Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
10. nov 2009

😝 alica možno budú také hyperaktívne, že už na štvrtý deň budú suprové 😀
a len sa pekne dívaj dopredu a hlavne žiadne pesimistické reči, lebo potom zase musíme vyhubovať tebe, zatiaľ ide všetko ako má a opu je tu čo nevidieť
prali bude čo nevidieť 40 tt a wolfi tá ide v tesnom závese za prali a pa wolfi alicka a za alickou ja a už nech meníme tému, lebo už nechcem byť v snažilkách

pralinka25
10. nov 2009

nuz ponahlam aby somvam mohla potom odovzdavat cenne rady 😉

alicao
autor
10. nov 2009

wolfi to si pis ze budem ale az od osmeho dna od trasferu, a urcite nebudem porovnavat s nikym ci mna nieco pichlo a preco inu nie a naopak, lebo uz som sa poucila, ani na inseminacii som neverila ze sa to moze podarit a predsa , takze je to len v rukach hmmmmmmm, gatovej 😀
ocuvaj ma mojenko , robia transferi aj v nedelu alebo na statny sviatok? lebo ja sa triafam do tych dni prave, ze ano...

pralinka25
10. nov 2009

kati tak tak. Pekna postupka a dufam ze sa hodlate vsetky podla nej riadit. Lebo ked nie osobne vam dam na holu 😀

katti77
10. nov 2009

wolfi ak sa nemýlim tak zatiaľ ide všetko podla plánu, takže na paniku je ešte čas pre všetky, to si necháme na horšie časy 😀
alica očúvaj neboj veď ho nemôžu nechať v tej skúmavke donekonečna, kto by sa tak nafúkol ako ty, skúmavka by to nezvládla...oni už vedia kedy ti ho tam dajú... 😀

alicao
autor
10. nov 2009

katti ja sa len pytam ci robia cez statny sviatok, lebo netusim!
ale ved sa opytam vo stvtok...

alicao
autor
10. nov 2009

kocky idem umyt haro a hodit sprchu lebo smrdim , ale nehovorte to nikomu , potom sa este stavim , zatial papa

katti77
10. nov 2009

prali tak ja sa jej hodlám riadiť a ak ma naserú tak ich aj preskočím 😠 , lebo nechcem tu trčať do nekonečna, a oni zase sa nemôžu nechať predbehnúť takže štafeta má svoj jasný scénár

a wolfi ideš aj testovať a kedy? (viem, že ešte je zavčasu, viem že ty nato nemyslíš, viem.....) som strašne zvedavá, nemôžem za to...ja som taká maniačka na testy, ja by som ich obcikávala každý deň 😀

alicao
autor
10. nov 2009

katti no zbohom , cela ja, takze vypytaj si pre istotu mimimalne davky!

katti77
10. nov 2009

rozkaz alicka
no a choj sa pekne učlovečiť

pralinka25
10. nov 2009

mne sa nic nechce. Tak som tym tehotenstvom zlenivela 😝
Alebo ze by som bola leniva uz predtym???? 😀

katti77
10. nov 2009

prali tak to neviem, ale viem, že teda ja budem lenivá, ja už si chcem nájsť // a idem na PN, by som len ležala a nič nerobila, a hlavne keď je takéto počasie, ten tlak je neznesiteľný...hlava je veľká, viečka ťažké...

pralinka25
10. nov 2009

ja ked pojdem 25.11 na krv na gyndu slahnem sa na tu PN

katti77
10. nov 2009

teda to ma chceš dráždiť na taký pekný dátum a ešte k tomu ísť na PN, 😠 , nechodiť do práce, netrpieť to so mnou, všetky ste proti mne, 😠 😠 😀
to bude super prali to aj darčeky všetkým stihneš kúpiť, na vianoce sa pripraviť, ale hlavne ten net si daj spraviť, veď hádam sen neprestaneš chodiť

