Čakanie u lekára. Ako trávite čas v čakárni?

egyptanka
9. apr 2008

Babule, ako zabijate tento cas ked cakate kym pridete na rad u lekara?

leva
9. apr 2008

Klasika casopis a ak je maly nekludny tak sa snim hram.Ked som bola tehu,v poradni som stihala aj osemsmerovku 😀

aponchie
9. apr 2008

nasa ma projektor v cekarni takze pohodove 🙂

kajule
9. apr 2008

Tak ja chodim porad do ty samy lekarny a v zivote jsem tam necakal delsi dobu. 🙂

julia225
9. apr 2008

nenavidim cakat vsade vo svete to funguje ze si objednana na hodinu.... 🙄 tu sme riadne za opicami....

egyptanka
autor
9. apr 2008

aponchie, tak to je fajn, nie je potom problem ked tam dava nieco co ta nezaujima?
leva, vyhoda je ze davas pozor na dieta, aspon sa nenudis. Ja zatial dieta nemam, ale ked som u obvodnej tak niekedy kefy zeriem, ked uz mam asi 4 x precitany casopis ...
... tak hladam inu inspiraciu na "zabitie nudy".

aponchie
9. apr 2008

vem si pleteni 😀 ..ne me vetsinou zajima v tu chvili vsecko jak se nudim 😀

kajule
9. apr 2008

Jsem debilka, ted koukam, co to pisu za kraviny...uz neumim ani cist ani psat, jsem z toho hokeje dneska nejak mimo. 😀
Jinac teda, kdyz jdu s Patou k doktorce, tak kdyz prijdu cekam max 10-15minut a nekdy jdu hned. Bezi to tam rychle, je to moje pribuzna a jsem rada, ze jsem tam k ni chodime, pac to vazne utika a nekouka na deti podle tabulek. 🙂

egyptanka
autor
9. apr 2008

julia, mas pravdu. U gynekologicky sa objednavam (nelutujem ani tie peniaze, lebo je to sukromna klinika), ale naposledy ked som bola na ORL na Antolskej tak som tam prisla cca 8,30 a odchadzala o 16,00. Tak to bolo na mna silne kafe. ☹

julia225
9. apr 2008

ja si pamatam ked som mala strojcek na zuby... dr ma objednala!!! na 10.30 a bolo 14 ked som vosla...tam ma to vytacalo... 😠
a teraz u detskej, radcej ani s malou nejdem alebo ju zavolam k nam lebo z obyc. kasla by to bolo aspon zapal pluc za tie 4hodiny 😠

egyptanka
autor
9. apr 2008

Kajule, Karlove Vary - Slavia? Drahy prepinal madzi tymto zapasom a hokej. zapasom u nas.

aponchie
9. apr 2008

jako na ORL je to hrozne!!!tam se ale da objednat na cas ,jenze stejne s enajde apousta akutnich pripadu..na gynekologii je to naramne ,ale taky se za to plati je to soukroma klinika..u detskeho pohoda jak jsem psala u obvodni taky dobry jen me stve ,ze tady v tom meste se musis zasto vyzouvat nez vejdes dovnitr 😀

elenita
9. apr 2008

No ja u mojho gynekologa cakavam tak min.5 - 6 hodin 😖 . Vzdy si beriem knihu, kooopu casopisov a ak sa da, aj manzela, ktoreho prehanam, aby mi siel kupit pit, pagaciky a pod. a hned to rychlejsie prejde 😀 Ak teda sedim, lebo uz sa mi stalo aj to, ze som tehotna musela stat 😖

egyptanka
autor
9. apr 2008

najma ma hnevaju tie vymenne listky u nas, ked chces ist k ocnemu tak potrebujes listkok od obvodneho a presne tak ako julia pise, prides zdrava a odchadzas s nejakymi bacilmi.

aponchie
9. apr 2008

elenita proc 5hodin?????

