskinka
21. okt 2009

katti ano blinkame
ja o 6.00a ked idem do heliosu tak o 5.30 a to je zabijak

akurat som bola za sefom mu oznamit ze idem na operaciu druhy-treti novembrovy tyzden ... do OPU budem chodit do roboty a az po ET zostanem doma, nastastie sa nepytal na aku operaciu, neviem co by som mu povedala

alicao
autor
21. okt 2009

kati nerozumiem, akoze chces ist do kremnice peso? 😀
ale poviem ti ja som toho schopna, raz sme sa pohadali v norsku na konci sveta a vystupila som z auta a povedala, ze trafim aj sama, a ver mi, ze by som toho bola schopna, presla som polku sveta sama a norsko je vlastne len za rohom a dohovorim sa, tak som bola nasrana, ale samozrejme ma nepustil ...

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi ako chces, len potom nefnukaj, ze si v praci, je to len a len tvoje rozhodnutie, mas na vyber 😝

katti77
21. okt 2009

wolfi prečo tak zavčasu keď ideš do heliku, veď ty si za dvadsať-tridsať min v martine?

tak super, asi má takt 😉

pralinka25
21. okt 2009

wolfi a kolko ostanes doma? Az do konca?????

Alic ty si teda kvitko 😀

alicao
autor
21. okt 2009

prali si pis, sa cudujem, ze je este so mnou, ale tvrdi, ze aspon sa nenudi 😀 😀 😀
mojenko

katti77
21. okt 2009

alica jasné, že pešo, apoň ten pocit čo ma trápi vyprchá cestou, no dvadsať kilákov by mohlo pomôcť, možno by som potom nepotrebovala ani toho psychoša 😀 cestou by som sa vynervovala a na šibárni by som už bola vysmiata 😀

alicao
autor
21. okt 2009

katti 😀 😀 😀 to mas pravdu a este je to dobre pre zdravie a kondicku, len sa oblec poriadne prosim ta 😀

katti77
21. okt 2009

no veď alic, musím si kúpiť aj ratráky na tú cestu, veď vieš aká je kremnica 😀

som hladnááááá

wolfskinka
21. okt 2009

hej len ked idem na 7.00 tak musime tak max 6.10 idst zo ziliny lebo potom je tam uz vela ludi a ja potrebujem byt do 8.00 v robote

alic nefnukam ze som v praci len som unavena z toho vsetko chodim ako hormonalna bomba

prali od ET asi tyzden az 10 dni, podla toho kedy to bude ale moj odhad cca tak 10.11. by mal byt ET a potom do konca tyzdna beriem dovolenku potom vikend a potom mame 1 den volna a potom je stastny sviatok a potom 3 dni do roboty a idem ku segre do nemecka

katti77
21. okt 2009

wolfi tak ja si neviem predstaviť ako sa budem správať, po tých inekciách keď už teraz som rozhádzaná na všetky svetové strany a to ešte skoro žiadne hormony neberiem....budete moje kúsky zbierať aj v žiline aj v trnave 😀

alicao
autor
21. okt 2009

katti 😀 ty dneska vaaaaalis 😀 😀
wolfi myslis ze az tak neskoro bude ET? ja ratam tak 6 az 7 noveber..

wolfskinka
21. okt 2009

alic ja som vcera pozerala tie papiere a picha sa 13 dni menopur alebo gonal do 2.11. potom v den poslednej injekcie ti pichnu pregnyl a 36 hodin na to na odber takze odber nam vychadza na 4.11. 6 dni na to vlozenie to je 10.11. ... a od 10.11. budem uz doma

katti77
21. okt 2009

alica môžem si vybrať, buď tu budem revať, čo nemám od toho ďaleko, alebo budem trepať, tak dnes som zvolila druhú možnosť...

a nič sa mi nechce najradšej by som bola už na PN

to vypisujú na PN až po tej mrche?