Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
21. okt 2009

alic vsetko to mas napisane na tom papieri a ide to presne podla toho ... tak si to kukni ale ja som to presne vcera ratala ale jasne ze sa to moze menit pocas stimulky ale tych 13 dni spravidla dodrzuju tak rataj +- 1 den hore dole ako som povedala

pralinka25
21. okt 2009

wolfi a nebolo by lepsie ist radsej na PN??????

alicao
autor
21. okt 2009

katti ano az po mrche
wolfi ved ano ratam , odber vajicok okolo 3.11 a 5dni nato ET..TO NIE JE 11🙂
Ale samozrejme to by bol idealny stav, ved uvidime

wolfskinka
21. okt 2009

prali pociem ti tak ci budem sediet doma pri koniku alebo v robote je to uplne fuk a ked som bola doma pri prvej stimulke boli embryjka horsej kvality ako ked som pri druhej chodila do roboty, tu aspon na to tak nemyslim zabavim sa s kolegami a mi to rychlejsie ujde, aj tak tu cele dni nic nerobim, chodim si to sem len odsediet a aj psychicky ma podporuju staraju sa o mna, varia mi kavicku, cajiky ... super

pralinka25
21. okt 2009

aha. No tak jasne. Mne je momentalne v praci tiez lepsie ako doma. Teda obcas sa stane ze niekto naserie ale neni to nic hrozne. tak ci tak od polky decembra urcite skoncim na PN a predtym si vyberiem 20 dni dovolenky

katti77
21. okt 2009

jááj wolfi tak ich pošli aj sem...tu každého obskakujem ja...

prali a ty sa ako cítiš, mamulka?

alicao
autor
21. okt 2009

vy ste divne🙂
len nechapem preco potom wolfi stale cakas na koniec sluzby ked ti je tam lepsie nez doma🙂

alicao
autor
21. okt 2009

inak babulky, potom sa na mna nehnevajte, ze tu tolko nebudem prispievat, teraz ked budem doma, lebo chcem co najmenej sediet pri pocitaci aby si mi konecne aj oci oddychli a aby som mohla len tak relaxovat a citat si a pocuvat hudbu a mysliet na NIC
Tak sa dopredu ospravedlnujem, lebo to neznamena, ze som sa na vas vykaslala, ale ze mam proste mesiac relaxu a casu pre seba, jasne?! 🙂

pralinka25
21. okt 2009

alic no napriklad aj ja sa tesim na koniec sluzby. Ale to preto lebo idem domov aj s drahym (aj ked teraz stale nieco ma) Ale keby som mala byt doma sama nechcelo by sa mi domov. Skratka som straaaaaaaaaaaaasne nerada sama doma. Tak preto som rdsej v praci ako doma ale len ked je drahy v praci. Ked je doma tak aj ja chcem byt 🙂

kati ale v pohode. Mam od vcera nejak zaludok na vode. v nedelu som uzila posledny Duphaston. Tak uvidim co a ako bude. Dufam ze dobre.

pralinka25
21. okt 2009

alic ty blcha jedna

alicao
autor
21. okt 2009

prali preco blcha? 🙂
mne je zase taaaaaaaaak dobre domka teraz , juuuuuuuuud🙂 zatial mi nehrabe teda len tak bezne

alicao
autor
21. okt 2009

prali jeden z dovodov preco som chcela byt na pn, je ze v robote som uz nevlada cumet do kompu cely den , bolela ma z toho hlava , oci a cele telo a preto teraz ked som doma nechcem robit to iste, dufam, ze sa to da pochopit...

pralinka25
21. okt 2009

co ja viem to ma len tak napadlo.
ale zas moc nas zanedbavat nemozes

alicao
autor
21. okt 2009

a navyse som citala, ze pri ivf nie je vhodne sediet pri PC a ja teraz urobim vsetko preto aby som vsetky rady posluchla!!!🙂 aj ked si mozno myslite, ze som trafena a ked mi to nevijde poviete si, no vidis, aj tak to bolo vsetko zbytocne..

katti77
21. okt 2009

alica no neviem či to pochopím, počkaj....už to ide, hej, je to tu, no dobre pochopila som to.... 😀

jasné alicka, ja by som tiež ležkala, čítala, spinkala jáj čo všetko by som robila

alicao
autor
21. okt 2009

katti, dakuje, si zlata, lebo fakt nechcem aby ste si mysleli, ze na vas kaslem..to nie
prali ved rano vzdy pisnem, ved vidis je skoro obed a este tu trcim, myslis ze by ste mi nechybali? mylite sa!! 🙂

katti77
21. okt 2009

no ale kukuk spraviť musíš aspoň občas, aby sme sa o teba nebáli

wolfi ty dúfam nikam nezdrhneš, nie že by som tu nechcela zostať s prali sama, ale bolo by nám smutno, že prali

alicao
autor
21. okt 2009

ja nikam nejdem, len tu nebudem tolko ako ked som v praaaaaaaaci, chapete! a uz dost🙂

pralinka25
21. okt 2009

tak tak kati

pralinka25
21. okt 2009

alic my chapeme zas sme sikovne nieeeee?????

alicao
autor
21. okt 2009

jeeeeeeeeeeej este ze tak🙂 kto vas to naucil?

katti77
21. okt 2009

prali my sme šikulky nad šikulky, a teba nech ani nenapadne túto tému opustiť, vidíš, že tu za chvíľu bude bordel, tak tu zostaň so mnou, lebo čo tu budem, trpieť samomluvou a odpovedať si sa sebe?

alicao
autor
21. okt 2009

prestant fnukat, ked budte na pn tak tu tiez nebudete trcat cely den...HOWK dohovorila som!
a som tu uz od siedmej to su uz 4 hodiny! a to nemam ani zaplatene 😀

alicao
autor
21. okt 2009

idem si povegetit trosku, tak zatim papa🙂

katti77
21. okt 2009

a kde ste kto? obedujete? tak dobrú chuť

ja už mám po...a už pijem kávičku

pralinka25
21. okt 2009

alic no ja tu asi budem aj potom lebo by som sa unudilak smrti. V telke nic neni a knihy mam vsetky preitane aj 2 x a to ich mame hodne 🙂 Snad dostanem na vianoce nejake

ja som bola papat. Dala som si teda konecne po dlhom case nezdrave jedlo 🙂 vyprazany syr s hranolkami a kecupom 😵 a kyslu zemiakovu polievku

kavicka mi nechutiiiiiiiiiiiii ☹ taka skoda

katti77
21. okt 2009

ja som mala bravčový steak, mňam

a čo čítaš?...ja teraz kupujem knihy ako divá, ale mám len jednu tému, ženy z arabského sveta, o tom ako žijú, ako sa k nim tých chlapi správajú a hlavne tie dôvody sú "zaujmavé", že prečo ich vlastne trestajú a také to horory, ale strašne ma to baví, v sobotu som si kúpila dve tak sa na ne teším...

wolfskinka
21. okt 2009

katti ja si kolegov nedaaaaaaaaaaaaammmm

uz som tu porada skoncila stihla som aj obed, kavicka na stole a uz som tu len pre vas

ozaj alic ja tie chillipapricky nemozem mna z nich boli zaludok

katti77
21. okt 2009

wolfi a na to si prišla len teraz, že ťa bolí žalúdok 😀 , mňa by bolelo už po prvej ale inde 😀

prali aj si sa pomodlila, že si zhrešila 😲

pralinka25
21. okt 2009

wolfi tak to radsej nejedz.

Kati napisala som ti do IP. nechcela som to sem pisat, lebo clovek nikdy nevie kto to tu cita. jedna sa o to co citas