Časopis Dinosaury - zohnali ste 1. číslo ?

akejka
3. mar 2009

Ahojte maminky,

možno sa čudujete, akú tému som založila. Ale mám ťažké srdce na redakciu nového časopisu Dinosaury. Pred týždňom na tento časopis bola v TV masívna reklamná kampaň. Pritom vo väčšine stánkov tento časopis nedostali vôbec, alebo len 1 ks. V obchodných centrách dostali až pár ks...hneď v 1. deň bol časopis vypredaný. Veľmi by sme chceli tento časopis kupovať a skladať si celého dinosaura, ale nedá sa to 1. číslo nikde zohnať. Je v ňom lebka a dinosaurus bez hlavy by asi nevyzeral dobre ☹
Máte s týmto časákom aj vy takúto skúsenosť ? Chystám sa napísať e-mail do redakcie - ale tá je len v Prahe. V SR asi nemajú zastúpenie...

karla1
8. apr 2009

Tak niečo k časopis Dinosaury, http://www.kolekcjadinozaury.pl/ čo môžete očakávať v ďalších 34 číslach, http://www.deagostini.pl/index.php?co=a&id_kol=5 bohužiaľ len v PL nič iného sa nedá nájsť ....

akejka
autor
9. apr 2009

ach jaj, nakoniec ten časopis predsa len malej kupujeme, aj keď už stojí stále tých šialených 6,99 EUR. Malá toho dina veľmi chce, až tak, že si bude polovičku dávať zo svojich úspor. Tak sme s manželom nenamietali, sú to jej peniažky a môže si s nimi naložiť, ako uzná za vhodné. A vyjde jej aj na jej vysnívanú kolobežku 😉
Manžela to hrozne baví skladať, úplne sa v tom vyžíva. Aj keď frfle na cenu, urobili sme spomínaný kompromis - polovicu platíme my, polovicu si platí dcéra zo svojich našetrených peniažkov.

burger100
18. apr 2009

tak do teraz nam do stanku chodili 4ks časopisu a teraz č5.prišiel iba jeden kus .to čo ma byť??? oblb na ludi len aby sme ho vobec dostavali.

paola.o1
18. apr 2009

za 15 000 si v hrackarstve kupim cely dino park, aj s jaskynou

jasumat
18. apr 2009

podľa mňa to zbytočne natiahli na takú dlhú dobu. Úplne by pre tie deti stačil max. rok. Veď z dinomanie kľudne za ten čas vyrastú a potom to budú vyhodené peniažky. My sme to prestali kupovať po druhom čísle. 🙂

akejka
autor
19. apr 2009

burger - aj u nás sa to stalo, že došiel len 1 kus. Išla som do Kauflandu a tam dostali plnú veľkú krabicu - 20 ks...takže inde problém nebol, len v 1 stánku.

sviatok
6. máj 2009

ahojte všetci zberatelia dinosaurou:o)))))S tym časopisom to nebude asi všetko v poriadku.Začal som ho zbierat aj ja a ešte som aj nahovoril kamarata s prace,že aka to je super vec a super cena.Ked mi pani v stanku pri tretom čislele zadrela sumu 6.99 😠 bol som na prašky nemohol som ani trafit domov čo ma to tak rozladilo.Osobne si myslim že to ešte pojde hore čim vyšie čislo priamo umerne bude vyšia aj cena.mam maleho syna ktory je posednuty dinosaurami tak som to kupil a podla všetkeho budem aj kupovat nadalej.Myslim si že by mal niekto toto preverit minimalne SOI.

spanielik
12. máj 2009

Vie niekto kde najdem 5.cislo??? Odvolal som vsetkych distributorov a oni nic ☹

akejka
autor
13. máj 2009

sviatok, či spanielik, čo stále meniš nicky ??? Aj ja si myslím, že by cenu mal niekto preveriť...lebo ju nestanovili adekvátnym kurzom...hrozne ma to vytáča...

ak si nezohnal 1 číslo, je dosť problém v SR...už som písala distribútorom, a že v rámci SR sa staršie čísla objednať nedajú...musel by si byť Čech, alebo v ČR niekoho mať...
mal by si to skúsiť objednať v nejakom stánku...môžno sa to bude dať...

spanielik
13. máj 2009

akejka ja nie som sviatok tak ma neuraz ☹
5.cislo som si doobjednal u jednej stankarky,ze vraj to posunie dalej distributorovi, tak dufam ze to sa nejak vyriesi lebo 6.cislo je na nic bez 5.cisla... A kto by chcel este uplne 1.cislo prezradim ze v trafike na Patronke ho este maju 😲

inac akejka, ani v cechach nemaju tuto kolekciu vobec, oni to tam maju "Po stopach dinosaurov" co je uplne ina skladacka, len kostra, ziadna koza ani oci 😀

sviatok
15. máj 2009

španiewlik nie si trošku uskoprsi???Nerozumiem prečo bi ta malo urazit ked ta niekto oslovi inym menom alebo ek mam byt presny inym nickom.Ved ti prosim ta nikto nenadava.Naozaj ti nerozumiem.

