Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
30. okt 2009

pisala som jej, zostala doma na dva dni a vikend pre istotu, ze nema horucku, len nadchu a hrdlo , v pondelok tu snad bude...pozdravuje vas
katti, pojdeme po dvoch tyzdnoch,lebo ja uz proveru nebudem brat, ja ked dostanem ms zacnem hned pichat, aspon ze tak, aj ked tento kratky protokol bude vacsia bomba pre moje vajecniky, som zvedava co zas vymyslia🙂

wolfskinka
30. okt 2009

alic neboj ... som zvedava ci zacneme naraz ja ET a ty pichackou ale dufam, ze ano

katti77
30. okt 2009

alicka držím palčeky aby sa vaječníky nezbláznili a robili to čo majú
a ja mám podpísanú žiadosť, jupííííí tak som ušetrila aspoň dačo a smelo do stimulky...jaj som taká rada...
a aj ja pozdravujem pralinku, nech sa vylieči

wolfskinka
30. okt 2009

kattttttttttttttiiiii no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMM
ani nevies ako si ma potesila ... a teraz supito presto na stimulku, kedy mas pohovor a kedy zacinas ?

alicao
autor
30. okt 2009

katti vazne??? no vidiiiiiiiiiis, to je sranda ako sa vsetko nakoniec vyriesilo, a tolko stresu, si cala ja, ale neopakuj celkom po mne prosim ta aby si nemusela zase cakat ako ja..
wolfi no to tak asi nebude, ale mohlo by 🙂

alicao
autor
30. okt 2009

baby, viete co je sranda, ze sme tu zostali ivfacky, teda ze akoby katti podvedome citila ze sa ma zaradit do tejto temy🙂)) no a este ktomu, vsetky ideme metodou ICSI..HEHE🙂

wolfskinka
30. okt 2009

a preco by to nemohlo byt ved ak pojdem na OPU v utorok ... tak to budes mat tyzden aj jeden den od skoncenia pichania a vklad je na 6ty den takze tebe ak ma prist mrcha do 2 tyzdnov od skoncenia pichania tak to vychadza na jeden den hovor si co chce ale to tak aj bude 😝 😝 😝 😝

no to teda hej IVF ICSI ... 😀 😀 😀

alicao
autor
30. okt 2009

wolfi vlaste mas pravdu, zabudla som, ze je tam aj kultivacia 😀 no som zvedava🙂
idem kupit nieco na poobedie kym mam vychadzky, tak zatial papa🙂

katti77
30. okt 2009

ďakujem babenky
wolfi ja som už pohovor mala a s proverou začínam 10.11. ale ešte mi musia poslať recept na tie inekcie, lebo ten mi nechcela dať kým nebude schválená žiadosť, takže ešte budem čakať na recept a potom si musím tie lieky zohnať, lebo u nás ich určite nebudú mať, ale mám čas až do 17.11. takže to v kľude objednajú...jáj tak sa teším a aj bojím...ale však to poznáte.,...
alic budem sa snažiť brať len dobrý príklad od vás 🙂

wolfskinka
30. okt 2009

alic no vidis my dve sme si sudene

wolfskinka
30. okt 2009

katti no super tak 10.11. provera to aj alicka by mala zacat uz pichat a ja ist na ET ... no sme to riadne roztocili 😀 😀 😀

katti77
30. okt 2009

roztočili sme to dobre tak dúfam, aj koniec bude super a že na jar naklušem do za a pôjdeme sa mrknúť na kočíky 😉

wolfskinka
30. okt 2009

katti no tak to si prajem najviac z celeho srdca pre nas vsetky 3

wolfskinka
30. okt 2009

baby do vianoc musime zalozit novu temu, kde budeme vsetky s tt ..

napr. odkliate ttckarky .... 😀 😀 😀 😀

katti77
30. okt 2009

wolfi no jasné, založíme tému ale už v tehulkách, jááj už aby to bolo

wolfskinka
30. okt 2009

no presne do vianoc to musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii byt

pipa6
30. okt 2009

Ahoj dievcata s manzelom sme sa pred 5 mesiacmi vzali a odvtedy naplno skusame babatko ale kazdy mesiac pride sklamanie. Co je najhorsie je ze mi to moc nepridava na psychike a momentalne ked vidim kocik tak mi je az do placu. Najhorsie je to ze kamaratky ktore sa vydavali po mne otehotneli mesiac po svadbe a su uz obe tehotne. Niekedy mam pocit ze sa z toho cakania zblaznim. Poradte prosim ako nescvoknut seba a najma manzela. dakujem

alicao
autor
30. okt 2009

ahoj pipa, teraz poobede tu uz nebyvame, takze sa tu skoro vobec neprispieva, aj ja pisem teraz z domu lebo som na pn, a baby pisu tiez viac len ked su v praci ale...
urcite sa vsetky chapeme a sibe nam rovnako, vsetky co sme tu zostali netehotne ideme na umele oplodnenie, a psychika...no ani neviem co nam este drzi nad vodou, snad len nadej...
Zakladna otazka...boli ste na vysetreniach?

