Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
5. jan 2010

prali 😀 😀 😀 chichichi..ale kto vie, nakoniec sa z toho vykluje dievcatko 😀 😀 😀

alicao
autor
5. jan 2010

idem teraz do prace zaniest pn, som zvedava ako zvladnem tu narocnu misiu...
prali daj fotky do albumu potom, kuknem ked sa vratim

cisielko
5. jan 2010

Ahojte

Prali, gratulujem k chlapčekovi 😉

alicao
autor
5. jan 2010

dogulala som sa domov, trvalo mi to hodinu peso z prace..hruza...
no kde su fotecky prali a vobec, kde si?

pralinka25
5. jan 2010

ahojte. Diky 🙂
No bola som u lekara na poradni. Fotky dam len ich musim odfotit lebo nam stale nefunguje skener.

No a nakoniec aj tak musim ist do Blavy na to morfologicke vysetrenie lebo ako mi povedala sestricka lekari si uznavaju vysledky len od dohodnutych lekarov. Takze 7.1 idem nanovo. Ale aspon uvidime krpca 🙂

wolfskinka
5. jan 2010

prali no vidis super, aspon uvidis zase krpceka, my ideme v utorok do helosu

alic mna to caka ist do roboty vo stvrtok zaniest listok na peniaze a oznamit sefovi ze zostavam na rizikovom ... no nebude nadseny ale co uz ma smolu 😀 len netusim ako mu to poviem

alicao
autor
5. jan 2010

wolfi , jednoducho..ahoj sefe, uz nepridem 😀

wolfskinka
5. jan 2010

alic no ved to budem musiet tak nejako urobit ... ze ahoj sefe porucam sa, no nadseny nebude ale to je jeho problem, dnes ma od rana pobolieva brucho

pralinka25
5. jan 2010

babulienky tak fotky su na mieste 🙂

jasne wolfi skratka mu to povedz. Babo je prvorade.
A to pobolievanie je normal mna aj teraz obcas pobolieva. Roztahuje sa maternica

pralinka25
5. jan 2010

inak dnes ma tak trochu nasra.. sestricka. Nie ta co k nej chodim na poradnu ale druha. On tam ma tri.
Mali mi volat ohladom toho 3D v Bratislave ale nikto sa mi neozval. Tak som nevedela ci tam vobec pojdem. No a dnes mi ta co chodim k nej na poradnu povedala ze teda tam idem. A ja som na nu pozerala ako puk ze o nicom neviem, ze mi nikto nevolal. Tak som jej povedala ze uz som bola a ze ci to nemoze skodit tak kratko po sebe take dlhe sono. A v tom tam prisla ta druha a hodila na mna vrazedny pohlad ze som si dovolila ist na 3D inde a povedala znechutene ze 3D by ma malo posledne trapit ze su aj ine veci a ze ked ma to zaujima je to moj problem. vobec som nepochopila co tym chcela povedat. som si pripadala ako nejaka cudacka ktoru zaujima co nosi v brusku a ze sme si vobec dovolili pozriet sa ci je zdrave a ako vyzera. Navyse je to emocionalny zazitok a hlavne pre chlapov, lebo nam rastie brusko a citime pohyby ale pre nich to je o to vzacnejsie. skratka bolo to uzasne a kedze sme to mali vybavene po znamosti pekne sa nam venoval a bolo to fakt super. Vsetko popozeral tak nechapem co je na tom divne.

A povedala ze vysledky ani doktorovi nemam davat ze on akceptuje len bratislavske vysledky. Pritom mne je jedno co by mi povedali. Po tom co som videla by som sa baba nevedela zbavit nech by to bolo akokolvek a navyse to by aj slepy videl ze srdiecko je v poriadku a nema razstep.

No skratka ma to znechutilo. Ako mne je jedno ze pojdem aj do blavy aspon si maleho mozeme pozriet znova ale ten pristup. Fakt som sa citila ako majka z gurunu hoci som si chcela vidiet len vlastne dieta. Skor by sa mi zdalo divne ak by ho niekto nechcel vidiet.