spanielik
15. máj 2009

Ale no, vsak to bolo myslene zo srandy, inac by som nedal smailik, ne? 😉
Preda mi niekto 5.cislo za 10 euracov? PLS

samson87
21. máj 2009

pocujte potrebujem zohnat cisla 4,5, a 6 pretoze som ich nekupil a teraz uz predavaju 7 a 8... Dakujem piste mi na moj mail samuelbiros@gmail.com

akejka
autor
22. máj 2009

spanielik, samson rada by som vám pomohla, ak sa bude dať...popýtam sa po stánkoch, keď pôjdem v rámci prechádzky s malou okolo...možno niekde budú mať aj staršie čísla...

marianka79
22. máj 2009

aj ja som sa na to dala no bude to pekná suma penazí mám stastie ze moja mama robí v stánku takze mi to odkladá!!!

marianka79
22. máj 2009

a pockáme si 20 mesiacov mínus 7čícel vela stastia kto sa na to dal potom sa podelíme o fotto papa

spanielik
5. jún 2009

akejka to budem velmi rad.. 5.cislo a 8.cislo vytvaraju tusim tazidlo co spaja hlavu s celym telom, bez tej 5.casti hlava nebude pripevnana na krk :( ak by niekomu medzicasom prestalo bavit to poskladanie tak moze mi predat tu cast za vyssie uvedenu cenu 🙂 (keby nieco: spanielik@azet.sk)

lork
7. jún 2009

Ahojte minule som si kupil cislo 8 v trafike a zistil som, ze je tam rovnaka cast krku ako v cisle 5. Aj vy ste to takto mali alebo len ja som dostal omylny vytlacok?

spanielik
9. jún 2009

Lork nie je to rovnaka cast ale zrkadlovo druha polovica toho krku 🙂 Tak vyzera ze aj ty budes zhanat 5.cislo? :(

lork
10. jún 2009

Spanielik bohuzial, ale bol by som rad keby to bola zrkadlovo druha polovica krku. Vazne mam tu druhu cast tyce a krk rovnaky ako v cisle 5.

spanielik
12. jún 2009

Lork a teda mas 2 krat 5. alebo 8. cast? ak 5. tak mi to kludne mozes predat a 8. cast este stale predavaju v obchodoch.Kontakt mam vyssie uvedeny 🙂

lork
12. jún 2009

Mam 2x 5.cast a neviem ci u nas este niekde predavaju cislo 8, este skusim pohladat.

lork
15. jún 2009

Ahojte, ak mate niekto cislo 8 a uz ho nechcete alebo nepotrebujete tak ho odvas rad odkupim aj cele cislo za plnu sumu lebo bez tohto cisla nepripojim hlavu k telu, ak je niekto taky, kto by ho predal prosim napiste mi na e.kokoska@gmail.com

jbond007
8. júl 2009

Ahojte chcem sa opytat ktore uz cislo vyslo ja mam zatial posledne asi c. 10 a neviem kedy vyjde 11 mozete mi niekto napisat DAKUJEM 🙂

akejka
autor
11. júl 2009

jbond, včera vyšlo č. 11 😉 Je tam časť podstavca a krku...

dana98601
29. okt 2009

Dobry den vsetkym,
potrebovala by som surne zohnat Dinosaurov cislo 17, a naopak - mam navyse cislo 16 ...

gorfac
3. nov 2009

KTo ma 1 cast dina kupim za maximalne 5 eu ale neze tam budu chybat zuby vsetko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

mbryo
14. nov 2009

Ahojte, zháňam čísla 1., 2. a 3. ☹

spanielik
1. jan 2010

Ahojte, nema niekto cisla 21 a 22 navyse?? Zaplatim plnu cenu 🙂 Mam navyse cislo 23, kto by chcel za plnu cenu.

samudovska
22. feb 2010

prosim vas,poradte mi,kupujeme casopis ale doteraz sme kostru neskladali.Lenze,ked sme to teraz chceli urobit,zistili sme,ze v dvoch casopisoch boli dve lave stehenne kosti.To znamena,ze nemame pravu stehennu kost,uz som pisala,aj na tu mailovu adresu,ale nikto mi neodpisal.Ale z casopisumame vsetke casti,takze Nasa chyba to nebola.Pomozte Nam stalo nas to,uz dost penazi a hlavne sa na neho strasne tesime.DIIIIIIIIIIK.Miska ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