Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
28. dec 2009

katti uz som ho pustila 3x co sme doma 😀 😀 😀 😀

katti77
28. dec 2009

to mi je jasne, ja by som robila to iste 😀 😀 😀 😀
a zlato uz 11tt to je super, to ale ide celkom rychlo, nie?

katti77
28. dec 2009

no baby a kde ste?

alicao
autor
28. dec 2009

Ahojte mojenka
wolfi aj ja chcem videooooooooo!!!! to ti ako urobili, naco ti to nahrali?
katti IP
Pralinka dufam, ze si v poradku srdenko aj tvoje 🙂
ja mam uz prvu grcku za sebou...bleeeeeeeeeeeeeee

katti77
28. dec 2009

alicka no grcky grcky neboj uz len par tyzdnov a bude o grcke
a zajtra ides k svojmu doktrovi ci do heliosu?

pralinka25
28. dec 2009

ahojte srdienka.
Tak sme tu vsetky

pralinka25
28. dec 2009

wolfi supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. aj ja by som chcela video. No po 4.1 snad nejake mat budeme aj my

alic kati ako po sviatkoch?

alicao
autor
28. dec 2009

katti zajtra uz k obvodnej a zajtra drziiiiiiiiiiiim silno palce v heliku!!!
pralinka, co ti ja viem..hnusne pocasie, bolo mi stale zle, stale sme sedeli pred telkou...nic moc..teda darcekov plno a ten najkrasi som uz dostala pretym takze v tomto smere som spokojna, ale uz nech je leto a nech mame dropcou v kociku, lebo sa stale bojime a je to na nervy...

katti77
28. dec 2009

alicka dakujem
no pocasie bolo super, slnko svietilo, prestalo prsat, ale inak mas pravdu, nech uz je leto a teplo

pralinka25
28. dec 2009

hehe konecne sa aj alicka tesi na leto
😀

wolfskinka
28. dec 2009

alic dostala som CD s videom u mojho gyndosa, tak ty uz grckas, ja este nie ale niekedy ma poriadne natiahne a dnes ma boli priserne hlava, no som zvedava ci dostanes zajtra knizku

katti ... ako som ti uz pisala do IP drzim palceky tfuj tfuj tfuj

pralinka25
28. dec 2009

wolfi a ty uz knizku mas?

cisielko
29. dec 2009

Ránko tehulky 🙂

Katkááááááááááááááá...silno držím palce nech to už doapdne akokoľvek sme tu pre teba...drž sa 😉

cisielko
29. dec 2009

Katka no akoóó?čo ti povedali? už neviem kde ťa mám hladať, aj som ti písala..zaltko sme tu pre teba, daj vedieť ako sa máš, neviem robiť ked sa nehlásiš ☹

pralinka25
29. dec 2009

dobre ranecko babulky

katti aj ja cakam s napatim. Myslela som na teba aj v noci lebo som nemohla spat.

wolfskinka
29. dec 2009

prali mam odvcera a sa na nu kukam ako puk, dnes pride alica s knizkou uvidis ...

katti cakáááááááámmmm co ti povedali v heliku ????

cisielko ahoj

cisielko
29. dec 2009

No písala mi Kaťuša aby ma nevystrelo kým sa ozve..taj je sosetrou a s maličkým u dokiho...na sone nič nevidel, klasika vraj sliznica je dobrá a, že nemá veriť tetsom..no klaiska blablabla...tak ja verím aj zanu , Ktak nie...ale ja tak držím palce.......

Aj alicka už dostane tehu kniku? to je usper, Alicka teším sa nanu 🙂

Wolksinka..aj ty thu knižku už máš?je krásna však 🙂

pralinka25
29. dec 2009

super wolfi.

Tak u kati mozno neni nic stratene. Brali jej aj krv?

cisielko
29. dec 2009

Ano brali ale výsledky budú až po nejakej 13h..vždy vravia, že okolo 15h ale volajú aj o dve hodky skôr 😉

pralinka25
29. dec 2009

no to cakanie je otras

alicao
autor
29. dec 2009

Ahojte mojenka
Tak som spat od doktorky a ani mu ani bu, ani knizku mi nedala, ani sono ani nic...som sklamana, ze mam prist 11.1.na krv a a 27.1 na nejake specialne sono inemu doktorovi na ten dawnov syndrom
som bola taka sklamana, ze som si zabudla aj utrogestan vypytat uz mam len na tyzdnen...
a ze vraj pri dvojkach treba davat vacsi pozor..prd...seru na mna...
Kati cakame s tebou na vysledky!!!!!
Wolfi na schodoch som sa zrazila s tvojim muzom, trvalo asi 3 sekundy kym sme sa spoznali, ze kto to , co to..
prali kraaaaaasa ze 21tt🙂
ciselko, drzis sa?

pralinka25
29. dec 2009

alic a to si sa divila mojmu doktorovi. to ozaj asi len v centre sa spravaju slusne a maju zaujem.

alicao
autor
29. dec 2009

ved to prali, nevedela som ze aj moja je taka, ja som bola u nej len dva krat, raz na vstupnej prehliadke a druhy krat teraz po umelom, no a dnes..neviem naco som tam vobec isla..ale ja tam pojdem v pondelok vypytam si utrogestan a nieco si vymyslim aby mi urobila sono, lebo mesiac nevidiet dropcov by ma porazilo, nie som taka trpezliva ako ty, obduvujem ta🙂

pralinka25
29. dec 2009

🙂
no on tam ma tak frmol vzdy ze ja ani nestihnem otvorit hubu 😅

cisielko
29. dec 2009

Alicka..tak tehu knižka nieje? ale to nevadí, hlavne nech ste zdravý a v poraidku a brušká nech vám všetkým rastú 😉 ja sa držím, snažím sa nemylsieť na hlúposti a mylsieť len pozitivne ale niekedy to nejde ale všetko zlé je vraj na niečo dobré tak uvidíme o taký mesiac 😉

pralinka25
29. dec 2009

cisielko neboj, usmeje sa stastie aj na teba a o taky mesiac bude vsetko lepsie. 😉

wolfskinka
29. dec 2009

alic viem povedal mi, je chory ... len aby som to nechytila

ja chodim k hartelovi zaplatila som 250 euro a mam v tom vsetko kazde 3 tyzdne kontrola a sono , 1x 3D sono a 4D sono na downov syndrom idem 18.1. a potom este dalsie 4D sono v 20tt, vsetky odbery a nadstandartnu starostlivost, a z kazdeho vysetrenia dostaneme videozáznam na CD, skús porozmyslat ... mozno by ti stalo za to zmenit doktorku, ked na teba tak kasle

wolfskinka
29. dec 2009

katti no co ???? ja som ako na ihlach, stale kukam na facebook ci sa tam neukazes

pralinka25
29. dec 2009

wolfi to mas super

alicao
autor
29. dec 2009

wolfi no asi budem musiet ked bude takato...a berie este ludi ten tvoj?