Ale pocula som dnes konecne srdiecko 😵

Tak som sa aspon vykecala

alicao
autor
6. jan 2010

pralinka jeeeeeeeeeej kraaaaaaaaaasne, aku ma krasnu pusinku 😀 😀 😀 jaaaaaj nech uz ich vidim takto aj ja🙂
a ti poviem ta sestricka by si odomna teda vypocula, by som ju pred vsetkymi v cakarni znosila ako male decko!!!krava! ty si mozes is na sono ako casto sa ti zachce a kamkolvek sa ti bude chciet ked mas nato, ona dotoho nema vobec co kecat, keby si aj do kosic isla je to len a len tvoja vec!!! jooooooooj normalne si ma rozculila , na tvojom mieste by som do nemocnice napisala nanu staznost, co si o sebe mysli???!!!

pralinka25
6. jan 2010

neboj zlatko aj ty ich uvidis 🙂 ani sa nenazdas

aj mna nasrala ale ma stastie ze som pomerne kludas. Tak som bola ticho. ale v podstate som nemohla uverit vlastnym usiam tak mozno aj preto som nic nepovedala 😅

wolfskinka
6. jan 2010

prali maly bude fesacisko ...

pralinka25
6. jan 2010

🙂 dakujeeeeeeeeem 😵

wolfskinka
6. jan 2010

no kde ste vsetky ?

pralinka25
6. jan 2010

sak piste nieco aj vy. Ja som sa vcera rozkecala. 😀

wolfskinka
6. jan 2010

tak ked nikto tak idem ja viest nejaky svoj monolog ... xixi, prali inac som na facebooku

dnes som moc nestihla sem ist, lebo som do 11,00 spala potom rychlo navarili, isli sme sa vyvencit do vratnej a potom sme mali navstevu a az teraz som sa sem dostala

alic zajtra idem do roboty zaniest PN a oznamit ze zostavam na rizikovom ... som zvedava co mi povie sef

prali alic ma pravdu vydlabni sa na nejaku sestricku, babo je prvorade a na sono si mozes ist aj na mesiac ked chces, co ju je kravu do toho, ja by som si neudrzala jazyk za zubami teda ani nahodou

zajtra idem zavolat do heliku nech ma objednaju na utorok na sono ku doktorke, sa mi zda ze mi aj pupok trosku podrastol

ozaj alic, romy na margo rozmerov pupka, tak vcera som si merala rovnych 100, váha 82,5 kg

pralinka25
7. jan 2010

wolfi to je dobre ze zostavas doma. Kasli na sefa. Jasne ze clovek chce v dobrom ale nestoji ti praca za to.
Bude ti doma dobre a babu tiez.

Ja idem dnes o jednej do Blavy na to sono. Snad bude aj tam vsetko v poriadku. A potom pojdeme na nakupy do ikei.

wolfskinka
7. jan 2010

ahojte, no uz som to vybavila aj so sefom a aj s konatelom, tak je to uz ok, som spokojna, teraz uz len vegetit, som bola u dr. pre lieky tak utrogestan douzivat co mam doma a duphaston pomaly vysadzovat postupne, tak sa tesim ze sa konecne zbavim tych liekov

pralinka25
7. jan 2010

tak mile princezne prave s,e sa vratili zo sona.

Teda poviem vam nehynuci zazitok to bol 😝
Boli sme objednany na tretiu hodinu, ale vyrazili sme uz o jednej aby sme prisli vcas, kvoli stavke kamionov a zlej ceste. Na radu sme sa dostali o stvrt na sest. Sedeli sme v cakarni plnej ludi na osmom poschodi kde bol najblizsi zachod na prizemi. O urovni zachoda by som mohla napisat posobivy horor. Lenze pred dlhym ultrazvukom som nechcela mat plny mechur tak som cupitala hore dolu asi 4x. Vysetrenie bolo dost neprijemne lebo som lezala na chrbte a doktor s ultrazvukom dost tlacil a bolelo to. Navyse maly mal rucicky pred tvarickou tak do neho stale stuchal aby sa otocil a tak. Cele sono bolo len 2D a navyse ja som cely cas nic nevidela. Ani mi ho neukazal a o fotke by som mohla len snivat.

Takze ak by som aj na tom vysetreni v pondelok nebola tak po tomto by som tam urcite sla. To sa neda ani porovnat, navyse vysledky su tie iste.

