Časté grganie bábätka. Máte s tým skúsenosti?

shaga
15. jan 2009

caute kocky neviete mi poradit moja Terezka strasne casto grga, mate s tym niekto skusenosti? dakujem za info

mywiel
15. jan 2009

My mame opacny problém tazko sa nam odgrgava a potom ju to tlaci, takze ja by som mala radsej tvoj pripad... 😉 A preco ti to vadi?

shaga
autor
15. jan 2009

lebo to nikdy nerobila ona sa napriklad hra a grgne ale to len z nicoho nic ani nic pred tym nejedla je to take zvlasne

mywiel
15. jan 2009

To stava aj nam ze si odgrgne aj po hodine a viac ked sa s nou hrame. 🙂

shaga
autor
15. jan 2009

mozno si robim starosti ale treba byt opatrna a mala poslucha? 🙂

mywiel
15. jan 2009

No ja si myslim, ze si robis starosti zbytocne pokial jej to nejako nevadi podla mna je to ok. Ucime sa zaspavat v poslednom case sme o 5 rano vyspaty co ti budem rozpravat je to boj... 😀 😀 😉

shaga
autor
15. jan 2009

o tom zaspavani by som mohla pisat 🙂 musim utekat mala je uz hore 🙂 inak malinku mas krasnu

mywiel
15. jan 2009

Dakujem 😉 🙂 tak pa

bubatinko
15. jan 2009

aj my mame tento "problem" dr mi na to povedala ze je to normalne lebo pri traveni sa hromadia tiez plyny a potom moze aj dost casto grgat a aj vygrckanie trosky natraveneho mlieka je OK s tymto... ... takze ziadne strachy

shaga
autor
16. jan 2009

bubatinko dik, ze s tym mate aj vy skusenost 🙂

a_rianna
16. jan 2009

My tiež grckame dosť často aj hodku po najedeni. On si pekne odgrkne, a potom ked sa hra hodi grc. Dokina povedala že nevadi ked pekne pribera. ale stve ma to lebo nič nerobim len utieram a prezliekam 🙂 snad to prejde. Kamaratkina mala prestala grckať ked mala 10 mesiacov .

elize
17. jan 2009

my to mame doteraz. O chvilu bude z neho velky chlap, tak snad ho to prejde 😀 lebo od neho budu utekat vsetky baby z okolia 😀 😀 😀

viktoriakarin
18. jan 2009

Tak moja malá má aj reflux,tak častejšie vygrcká,ale už si z toho nič nerobím,lebo pekne priberá,len prezliekam a prezliekam 😀 A o grganí by som tiež vedela rozprávať 🙂 Cez deň grgne hocikedy aj 2 h po jedle ale večer je to niekedy horšie...nejem nič ťažké,dávam si pozor a často grgá aj niekoľko krát po sebe.Dr. nám povedala aby sme si kúpili Infacol,trochu to aj zabralo,je to o niečo lepšie.

viktoriakarin
18. jan 2009

Zabudla som ešte napísať že keď sa zobudí do rána na papanie,tak vtedy máme opačný problém.Vtedy hneď zaspí a negrgá vôbec.To ju aj 10 min. držím na rukách a keď nič ešte si ju prehodím cez plece a keď ani vtedy nič,dám ju do postieľky.Len málokedy sa stane že sa začne po chvílke mrviť že si chce odgrgnúť 🙂