Časopis Dinosaury - zohnali ste 1. číslo ?

akejka
3. mar 2009

Ahojte maminky,

možno sa čudujete, akú tému som založila. Ale mám ťažké srdce na redakciu nového časopisu Dinosaury. Pred týždňom na tento časopis bola v TV masívna reklamná kampaň. Pritom vo väčšine stánkov tento časopis nedostali vôbec, alebo len 1 ks. V obchodných centrách dostali až pár ks...hneď v 1. deň bol časopis vypredaný. Veľmi by sme chceli tento časopis kupovať a skladať si celého dinosaura, ale nedá sa to 1. číslo nikde zohnať. Je v ňom lebka a dinosaurus bez hlavy by asi nevyzeral dobre ☹
Máte s týmto časákom aj vy takúto skúsenosť ? Chystám sa napísať e-mail do redakcie - ale tá je len v Prahe. V SR asi nemajú zastúpenie...

evina313
16. mar 2010

Mame 1. cast dinosaura, este neotvoreny, je to tusim lebka. 🙂 darujem

reno17
23. apr 2010

Ahojte
Tak som sa dal na skladanie vasho dinosaura no chyba mi cislo 6.Nevie niekto kde by som ho mohol zohnat? A kto to vlastne vydava?Ceska agentura uvedena v 1 cisle sa mi na meily len vyhovara.

marianka79
16. máj 2010

ahojte neviete kde by som zohnala všetky časti až po posledné číslo 33?

marianka79
22. máj 2010

kaciatko28
24. aug 2010

ak ste si zabudli alebo nestihli kupit nejake cisla z Dinosaura a chybaju vam staci si na nete najist firmu PRESS MEDIA mate tam kontakty. treba zavolat opytat sa a oni vam poradia a ked to nemaju na sklade volaju niekam kde im to spätne poslu a vy si mozete osobne prist preto do Petržalky na Muchovo namestie do firmy Press Media. inak vam poradit neviem.

spanielik
30. aug 2010

kaciatko ja ta zerieeem 🙂) dik za info, uz mam chyubajuce casti 😉

kaciatko28
14. sep 2010

supéééééééér. ak vzdy zabudnes nejake cislo kupit alebo co tak staci tma zavolat a oni pomôzu

orfi
19. sep 2010

@kaciatko28 Ahoj Kaciatko. Volam sa Flora. Chcela by som chybajuce casti Dinosaura dokupit. Prosim, posli mi presny kontakt na moj mail: danon@t-zones.sk na firmu Press Media do tej Petrzalky, lebo neviem ich najst v zozname firiem a ani v klasickom telefonnom zozname.

DAKUJEM.
Flora

kaciatko28
7. okt 2010

ahoj Flora je to na Googli das si mediapress kliknes si na kontakty a tam sa ti zobrazia mena je tam meno Alexandra Kolecanyova a jej treba volat ona ti poradi je to velmi mila baba ona sa to pokusi zohnat. drzim palce Kaciatko28

kaciatko28
7. okt 2010

@kaciatko28 MEDIAPRESS MUCHOVO NáMESTIE 8 BYVALA DISKOTEKA BOCCACCO KONTAKT DISTRIBUCIA TLACE PANI kOLECANYOVA 02/672 87 128 JE KONTAKT NA TU SLECNU

mbryo
31. okt 2010

Pekný deň všetkým.
Pripájam sa aj ja k tým ktorým chýbajú staršie čísla, u mňa sú to konkrétne čísla1.,2. a 3.Pokiaľ máte niektoré z týchto čísiel tak by som ich kúpil,stačia mi aj kosti budem veľmi rád! Ďakujem.
kontakt:nagy.robo@gmail.com

lork
6. nov 2010

Tak uz sa nam to pekne rysuje uz len ruky a kostra bude komplet. Zatial vyzera takto :
http://img560.imageshack.us/img560/3415/dsc0004...
(prepacte zlu kvalitu fotil som mobilom).

zvedavamt
29. dec 2010

pokial niekto potrebuje časti dinosaura, cele ,nerozbalene, tak rada pošlem. Nam ich odkladali v stanku,ale už nezbierame. Dam množstevnu zlavu, od 2 ks /1Ks 6 eur.
tel : 0918919237

gombas
6. mar 2011

Už sa to docela rysuje ten DINOSAURUS. Akurát by to už mohli vydávať aj viackrát než iba raz za dva týždne.Je to strašná doba čo to zbierame a už sa nevieme dočkať kedy to budeme mať celé poskladané.

gombas
3. apr 2011

Predám všetky doterajšie diely od 1 až po 56 za 1.200,- eur.
kontakt: 0904/690 268

leomessi_10
2. jún 2011

JAAAAAJ ...........VY CO TU ZHÁNATE 1.CISLO, JA HO UZ MÁM DOMA POSTAVENÉHO CELEHO .......PS: MALI STE LEPSIE HLADAT PO NOVYNOVÝCH STÁNKOCH HAHAHA 😎 😠 🙂

syslica
2. jún 2011

@leomessi_10 Ahoj leo, vitaj na koníku, pekné, že si sa k nám pridal aj si sa pochválil, tešíme sa s tebou.
Prosím, pozri si ale pravidlá prispievania do fóra a buď taký dobrý:
- nepíš veľkými písmenami,
- nevysmievaj sa, nie je to pekné ani slušné,
- a naštuduj si, ako sa píšu "noviny" či "novinový stánok".

gombas
14. jan 2012

predám už skoro poskladaného DINOSAURA , už chýbajú iba 4 čísla ( 1 až 76 mám )
je to dobrý darček pre dieťa cena je 1.500,- euro.
V prípade záujmu volajte na tel.č. 0904 / 690 268

erika134
9. jan 2013

ahojte,ja som začala kupovať toho dinosaura a chýba nám cca 7 čísiel...Má niekto posledné čísla na predaj? Lebo sme to neskoro zisťovali a všetky časti stiahli zo stánkov a potom zlikvidovali!
Prosím,pomôžte