Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
8. dec 2009

no idem tada aj ja asi si citat ci co, kedze tu nikoho niet
tak zatra budem specialne mysliet na teba a katti! moc, moc , moc!

pralinka25
8. dec 2009

ja som nevidela tvoj prispevok ☹ az teraz
Este necitim nic.Prvorodicky citia tak okolo 20 tyzdna

wolfskinka
8. dec 2009

prakli drz sa zajtra

tatranka111
8. dec 2009

ahojte možem sa pridat? ja len čakám, čakám a stále nič ☹

wolfskinka
8. dec 2009

tatranka ahoj .. kludne sa pridaj

tatranka111
8. dec 2009

wolfskinka ahoj vidím, že ty si už tehu tak gratulujem

wolfskinka
8. dec 2009

no po tolkych rokoch uz bolo nacase

tatranka111
8. dec 2009

ako dlho ste sa snažili? mala si nejaké problémy?

wolfskinka
8. dec 2009

tatranka IP, a odkial si ? a ake mate problemy ?

tatranka111
8. dec 2009

uuuf tak to ste sa snažili naozaj poriadne dlho, musí to byt hrozné ked vieš, že nemáš problémy a stále sa nedarí. Ja mam syndrom pco a ked to tak dokopy zrátam tak sa snažíme 3 roky z toho asi tak rok a pol aktívne........lekár ma posiela na laparoskopiu no akosi ma to tam netahá, už mi z toho šibe, že nemám ovuláciu...... ak by nakoniec nepomohla ani laparoskopia tak mi pohrozil umelým oplodnením

alicao
autor
8. dec 2009

tatranka, tu sme vsetky po umelem, teda katti, prave zajtra ide na odber vajicok a pralinka ta mal tiez pco
inak este som nepocula ze by niekomu laparoskopia pomohla k ovulacii, to s tym nema nic spolocne..
to je len na prichodnost vajecnikov
nedal ti doktro clostilbegyt na ovulaciu? pralinka to brala a hned prvy cyklus buma bola tehu🙂

wolfskinka
8. dec 2009

tatranka na laparku nechod ... chodte do heliku a tam vam povedia viac

wolfskinka
8. dec 2009

tatranka ... umele oplodnenie ... to neber ako hrozbu .. ja mam za sebou aj laparku a poviem ti na rovinu ze ta laparka nic nevyriesila len mi povedali ci mam priechodne vajcovody a bolelo to ovela ovela viac, umele je med lizat oproti laparke, ak ta na nu niekto nahovara tak sa nedaj nahovorit a objednaj sa do heliosu, tam vam spravia vsetky vysetrenia a vobec nemusi byt problem v tebe ale moze mat tvoj manzel zle spermie a preto vam to nejde

katti zlatko drz sa zajtra a som zvedava kolko vajok budes mat

pralinka25
8. dec 2009

kukis kuk 🙂

tatranka veru aj ja som mala, teda este aj mam pco. A co s tebou uz robili? Niekedy laparka na pco moze pomoct. V pripade ze je hruba supka na vajecnikoch a kvoli nej nedozrievaju vajka tak po jej odstraneni to uz ide. Su tu na konikovi baby co im pri pco laparka pomohla k ovulke

pralinka25
8. dec 2009

kati zajtra sa drz. Myslime na teba 🙂

wolfskinka
8. dec 2009

katti zajtra drzim palce .....

pralinka25
8. dec 2009

wolfi ako sa citis? este spinis?

tatranka111
8. dec 2009

alicao brala som clostil prvý mesiac nezabralo, druhý som mala po dlhoooom čase ovu a v tretom cykle si niesom istá

baby ked ste už také skusenejšie čo sa týka umelého.......chcela by som sa opýtat kolko to všetko stojí? myslím celý jeden zákrok?

pralinka25
8. dec 2009

tatranka a to ti ho dali len na 3 mesiace?

tatranka111
8. dec 2009

pralinka ano len na tri mesiace

pralinka25
8. dec 2009

no ale aspon ti pomohol na ovulku. Preco ti ho zrusil?

katti77
9. dec 2009

ahojte babulky, ďakujem vám, že na mňa myslíte
nemôžem už spať, som smedná, chcem kávu 😝 😝 😝 a bojím sa 😲
no pošlem ti alicka sms ako a hoď to potom sem, lebo neviem kedy sa sem dostanem, ok?

pralinka držím palčeky na kotrolu a pozdrav praliniakto keď ho budeš vidieť 😉

tatranka vitaj medzi nami princeznami, a priprav sa, že zachvíľu budeš odklata a tehu 😉 , v tejto téme to ide tak rýhlo, že sa nebudeš stačiť čudovať 😀

tak babuľky držte palce aby vajka boli a boli kvalitné, 😔

alicao
autor
9. dec 2009

Katti, dnes tu asi nikto nebude, mozno az poobede aj prali ide k doky aj ja..ale silno na vas obe myslim!🙂
tatranka, prve tri pokusi preplaca poistovna takze si doplacas asi 700 euro..normalne bez poistovne by to stalo 3000euro

pralinka25
9. dec 2009

ahojte kocenky.
No ja zatial nic neviem. Bola som objednana na deviatu, ale doktor musel ist k porodu. Tak nic z toho. Ale sestricka povedala ze sa mi ozve ked sa vrati. Ale to bude mozno az okolo obeda.
Tak som u draheho v praci.
Kati myslim na teba.
A alic ty ako si pochodila u lekara?

pralinka25
9. dec 2009

ked budem nieco vediet ozvem sa. Po dvanastej by som uz mala byt doma.

wolfskinka
9. dec 2009

prali drzim palce a spinim uz ovela menej a nie v kuse ale sem tam tak snad je to uz dobry signal

katti no som zvedava na tu tvoju urodu

pralinka25
9. dec 2009

ahoj wolfi. Tak to je super ze uz spinis menej. Gulko bombulko si asi upratoval u seba aby mal poriadok 😉
stale cakam na telefonat. Tak som zvedava ci sa dockam

wolfskinka
9. dec 2009

no nech zacolaju cim skor ... no uz by mohol skoncit veru s tym vianocnym upratovanim

pralinka25
9. dec 2009

to by mohol, ale tak vies chce to tam mat pekne. A myslim ze uz aj prestane, ved sa mu to tam musi lesknut

wolfskinka
9. dec 2009

no dufam ze nebude pedant ako moja sestra ...