egyptanka
autor
9. apr 2008

fuuuha 5-6 hodin 😲

kitty68
9. apr 2008

juli ja js ve svete, poprve js sla s malou na kontrolu k mudre 1500 a na ockovani ke zdr.sestre1530 ( tady sedi oddelene 🙂 )
ve 1525 vylezu od doktoky, ta sestra byla na recepci, vykecavala se tam, v cekarne horko, mala cela uknourana, v 1550 se nas uracila zavolat a to zavolala ellie misto ella, pichla ji to, a rekla ze se ma 10 min cekat a po 5min mi rekla jestli se nebudu zlobit ze uz musim jit protoze ma dalsiho pacienta
tak js ji rekla ze se nemela vykecavat, kdyz ma tolik lidi

doufam ze si me nebude na prissti ockovani pamatovat 😵

kajule
9. apr 2008

Egyptanka, jj presne ten mam na mysli, ale Energie to zvladla na jednicku s hvezdickou. 🙂
Jinac u gynekologa to mam taky vzdycky tak na hodinu a pul, kdyz neprijdu pul hodinu nez zacne ordinovat. 😀

petraluk
9. apr 2008

Kajule ty Vary tě dneska nějak vzali - lékárna je fakt dobrá 😀 😀 😀 A nebo si bouchla to šampáňo 😀

Já když jdu s malym tak čekam maximálně jeden pacient přede mnou a sama nejdýl tak půl hodiny 😉 Většinou jen koukam a nudim se 😒 Nebo píšu sms.

Elenita to bych radši chodila jinam, tohle je fakt síla 🙂

jabber
9. apr 2008

čtu časopis nebo si hraju s telefonem - sms nebo hry 🙂

natalien
9. apr 2008

Tak to čekání u dr. taky znám, když jsem byla těhu, tak jsem v čekárně trávila taky cca 3-4hodiny 😝 A protože jsem trochu víc ukecaná, tak se vždycky někdo našel, kdo si chtěl povídat🙂
U obvodního je tato čekací doba normální, tak už tam ani nechodím, páč je tam šíleně moc důchodců, co si chodí pokecat a když už je to nevyhnutelný, tak tam si dovolím vyčíhnout posledního a nechám si držet místo, s tím, že si jdu pro noviny a vrátím se tak za cca hoďku, takže tím ten čas trochu "zabiju"
U dětský je to jak kdy, ale není nic zvláštního, když jsme objednaní na určo hodinu a čekáme třeba další 1,5hod. než na nás příjde řada. Tak tam mám u sebe Nell, se kterou si hrajem, povídáme a prohlížíme nástěnky a nebo kecáme s mamkami.
U zubařky taky bohužel čekám, ale tam jsem to už 2x "přečůrala" čekající a vzala si sebou malou, s tím, že mi nemá kdo hlídat a tak jsem šla na řadu přednostně a do ordinace i s malou, kde se s ní pokochá jak zubařka i sestřička🙂

kajule
9. apr 2008

Petraluk, ty fole, ja vubec nevim, kam jsem cumela. To vis mam z toho desnou radost. Ale sampano jsem nebouchla. 😀

aponchie
9. apr 2008

kajule..v cem si jedes????dej mi taky a hned trochu 😀

petraluk
9. apr 2008

Ono je to podobný lekar lekarna 😀

kajule
9. apr 2008

Aponchie, chtela jsem bouchnout sampano, ze Vary vyhrali dneska. 😉
Petraluk, nj vzdyt prave proto jsem si to spletla. 😀

vesi
9. apr 2008

všade, kde sa dlhšie čaká sa objednávam presne na nejakú hodinu, zaplatím za to od 100,- do 300,- sk. žiaľ inú možnosť nemám, bývam na dedine a k lekárom ma vozí muž, ktorý robí na smeny, takže máme naponáhlo...
na druhej strane som rada, že sa to dá zariadiť aj takto... 😒

uhlikova09
9. apr 2008

viete mna najviac štve ze ludia vas nepustia s rocnym deckom ani ked vam grcka na chodbe ☹

vesi
9. apr 2008

uhlikova, hovor mi o tom 😠 nedávno som bola chorá, nemala som s kým nechať malú, tak som ju zobrala so sebou a dúfala som, že sa niekto zľutuje a pustia ma dopredu aby som nečakala medzi chorými v čakárni s dieťaťom...no to by som sa načakala, videl ma môj Dr. tak ma sám zavolal dnu 🙂

uhlikova09
9. apr 2008

akoze sila fakt a este budu na teba čučat ako sa tam trapis s deckom 😕

vesi
9. apr 2008

presne tak...naša detská Dr. je super v tom, že deti do 1. roka berie dopredu, no neraz som to ocenila 🙂

egyptanka
autor
9. apr 2008

uhlikova, mna najviac hneva ked pride dochodca a trepe sa do ordinacie hned ako pride. som tolerantna, ale ja musim byt do urcitej hodiny v praci a ked nepridem a nemam ani peciatku od lekara tak je to tazke vysvetlovat. ☹