wolfskinka
30. okt 2009

ahoj pipa

alic no sme sa obisli, bola som pozriet malu neter, je krasna aj som ju uz mala na rukach ... take male prsteky ma, fakt uzasna som sa rozhodla ze taku musim mat tak nech sa deje co sa deje toto IVF bude moje posledne a uspesne ... 😵

janicca
30. okt 2009

no trošku sa tu ku vám votriem ... 😉
wolfi - myslím že tu tému založíš skôr a nechcem počuť žiadne dúfam....... 😉presne takto za rok budeš pozerať pršteky Neli a Lily tešíííím.... 😉

katti77
31. okt 2009

pipa: vitaj medzi nami...no čo ti napísať?...je smutné keď sa nedarí, a psychika tomu neprispieva...my čo sme tu ťa chápeme, ale ani samé nevieme čo robiť a preto robíme všetko čo sa dá...tak napríklad teraz sme sa všetke rozhodli pre IVF a všetky dúfame, že sa to podarí a budeme naše zlatíčka za chvíľu držať v náručí...ak si mysliš, že už ďalej nevieš ako tak skús navštíviť car napr.v Martine to nemáte zase až tak ďaleko, sa mi vidí....a hlavne netreba si zúfať, päť mesiacov nie je ešte dlhá doba a možno sa vám to podarí aj prirodzenou cestou...

alicka chýbaš nám tu... 🙂

pralinka dúfam, že sa čo naskôr uzdravíš a prídeš už konečne na pokec 😉

no a špeciálne som sem dnes prišla pre teba wolfi tak ako, ako sono a krv? kedy bude OPU, tak rýchlo píš, som netrpezlivá

alicao
autor
31. okt 2009

ahojte pusky,
volala som s wolfinkou, je smutnucka, lebo s tych vela folikov co mala dorastli do spravnej velkosti len dva, tak je cela uplakana a pesimisticka ..ved ju poznate.
dali jej na vyber ci to chce stopnut, alebo to riskne, ale ze vraj ani v tych dvoch nemusia byt vajicka
ja verim, ze tam budu dvaja silny bojovnici...sakra!!!
tak na odber ide v utorok a bez predlzenej kultivacie, tak jej musim silno drzat palce lebo toto co sa tu deje uz neje normaaaaaaaaaaalne!!!!!

katti77
31. okt 2009

alicka ďakujem, že si dala vedieť
bože to je smutné, ale verím a dúfam, že tie dve vajíčka budú dobré a silné...
wolfi myslím na teba veľmi veľmi...držkaj sa a ešte to nevzdávaj...v utorok ti budem silneo drzať palce...

wolfskinka
31. okt 2009

baby dakujem vam vsetkym,

no snad tam aspon tie dve budu, a ak ano tak pojdeme na ICSI a vklad na 2den po OPU .. baby drzte palce teraz to strasne potrebujem

k

wolfskinka
1. nov 2009

no prisla som kuknut nikde nikoho .... uff, pregnyl pichnuty ... juj ako stiiiiiiiiipal, zajtra mam leharo a v utorok o 7,45 mam byt v heliku, dufam, ze tie moje 2 folikuly dozreli do krasy a budu tam peken vajicka

katti77
2. nov 2009

dobré ránko
wolfi celý víkend som na teba myslela, aj ja dúfam a verím, že aspoň tie dva a možno aj o jedno viac dozreli a budú silné...držkaj sa moja...dnes si doma?

alicao
autor
2. nov 2009

dobre ranecko🙂
dostala som MS🙂))) JUPIIIIIIIIIIIII, este nikdy som sa tak netesila ze mi prisli kramy ako dnes, zacinam pichat , huraaaaaaaaaaaa!!!
o chvilu zavolam do heliku, ze kedy mam prist na kontrolu, pocitam, ze asi v piatok...
dufam, ze mi vajecniky nebudu blbnut ako naposledy

katti77
2. nov 2009

ahoj alicka, no aká radosť z jednej mrchy 😀 ,ale samozrejme super tak zase picháš a teraz podľa plánu by kedy mala byť opu?
jáj tak vám babulky držím palce aby všetko išlo ako má...

prali a ty si už v práci, už ti je lepšie?

alicao
autor
2. nov 2009

katti, ze? 😀 ved ma ta radost prejde ked zacnu krce🙂
ak sa nic nepototo tak by to mohlo byt okolo 16.11, ale ako na scvhal to vyjde na statny sviatik 17teho ako sa poznam...sama som zvedava, len nech mi to uz nestopnuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!

katti77
2. nov 2009

alica ja začínam 17.11. pichať, to je riadne a wolfi už bude možno vedieť výsledok, no to bude riadny týždeň...a zatiaľ nemysli na žiadne stopnutia, musíš byť pozitívne naladená...na paniku bude času dosť...ak bude treba tak ťa budú aj na štátny sviatok operovať, takže to je jedno kedy to vyjde...
prežívam to spolu s tebou aj s wolfi...babulky moje držkajte sa...