wolfskinka
10. nov 2009

katti ziadna panika ... nic sa nedeje , to bolo super ze obcikavala kazdy den ... xixi to si ma dost dobre pobavila

prali na moje a katttine meniny na PN super

alicao
autor
10. nov 2009

uz som uclovecena aspon co sa tyka vzhladu
nechcem drazdit ale asi vas tu necham same lebo idem ....viete col..leje ako z krhly a to ...vieteco sa bude velmi dobre 😝
katti ved aj ty sa slahni na pn ked zacnes pichat gonal, lebo ja si neviem predstavit tolko vypit a ten tlak v bruchu a sediet za kompom v praci...ee..som rada ze som doma aj ked prachov je pomenej, nevadi...
prali veru mas este dva tyzdne nato aby si si zariadila internet, jasne?!

alicao
autor
10. nov 2009

wolfi este mi prosim ta odpis , ci robia trasferi aj v nedelu a cez statny sviatok ?

katti77
10. nov 2009

wolfi ale fakt, teda už by som si mala pomaličky kupovať testy do zásoby a hlavne len dva v každej, ešte šťastie, že u nás je tých lekárni ako maku...
alica ja by som sa rada šlahla na pn ale nechcem nechať v štichu šéfa, on je strašne dobrý a mňa tu nemá kto zastupovať, takže budem to musieť dáko vydržať...ale on ma zase pustí hocikedy keď treba, a vie že čo sa deje tak uvidíme...ale zase ak to nebudem zvládať tak jasné, že pôjdem...

wolfi ale si mi neodpovedala, budeš testovať a kedy?

pralinka25
10. nov 2009

kati neboj ja tu budem travit cas aj pocas PN lebo neviem co by som doma robila. Notebook uz je objednany, tak uz len internet. Ale to sa rychlo zrealizuje

katti77
10. nov 2009

objednaj si taký čo kartičku strčíš do notebooku a môžeš s ním chodiť kade tade, ja si to neviem vynachváliť

pralinka25
10. nov 2009

ale zas je dost drahy oproti inym.

katti77
10. nov 2009

prali sa mi zdá, že nie, ja som ho mala asi za korunu či tak dáko bola tá akcia...to je jedno či ti dajú skrinku a musíš vrtať do steny alebo len takú kartičku, či nie? už si si to zisťovala, ja to mám z t-com...

miroslava89
10. nov 2009

ahojte🙂 ste sa zas rozkecali... 😅

wolfskinka
10. nov 2009

KATTI BUDEM TESTOVAT ALE KEDY ESTE NEVIEM ALE ASI NAJSKOR V PONDELOK , SKOR NEMA VYZNAM

pralinka25
10. nov 2009

kati neviem. Tuto tecnicku a financnu stranku som nechala na mojom drahom manzelovi. Ja sa venujem tehotenstvu 😀 to je tiez fuska. Tak nech nieco zistuje aj on. 😀

katti77
10. nov 2009

prali tak mu o tom povedz,ale nato musí byť prispôsobený aj notebook, ja len tak na okraj 😀
máš pravdu tehotenstvo je fuška a riadna tak len makaj na praliniatku

wolfi DOBRE, TAK V PONDELOK, jáj keby som mala v sebe pregnyl tak ti ocikám aj ja 😀 , ja to nevydržím to je ešte straáááášne ďaleko 😒 😀

katti77
10. nov 2009

ahoj mirka a ako, ešte depkovská nálada, no keby si bola tu tak máš depky tiež, to počasie je stvorené na depkovanie 😉

miroslava89
10. nov 2009

katti uz ma trosicku presli depky.. po dnesnej kontrole u dr. ked som videla nase drobatko ako rastie a srdiecko bije🙂 u nas tiez nie je najkrajsie pocasie 😒

pralinka25
10. nov 2009

ako je v taliansku?

katti77
10. nov 2009

tak to je super, daj fotečku do albumu, nech sa mi snažilky potešíme
a čo už si aj prevetrala obchody, ako to tam je, drahota, čo?