Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
14. sep 2009

wolfi v stredu ale o 10.
aj ja so mzvedava. Dufam ze ma ten moj mily doktor neschladi ze este nic nevidi a ze nemoze tehotenstvoani potvrdit ani vylucit lebo ma tam trafi

pralinka25
14. sep 2009

babulienky letim domof.

Papa a zajtra pekny volny dnik 😎

wolfskinka
14. sep 2009

neboj sa neschladi .... uz prides domov s fotkou ... a ides aj na krv ?

alicao
autor
14. sep 2009

prali navymyslaj si scenare, nato mame autorizovane pravo len my s wolfi 😀

wolfskinka
14. sep 2009

alic presne tak ..

prali ako v susedoch ... zuza nerob paniku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
14. sep 2009

wolfi nie. To mi sestricka povedala ze az potom ked tam pridem sa dohodneme.
Tak este raz papa

wolfskinka
14. sep 2009

papa

alicao
autor
14. sep 2009

papa
uz aj ja idem tak v stredu ti drziiiiiiiiiiim moc palce wolfi!!!!!!!! aj sebe nech sa stane zaaaaaaaazrak a nech obe mama //!!!!!!!!! 🙂

alicao
autor
14. sep 2009

mame

wolfskinka
14. sep 2009

alic supeeeeeeeeeeerrrr jasne to by bola ina sranda ... vsetky 3 naraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja tiez uz idem od muza z roboty domov, lebo doma tan nas shit to je neskutocne pomale

alicao
autor
14. sep 2009

papaaaaaaaaa!🙂

miroslava89
14. sep 2009

uz ste asi vsetky prec..

miroslava89
15. sep 2009

ahojte ..kde ste vsetky? 😕

wolfskinka
16. sep 2009

ahojte ... dobre ranko ... tak hlasim uz veselo kramujem od vcera, dnes budem volat do heliku a dohodnem, kedy zacinam s proverou ... ale podla mojich vypoctov mi to vychadza ze zacinam s proverou 30.9. .... okolo 10.00 budem volat do heliosu janke valachovej a potvrdiim si to

wolfskinka
16. sep 2009

alic prali kde ste ?

alicao
autor
16. sep 2009

wolfi nieeeeeeeee!!!!!!!!!!! Naozaj??? Do kelu!!! Som verila ze najdes dve ciarky, snivalo sa mi to...do riti!
Ani ja nic, kramy mam dostat zajtra takze budeme "pichat" spolu, wolfi v novembri uz budeme mat babatka v brusku a nechcem pocut ani jedno pesimisticke slovo za ten caly cas, jasne?!

wolfskinka
16. sep 2009

alic ... no to ti neslubim, ze ani 1 pesimisticke slovo

alicao
autor
16. sep 2009

tak to do toho ani nechod...

wolfskinka
16. sep 2009

alic idem do toho

alicao
autor
16. sep 2009

dobre, dnes ta nebudem drazndit, mas kramy, ale potom budem na teba zla ak tu budes fnukat🙂.
Aj ja sa bojim, ze to nevide, alebo ze vobec nebude co vlozit, ale nejdem na teke nieco ani len pomysliet a ked ma taka myslienka napadne tak ju rychlo zazeniem do vecnych lovist.
Budeme tehu naraz aby sme mohli aj kocikovat spolu🙂 ok?

katti77
16. sep 2009

ahojte dievčence 🙂

jankabo
16. sep 2009

ahojte chcem vám popriať krásny slnečný dník a poslať vám vírusiky,
aby ste na Vianoce uz mali v brušku drobčeka
TTTTTPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
TTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJ

Dnes tu budem len troška ale neskôr poobede sa zastavím. Idem totiž o chvíľu na zápis do školy. Tak už sa mi to začína. Držte mi palce, aby som to tohto roku zvládla.

Wolfi ta mrcha ma mrzí, ale nič, neboj na Vianoce tak ako som písala.
Alicka ako vieš ze príde mrcha??? Co graf a teplota??? Uz ta pobolieva v podbrusku????

alicao
autor
16. sep 2009

Janka, dakujeme za virusiky. Viem ze mi pride, nevies ze ja mam vo vsetkom pravdu?
Teplota klesa , prsia ma uz nebolia a v brusku ma necitim nic...
Ale nevadi, ja som ready na IVF spolu s Wolfi🙂
Ahoj Katii, co testik? Priznaj sa!

katti77
16. sep 2009

wolfi to ma mrzí ale už to teraz musí dopadnúť dobre, ten boh plodnosti ti prinesie hneď dvojičky, a alica má pravdu, žiadne pesimistické reči, tých už bolo dosť, ja viem sa mi hovorí, som ešte nič neprežila ale babulky hlava je najdôležitejšia, fakt

kamoška nemohla mať štyri roky bábo, chodili do heliosu, museli ísť na IVF lebo príčina bola na oboch stranách a povedali im, že inak to nepôjde....otehotnela po IVF a teraz o tri roky neskôr čaká druhé a prirodzenou cestou, je to hlavne o hlave, tak optimizmus babulky

katti77
16. sep 2009

alicka jasné testujem o dušu, včera nič už aj pregnyl zmizol ale dnes tam niečo je, síce musela som to dať skontrolovať mužovi či mi nešibe a či to tam vídí aj on a vraj tam niečo je ale také, že si myslím že to nikto okrem nás neuvidí 😀

alicao
autor
16. sep 2009

katti, supeeeeeeeeeeeer, no dufam, ze to bude silniet!!!! Je to dost skoro po inseminacii a ak tam uz teraz nieco je tak je to velmi dobre znamenie, takze sa tu dlho neohrejes🙂!

alicao
autor
16. sep 2009

Pralinkaaaaa, naaaaaaaaaaadherne testiiiiiiiiky, boze kedy sa toho dozijem aj ja???! Az sa mi slzy vyhrkli.
Tesime sa spravicky od koktora, bude z toho paf, chumaj jeden spomaleny🙂

katti77
16. sep 2009

álica zajtra testnem zase, už mi ztoho šibe (včera som segre a mame vravela, že budem testovať až v piatok, že to nemá logiku stále ale ráno som nevydržala 😝 ), uvidíme či to bude lepšie, a ak môžem tak ja tu strašne rada zostanem 😒

alicao
autor
16. sep 2009

katti, jasne ze mozes, ale baby vacsinou hned zmizli do tehotensky tem, tak radsej neslubuj, lebo potom budeme sklamane 🙂

jankabo
16. sep 2009

kati možem sa spýtať koľký DPO si????
Alicka to viem, už som sa o tom presvedčila ze tvoje predpovede stále vychádzaju. Ale aj tak este nič nie je stratené, lebo este potvora neprisla.

Prali krásne 😵 😵 😵 😵 😵 Kedy ides k lekárovi????????