Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
3. nov 2009

alica na mňa niečo lezie už od piatku, ak ja ochoriem tak budem vraždiť 😠
a ty teda kedy budeš mať OPU?

alicao
autor
3. nov 2009

katti vcera som ti to pisala🙂
ak sa vobec na obu dostanem tak bud 16steho alebo ako na potvoru na statny sviatok

katti77
3. nov 2009

jáj, bože no ako to sa nedá všetko pamatať 😉 , sorry ale keď som videla tan dátum tak ma to napadlo...
no som hrozná...
bože a dostaneš, ďalšia čo stresuje, ma chcete všetky vynerváčiť, či čo 😠

alicao
autor
3. nov 2009

nestresujem, ale uz si nie som taka ista ako pred tym, teraz v piatok idem na kontrolu ale to budem len po troch dnoch pichania, to bude mozno este v pohode ale potom ta dalsia kontrola..no proste...bojim sa, nemozem zato, aj ty sa budes bat, aj pralinka sa boji zajtraska, proste sme vsetky ustrachane 🙂

alicao
autor
3. nov 2009

na stres nemam dnes silu ani energiu, chodim ako matoha v zupane, teraz sa snazim nieco uvarit ale takto ako dnes sa mi uz davno nechcelo...preto radsej vela nepisem lebo som dnes o nicom, ale ked skoncia kramy budem zase ok, takze nestresuj 😀

katti77
3. nov 2009

nechceš sa vymeniť, tu by si sa nemotala, tu by si behala okolo riti dvom "super žienkam" možno by ťa nabili energiou 😀 😀

alicao
autor
3. nov 2009

to by bol asi ich posledny den v zivote

pralinka25
3. nov 2009

baby aj mne sa dnes nic nechce. Citim sa ako matoha. Som unavena a nemam na nic naladu. To bude mozno tym pocasim.

alicao
autor
3. nov 2009

tak to som rada, ze nie som sama, uz som si myslela ze nie som normalna🙂
nech uz je zajtra a nech nas to prejde, dufam, ze zajtra konecne vycapis fotku dropca, inak si ma nezelaj

pralinka25
3. nov 2009

alic no s tym vycapenim to nebude take jednoduche. Doma sa nam pokazil skener este v lete a nema to kto vyriesit. V robote mame ale treba to z centralnej posielat do pocitaca a neviem ci sa to aj niekde neuklada. Tak neviem ako to sem dostanem. Asi to budem musiet odfotit a tak. No uvidim. Ale zajtra to urcite nebude lebo od lekara idem do prace

katti77
3. nov 2009

prali tak držím palčeky aby bublinka bola ako má byť...jáj sa teším na fotečku, musíš si dáko poradiť a vložiť, to je rozkaz 😀

no tie dve už vypadli, tak je tu už pohoda, ale ja by som tak spala, ja chcem leto, našťastie tu nesneží ani neprší inak by ma je..llalalala

pralinka25
3. nov 2009

ja chcem tiez letooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

wolfskinka
3. nov 2009

uz som tu kukla som vas a idem spat som po tej narkoze akasi namotana 😀

pralinka25
3. nov 2009

tak wolfi pekne snicky

katti77
3. nov 2009

wolfi tak dobrú nôcku 😉 a potom sem príď poreferovať čo a ako

pralinka25
3. nov 2009

U nas dnes pekne snezilo. Take obrovite vlocky ale vsetky sa hned topili. Ked uz aspon to mohlo ostat.

levuscik
3. nov 2009

ahojte kocky....kamoske sa dnes narodila dcerka 🙂 snazili sa rok a pol kym otehotnela 😉 takze to mi dodava energiu, ze my sa snazime "len" rok 😒
MS zatial nikde, ale rano uz boli krce... no fakt som zvedava ci pride, ci nie....

katti77
3. nov 2009

levuscik tak nech nepríde, pošli ju preč 😉

prali čo si, že nech sa udrží, nech je už 30 stupňou, heš zima heš 😖

pralinka25
3. nov 2009

ja mam leto najradsej 🙂
ale tak na vianoce moze snezit a potom nech je uz leto

ked nepride do konca tyzdna tak testni

levuscik
3. nov 2009

ja mam rada aj zimu, ale doma za oknom 😉

sa bojim ze pride mrcha jedna, lebo sa mi uz "zmensili" prsia...vcera boleli jak slak, o 2 cisla vacsie cely tyzden a dnes "splasli" a uz takmer ani nebolia ☹ ☹ no co uz....

wolfskinka
3. nov 2009

baby dik za povzbudenie a drzanie palcov

trosku som sa zobudila tak som vas hned kukla, ci ma neoklepavate ... xixi a diem zase do rise snov

pralinka25
3. nov 2009

no aj ja tak. Ked je sniezik na chvilku sa potesim a dobre sa mi pozoruje za oknom.

wolfi ty sa mas takto pospinkavat. Aj ja chceeeeeeeem

levuscik
3. nov 2009

dnes ma kazdy vela prace ci co?? kati ma kontrolu z danoveho... ale kde ste ostatne??? 😀

levuscik
3. nov 2009

.... a wolfi... sladke snicky 😉

pralinka25
3. nov 2009

alicka asi tiez spi a kati uz kontrolu nema. Tusim uz odisli. No ja sa chystam za chvilku domov

levuscik
3. nov 2009

Prali, ale ti závidím... ja dnes idem este nakupovat 🙂 krsniatkam nejaké blbosticky na narodky 😉

katti77
3. nov 2009

prali tak zavčasu, to flákaš, makaj riadne ako k tomu prídu cigo ligo 😀
daňováci už odišli ale mala som tu šéfku tak sme kecali a tak
už mám konečne podpísanú žiadosť v helíku tak som spokojná

wolfi keď sa vyspíš tak napíš čo a ako

pralinka25
3. nov 2009

v utorky chodim trosku skor. Zajtra tu budem strasit do piatej ☹ 😒 😝

levuscik
3. nov 2009

kati, po ako case nezdaru si sa odhodlala na insemináciu??

pralinka25
3. nov 2009

kati takze ti to preplatia????? TO je supeeeeeeeeeer