Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
21. okt 2009

kattii tak ten vtip bol fakt brutus 😀 😀 😀

katti77
21. okt 2009

wolfi no na tie vajcia, bože 😖

alica veď práve, od tých od ktorých by si to nečakala to bolí najviac, ale také nezmeníš, a už zabudli a nemá zmysel im niečo hovoriť, zmier sa s tým, že to už asi tvoja naj kamoška nebude a ideš ďalej, veď doteraz si to zvládla bez nej tak túto malinu čo už máš skoro zjedenú zvládneš aj sama, a o mesiac sa tu bude testovať, jupííí

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi ved uz kaslem ale v tej chvily mi islo puknut srdce...necakala som to..serem nato
aj ja som mimo..ake komory?

pralinka25
21. okt 2009

wolfi inak katka myslela tie obaly na vajicka 😉

pralinka25
21. okt 2009

si ma predbehlaaaaaaaaaaaaaaa

pralinka25
21. okt 2009

alic no ja som uz davnejsie pochopila ze najviac na svete dokazu ublizit a zranit ludia od ktorych by to clovek nikdy necakal a od ktorich to najviac boli ☹

Asi sa najlepsie na to pripravit do predu. Hlavne v tejto otazke dokazu byt ludia strasne necitlivy

wolfskinka
21. okt 2009

alic neboj v lete budeme kocikovat spolu ... mas moje slovoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

jaaaaaaaaaaaajjj

katti77
21. okt 2009

no som vravela, že budete znášať vajcia tak potrebujete tie škatulky na ne, tak sa pýtam koľko komorové, či 4,6,10 alebo 30komorové, chápete čo myslím 😠

alicao
autor
21. okt 2009

este ze vas maaaaaaaaaaaaaaaaaaam cmuk, cmuk, cmuk, cmuk ,cmuk!!!!

wolfskinka
21. okt 2009

katti chapeme neboj .... no mne budu stacit aj dve len aby boli supeeer vajka z ktorych budu super babenka v tom pripade mi stacia uplne 2

katti77
21. okt 2009

alic aj ja som rada, že vás mám

wolfskinka
21. okt 2009

alic ved vies ze sme spolu ... ja mam depky ty mi nadavas ty mas depky tak ja ti budem nadavat
este vcera som chcela prerusit stimulku ze nebudem pichat mam toho plne zuby a dnes som uz v pohode som zvedava ako to dopadne zajtra

pralinka25
21. okt 2009

Inak este k tej mojej kolegyni. Velice mi hovorila (aj ked som jej o mojich problemoch moc nehovorila len videla ze stale chodim na gyndu)ze mi strasne praje aby sme mali babeno a tak. A ked som povedala ze som tehotna tak druha kolegyna sa strasne tesila a bola dojata tak ma vystiskala a tato skonstatovala ze to nemoze pocuvat a nemoze prezit ked mi niekto pogratuluje alebo sa opyta ako sa mam.

Ona este nema ani frajera a ked ma nejake problemy tak cele hodiny ju pocuvam, radim jej a ked sa jej nieco zadari tak sa tesim s nou a ona sa chova takto. Normalne sa o babenku ani nemozeme s druhou kolegynou rozpravat. Dost je to neprijemne. Je cudna. je stale sama ale necudujem sa a myslim ze aj sama navzdy zostane a tym myslim uplne sama. Dokonca neudrziava kontakt so ziadnym clenom rodiny, kamosky si udrzi len chvilku a chlapa ani mesiac. Teraz tu plieska a trieska vecami. Neuveritelne. Baby vy ste proti nej totalne kludasky a to mate v sebe hormony. Sa nechytate mali by ste prist na skolenie ako sa sprava hormonami osprostena zena 😀

wolfskinka
21. okt 2009

prali ty mas 11tt a ser na vsetkych len nie na nas

katti77
21. okt 2009

prali kúp jej robertka

inak bubulky už padám, ak tu ešte budete keď prídem domov tak sem spravím kuk

papa zajtra, zlatíčka moje

pralinka25
21. okt 2009

na vas urcite nie. To sa bat nemusite. Sak furt tu strasim 🙂

inak v tom bude asi ta chyba - chyba sex. ma 28 a este nikdy s nikym nic tak ten robertko by bol asi fajn

alicao
autor
21. okt 2009

katti papa
wolfi jasne a neboj nema depky, mala som ale len hodinku a potom som zaspala🙂
prali to co plati pre mna nech plati aj pre teba, musiem asi srat na okolie, lebo inak...bum bac

alicao
autor
21. okt 2009

3 litre este aspon jedne kruci! uf

wolfskinka
21. okt 2009

ja zatial len 2,4 kolko si vypila vcera ja som vcera 4,5 litra, dnes musim pridat na tempe

pralinka25
21. okt 2009

tak tak.

pralinka25
21. okt 2009

kolko musite vypit denne tej vody? 4 litre?

wolfskinka
21. okt 2009

alic vcera mi povedala jedna kamoska z konika ked som mala depku ...

citujem "VZCHOP SA, BUDES MAMA" ............... tak sa mi to paci, ze si to stale opakujem do hlavy a snad mi tieto depky vyzenie z hlavy

pralinka25
21. okt 2009

to je teda ale fakt sila. Ja sa snazim vypit teda aspon dva aj to sa mi niekedy nedari.

Zajtra neviem kedy pridem od lekara ale rozmyslam ze nepojdem rovno do prace. Naco. Toto sa mi aj tak nerata do tych priepustiek tak asi sa pojdem potulat alebo co. Nebudem sa tu kukat na tu zdutu osobu

pralinka25
21. okt 2009

wolfi to je pekne 🙂

wolfskinka
21. okt 2009

prali je to pekneeeeeeeeeeeeeee .. aj mne sa to pacilo

prali, katti zo solidarity by ste mohli zacat chliapat tu vodu s nami co vy na to ?

alic dnes si ma tromfla, ale ja ta vecer dobehnem, otocim 2 piva a hned mam liter 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
21. okt 2009

wolfi to je super, tak sa toho budeme drzat🙂
bola som teraz na telefone asi 20 minut s inou kamoskou s dectva, je medzin nami rozdiel len dva dni, nase mami lezali spolu v porodnici a babky sem mali oproti sebe, takze sme kazde prazdniny travili spolu, tiez ma dve deticky a tiez som jej povedala co sa deje a bola uuuuuuuuuuplne uzasna, zlata, mam ju mooooooooooooc rada!🙂
takze to asi nebude tym, ci ma clovek deti alebo nie, ide o to ci ma srdce

wolfskinka
21. okt 2009

alic a mna nemas radaaaaaaaaaaaaaaa ?????????????

alicao
autor
21. okt 2009

trubka jasneeeeeeeeeeeee!!!!!!!!
ale s nou som cikavala do piesku, takze to je ine puto chapes?🙂
prali aj tebaaaaaaaaaaaaaaa
kati aj tebaaaaaa!

alicao
autor
21. okt 2009

idem kuknut nejaky film tak zajtra mojenka🙂
prali az teraz som si precitala o tej tvojej frflavej kolegyni...skus jej kupit cokoladku mozno aspon to ma rada🙂))
papa

pralinka25
21. okt 2009

nedam nanu ani cent 😀

uz isla domov. Chvala bohu. niektrory ludia su cudny.