Ale pozeral doktor uplne vsetko od mozgu cez jazyk podnebie traviacu sustavu polohu srdca zaludka branice mocovy mechur, chlopne, nos usta, poratal kosticky na rukach nohach ramenach aj stavce chrbtice. Potom prietoky a vsetko je nsa 100% v poriadku. Placentu mam na prednej strane co znamena ze pohyby su tlmenejsie a necitim ich tak ako keby bola vzadu. No a maly je dolu hlavou a tvaricku ma smerom k mojej chrbtici. to mal aj na tom prvom. a hlavne stale ma rucicky pred tvarickou. asi sa uci ratat na prstoch 😀

wolfi super ze uz to mas za sebou, a uz len vegeeeeeeet az do porodu 😉

alicao
autor
8. jan 2010

prali 😀 , co si cakala? Blava neeeeeee? 😀 Strasne ked to citam, este ze si bola uz aj predtym a aspon ta trosku upokojil ze preco tak velmi necitis pohyby, hlavne ze je zdravucky, malinky chrobacik🙂. ale neuveritelne, ze akceptuju vysledky prave od takehoto doktora, ktory si to tam nevie zorganizovat a ani vas nezobral nacas...
v ikey ste nieco kupili?
ja som to vcera zakrikla , ze som uz 3 dni negrckala a male mi to vratili vsetko naraz vcera vecer 😖 , takze som zase kludnejsia, ked vyvavadzaju tak je vsetko ok 😀 !
wolfi ja idem na krv v pondelok a skusim poprosit doktorku nech mi spravi tiez sono pre pokoj duse, nedam sa odbyt a ked ma nasere tak si ho srpavim sama🙂))

pralinka25
8. jan 2010

alic no vidis tak to u nas funguje.
V ikei sme kupili vsetko co sme chceli a dokonca este aj serbel lebo ho mali len za euro. bol v akcii. No nekup to 😀
Vlastne vsetko co sme kupili bolo pre maleho. Kupili sme tie plachty, aj tu nepremokavu, prebalovak, uteraciky, podbradniky a vesiaciky. A k buducim vianociam plysovu futbalovu loptu. Ta je paradna s nou ani nic neznici doma.

Alic no vidis a to si sa bala. Oni asi len odpocivali a potom si to vsetko naratali 😀 su zlate
daj si pekne spravit sono. A ked ti ho nebudu chcet spravit zober sono domov a budeme sa k tebe chodit sonovat aj my 😀

koso ale poviem vam ze obcas mavam take chvilky ze stale tomu nemozem ani uverit ze to babo tam naozaj je. Este ze som bola na tom 3D 😀

wolfskinka
8. jan 2010

prali ahoj, no to bol zazitok, ale aspon to mas za sebou a potvrdene od dvoch doktorov ze je to ok

alic len tak dalej tak si ho sprav sama ... xixi
vcera som bola pre recept na utros a duphaston, utros mi kazal vysadit a duphaston postupne tiez, len som hovorila sestricke ze som vobec nepribrala a pytala sa ma kolkokrat chodim cikat za noc a pijem kolko vody tak ked to pocula povedala, ze to moze byt nabeh na tehotensku cukrovku ... tak som sa zhrozila dufam, ze nie ... do ritky,ziadne brucho, 3,5 kila v minuse ... mam strach o gulka, v utorok idem do heliku tak sa gatovej popytam

pralinka25
8. jan 2010

wolfi neboj sa. Ak by to aj zistili tak je len dobre ze sa to vie vcas a da sa to korigovat tak, aby to babatku neublizilo. oni vedia co robit. Bombulik bude v poriadku.
Mate vymyslene aj chlapcenske meno?

wolfskinka
8. jan 2010

zatial nie ... ked sa na mna pozries tak je jasne ze to bude dievcatko, ak su povery pravdive a bude to minimalne miss universe taka bude krasna, lebo ja som taaaaaaaaakkkk strasne oskaredela, vsetci to hovoria

pralinka25
8. jan 2010

hehe dievcatko ti prajem a to ze bude krasne je jasne 😉

alicao
autor
8. jan 2010

wolfi trdielko 😀 😀 😀 , neni to az take hrozne neboj🙂 len by si si mala dievcatko podctivo odgrckat 😀 ja budem mat minamalne jedno dievcatko, lebo mi je zle non stop bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ale ze vraj som zase opeknela tak neviem 😀

wolfskinka
8. jan 2010

kamaratka grcala nonstop cele tri mesiace a cakaju chlapceka

alic ty budes mat chalana aspon jedneho

pralinka25
8. jan 2010

ja si myslim ze alic bude mat parik 🙂

alicao
autor
9. jan 2010

ja si radsej nic nemyslim🙂
wolfi ja mam kamosku co bola cela vyhadzana a pupakova a mala chlapca, takze to je asi vsetko vymysel a treba len pockat...ale ved mas vyvestene dievcatko tak neni o com...
mne je uplne jedno co budeme mat, len drahy sa modli aby neboli dve baby, lebo ze kto bude kupovat vlozky potom 😀