Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
9. dec 2009

😀 aspon by si nemusela upratovat doma ty ale zvladlo by to same a rado 😀

dahra
9. dec 2009

Ahojte,
ja mam len taku otazocku ohladom pocitania tt. Mne pise, ze mam datum porodu 8.8. a Alicao ma ten isty, ale pri mene 6tt a ja 7tt. Je to normalne 😀 😀 😀.
Vcera som kdesi citala, ako to nastavit - tusim Romy to dakde pisala.

dahra
9. dec 2009

Dat datum poslednej menstuacie, potom do dlzky cyklu den OPU krat dva.
Teda, ked som mala OPU na 16.den, tak dlzka cyklu 32. Tak dajako ci mate inu teoriu?

pralinka25
9. dec 2009

no sranda. Ale ppocitanie konia je len take orientacne

dahra
9. dec 2009

Pralinka,
vsak ja viem, ze orientacne - plus minus autobus. My sme mali s Alicao OPU naraz, takze by to malo vychadzat, ale mozno to bude dlzkou cyklu. Netusim. Ona mala najprv dlhy protokol stopnuty a potom kratky, ja som tiez sla kratkym protokolom.

pralinka25
9. dec 2009

no moze to byt aj tou dlzkou cyklu. Ja som napriklad mala ovulku az na 29 den cyklu tak som si tomusela upravit aby to sedelo vobec. A u teba to bude asi take podobne.

wolfskinka
9. dec 2009

prali no dik, nepoznas moju sestru .. ked sme byvali u nasich mali sme na zemi taky okruihly koberec so strapcami vycesavala ich hrebenom ... vsetko muselo byt tip top

pralinka25
9. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀

no prave volali. Tak letim. Drzte palce a myslite na mna

wolfskinka
9. dec 2009

prali drzim a myslim na teba, hned daj vediet

alicao
autor
9. dec 2009

aaaaahojte
dahra ono to rata od poslednej ms asi si ju mala skor nez ja, lebo ono to neviem kedy doslo k oplodneniu..ale v podstate by sme mali mat rovnaky termin ci uz je to 8.8 alebo iny den..lenze ak budem mat ja dvojicky tak to mozno bude ovela skor...
wolfi, secko v poradku?
katti vas pozdravuje, ze sa citi fajn, ma 7 vajicok, 2 jednotkove 3 dvojkove a 2 trojkove, tak jej musime drzat palceky nech s krasne oplodnia a nech minimalne jeden bojovnicek vydrzi do ET!!!
Prali..cakame!

sepelka
9. dec 2009

čaute baby, mám pre vás správu od Jankabo:

Ahoj, volám sa Barborka.Narodila som sa šťastným rodičom dnes o 10.25 hod. Moje miery sú 3250g, 52cm.

alicao
autor
9. dec 2009

sepelka, dikes, aj mne pisala sms, kraaaaaaaaaasa!🙂
a aj tebe sa to blize tak sa drzkaj, vidim ze budte mat simonka🙂 aj chcem ak bude chlapec a dievcka tak bude alicka a simonko🙂

pralinka25
9. dec 2009

som tu.
uff. Musela som ist este do nemocnice odniest vzorky. Nastastie ma drahy odviezol lebo by som sa naslapala. Alic prepac ze som ti uz neodpisala na tu druhu spravu ale mala som plne ruky 😅

vysledky by mali byt na buduci tyzden.

pozrel mi krcok, pohmatal brucho, zobral vzorky. Povedal ze krcok zatial drzi. Ze mam nejaky vytok a trosku bielkoviny v moci.

pralinka25
9. dec 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeeee jankabo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tesim sa

pralinka25
9. dec 2009

kde ste vsetci? 😕

wolfskinka
9. dec 2009

alic ako myslis ci secko v poradku ? ak sa pytas na spinenie tak secko v poradku ... spinim trochu ... ☹ pomaly si na to zacinam zvykat ☹

jankabo gratulujem

pralinka25
9. dec 2009

wolfi je medzi nami 10 tyzdnov 🙂

pralinka25
9. dec 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ste sa stratili????????????????,

pralinka25
9. dec 2009

si tu dnas pisem sama so sebou ☹

alicao
autor
9. dec 2009

ahojky🙂 teraz som vstala, sorry🙂
wolfi dufam, ze sa dockam dna kedy namiesto ☹ napises 🙂 lebo toto nemnormalne 😝

alicao
autor
9. dec 2009

prali aj si videla bumbatko?

pralinka25
9. dec 2009

nevidela.Nerobil ultrazvuk.Ten bude robit 5.1.
ale teraz mam taky mensi problem. 4.1 mam ist na 3D 5.1 na sono a niekedy v tom termine este na morfologicky ultrazvuk do Blavy. A to je moc ultrazvukov naraz

alicao
autor
9. dec 2009

prali ja si nemyslim, ze to moze ublizit, ved kukni na nas chodie skoro kazdy tyzdne...
a ked uz velmi chces tak zrus ten 3D lebo ten morfologicky je to iste

pralinka25
9. dec 2009

no len toto by bolo den po dni.

alicao
autor
9. dec 2009

aj tak to nevadi, keby si lezala v nemocke koli nejakemu problemu, tiez by ti ho robili kazdy den, ved tam nejdes lezat dve hodiny🙂

pralinka25
9. dec 2009

no sak ano. Uvidim co mi povie o tom morfologickom ultrazvuku.
Volali mi z prace tak som bola zaneprazdnena

alicao
autor
9. dec 2009

v pohode, pustam si na youtube stare hity🙂
prali myslis, ze je normalne, ked ma chvilu bolia prisia a chvilu nie?

pralinka25
9. dec 2009

ale ano. Aj mna obcas boleli menej. aj teraz ma neboleli tyzden a teraz zas zacali
Inak mam uz skype

alicao
autor
9. dec 2009

tak mi napis do ip nick🙂

pralinka25
9. dec 2009

na konikovi mi ide na nervy ze musim stale klikat ci je novy prispevok. Ze to neblika automaticky. Aj ked vo fore by to neslo asi