Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
9. dec 2009

ok

wolfskinka
9. dec 2009

😵 😵 😵 alic ja sa tesiiiiiiiiimmmm 😵 😵 😵 😵 ze som tehulkla ale to spinenie by znervoznovalo kazdu ... a tiez by sa trapila kvoli tomu ale inac sa tesim ako male decko z gulka bombulka, a ked to spinenie prestane uz budem total happy

pralinka25
9. dec 2009

wolfi uz si to povedala aj vasim?

wolfskinka
9. dec 2009

hej vedia to aj svokrovci, ved vedeli ze idem na umele tak sme im museli povedat ako to dopadlo

pralinka25
9. dec 2009

aha. tesia sa ze?

wolfskinka
9. dec 2009

prali ved kto by sa netesil po tolkych rokoch ... idem zalahnut zase zacina ma boliet brucho

alicao
autor
10. dec 2009

wolfi, nemyslim si ze budes totalne happy, ja nespinim a nie som totalne happy, bojim sa ako fras, ale usmievat sa neprestanem, az keby sa naozaj nieco stalo 🙂
inak brucho ma stale boli tiez a straaaasne mi vadia vone, teda su to pre mna skor smrady, dnes si dal drahy svoj obvikli deodorant a musela som ho od seba odstrcit, lebo by som o otyckovala 😀 fuj
takze vsetko je na dobrej ceste 🙂

katti77
10. dec 2009

dobré ránko zlatíčka moje
prepáčte za včerajšok, ale celý deň som prespala
idem si vás prečítať

alicao
autor
10. dec 2009

ahoj katti, ubolena?

katti77
10. dec 2009

tak prečítané
pralinka držím palce aby výsledky dopadli dobre, krčok drží to je dôležité a verím, že všetko bude ok

alicka tak ty už chytáš riadne tehu príznaky, tak si ich len pekne užívaj, babuľky ti musia predsa dať vedieť, že ich máš 🙂

tak volala som do heliosu, všetkých 7 bolo zrelých a všekých 7 sa oplodnilo, tak teraz už len čakať či to bude 7 statočných a všetci vydržia až do pondelka

jankabo gratulujem k Barborke a želám jej veľa zdravia a šťastia

wolfi guľko je riadny pedant, ale neboj veď ani jeho to už dlho baviť nebude a konečne si začne užívať bruško a relaxovať, komu by sa chcelo toľko upratovať 😀

katti77
10. dec 2009

alicka včera v aute som dostala neskutočné kŕče, ale keď som si doma ľahla tak to prešlo, potom som len splala a splala a nič necítili, len cikať bol trošku problém, ale dnes je zatiaľ dobre

alicao
autor
10. dec 2009

katti, tak to je super, ze sa oplodnili vsetky, aj ked tie trojkove asi nevydzia, sorry za uprimnost ale ved to aj sama urcite vies, ale tie ostatne maju velikansku sancu!!!🙂 teraz budes volat az pozajtra?
a tie krce su normalne, fuj sa na to pamatam, ale nevadi, secko vydrzime, ta ne?🙂
a co ciselko? kolko mala vajok? pokecali ste si? nic ste nevystrajali po narkoze? a zaspala si raz dva?

katti77
10. dec 2009

alicka teraz mi povedala, že všetky boli zrelé a v poriadku, že mali všetko čo mali mať, tak teraz neviem, to aj tie trojkové mohli byť v poriadku, lebo to mi včera vravela ešte pred čistením, tie známky a dnes mi vravela, že všetky sú super...je mi jasné, že nemusia všetky vydržať, ale ja verím, že ich bude 7 statočných a sa pobijú kto pôjde ku mne do bruška...no ale všetko uvidíme až v sobotu
cisielko mala 8 4 jednotkové a 4 dvojkové, a ti poviem bola som strašne rada, že tam bola, aj sme sa nasmiali, aj pokecali aj povzbudzovali, proste bolo to lepšie ako tam byť s babou, ktorú by som nepoznala...bolo super, dúfam, že aj na ET pôjdeme spolu
zaspala som tak rýchlo, že až, len som cítila tú vodičku ako mi ide cez žilu do ruky, a zrazu bola v hlave, ešte som ich chcela povedať, že mi asi hlava vybuchne ale už som nestihla 😀 😀 , zobudila som sa chvíľu predtým ako prišla cisielko z operačky...

a ty ako 3v1, v poriadku všecko?

pralinka25
10. dec 2009

ahojte blsky 🙂
kati tak super pocty vajicok. Aj z teba je sliepocka 😉 Tfuj tfuj nech sa babulkam dari a pekne rastu

alicao
autor
10. dec 2009

hej? tak potom super, ze su vsetky krasne, taaaaaaaaka som rada, vyyyyyyyborne!!! a napis ciselku, ze sa tesim aj z jej vysledku
ja som si ista, ze vsetko dobre dopadne🙂
kedy ides volat znova?
mne je poviem ti dost na hovno, neviem ten pocit opisat, akoby som mala pokazeny zaludok, uz to mam tyzdnen a kazdym dnom sa to zhorsuje, vsetko mi vadi, som ako furia, chudak drahy sa na mne smeje, a boji sa ma aj dotknut...ked dnes rano videl moj xictik kysely, tak dal ruky hore, ze..Ja nic, ja som ta nenabuchal, to gatova, nebi ma! 😀 😀 😀 trdlo...
A vies co? zelam to aj tebe 😀 !

pralinka25
10. dec 2009

alic 😀
neboj o par mesiacov to prejde 😉

alicao
autor
10. dec 2009

ahoj prali🙂

alicao
autor
10. dec 2009

ved viem, len som fakt hrozna, sama sebe leziem na nervy 🙂 takze asi to bude chlapec a dievca , lebo mi je velmi zle , cize dievca ale chlapec to brdi a negrckam...zatial

pralinka25
10. dec 2009

ahoj 🙂

alicao
autor
10. dec 2009

nie brdi, ale brzdi

pralinka25
10. dec 2009

ja si tiez myslim ze to bude parik

alicao
autor
10. dec 2009

snaaad hej🙂 rozmyslam, ze pojdem dnes von cez vychadzky, tusim sa crta modra obloha...len neviem co nato poviem moj zaludok, mozno mu cersty vzduch prospeje

alicao
autor
10. dec 2009

ozi prali, merala si? 🙂

katti77
10. dec 2009

alicka tak to ti nezávidím, ale zase toto si chcela 😀 😀 , a drahý má pravdu, on nič on muzikant, nadávaj na gaťovú 😀 😀 😀
pralinka ďakujem ti veľmi pekne
volať budem v sobotu, už aby to bolo
cisielko ťa pozdravuje a ďakuje, má 5 oplodnených vajíčok

alicao
autor
10. dec 2009

katti aj to je pekne cislo, musi to vyjst vam obom!!
ved ja sa z toho tesim, ze mi je zle, len to na mne nie je vidiet 😀 skor by som panikarila, keby som necitila nic...

pralinka25
10. dec 2009

alic skype
kati neboj budes dalsia tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a alic len pekne chod na prechadzku. Ja chodim kazdy den

alicao
autor
10. dec 2009

pojdem , treba sa troska hybat
katti ty nas skype?

katti77
10. dec 2009

alicka no tak musíš chvíľu vydržať sama zo sebou
prali a kedy máš mať výsledky?
a ja verím, že budem tehu

katti77
10. dec 2009

alicka ja nemám skype

alicao
autor
10. dec 2009

tak si naistaluj ak mozes, ale nemusis, to je len tak
vies co som prave zistila, ze mam obvod pasu rovnaky ako pralinka v 18tt...umrem!!!