Cat Girl 2008

simka9122008
27. sep 2008

Ahojte tak začiatok bol super ako sa vám to pozdáva, píšte 😉

junovka
27. sep 2008

a 10 , bola vobec v trojke??

alex
27. sep 2008

ono to nebolo rozdelené na prvé tri. Vyhlásili len jednu.

majulcek
27. sep 2008

ahojte aj ja som to kuk...
no tie akoze tajne videa s tym misom(on bol super) boli vazne trapne,doteraz som nepochopila o com to vlastne malo byt a hlavne najtrapnejsie a najsuchsie boli tie nasledovne rozhovory s kockami..no des...sucharina ... 😝

alex
27. sep 2008

tak ten chalanisko bol dobrý. A celkom sa mi páčili aj reakcie niektorých kočiek.

monkula
27. sep 2008

no, vidím, že som prišla o pár perličiek.... 😀

denisocka
27. sep 2008

monkula-nie perličky,to boli perly negry 😀

maca793
27. sep 2008

mne sa to osobne nepáčilo o čo vlastne tam išlo? 😵

monkula
27. sep 2008

tak šplechnite nejakú tú perlu.... 😀 😀

ena
27. sep 2008

baby a co myslite, uz mastalira zvesili z toho lana, ci sa tam este furt hojda ? 😀

monkula
27. sep 2008

ena, možno chce prekonať Bleina a visí tam doteraz... 😀

nemina
27. sep 2008

na to ako tomu robili reklamu to bol des. Uplne suché a moderatorovi to vobec nesadlo nech sa len predsa len venuje herectvu. Baby boli pekné a vítazka tiež usla. 😀

ena
27. sep 2008

a mne sa celkom pacila ta cvachtalka v tom lavore s vodou, im tam urcite vsade vodu naprskala, ale mne sa to pacilo 🙂

monkula
27. sep 2008

ena, MM povedal ,kedy tá trápka vylezie z toho lavóra 😀

maca793
27. sep 2008

a načo tam bola tá kráska silikónov? len pre parádu, normálne som sa hanbila 😝

monkula
27. sep 2008

maca,. aby mohla ukázať kozy aj na Slovensku 😝 😝 😝

maca793
27. sep 2008

tak to hej ale program ako vložka do topánok trošku na pomery slovákov extravagantná.mne to tak pripadalo.

monkula
27. sep 2008

maca, ona neboal extravagantná, ona vyzerala ako ľahká deva slušne povedané... 😝 😝

horallka
27. sep 2008

celá show Cat girls bola o ničom - Maštalír bol trápny, nepresvedčivý a nudný, Pamelu neviem načo tam ťahali, to už mohli dať rovno Ďurianku, Barkolku alebo Judínyčku- aj tie majú v hlave vymetené - dievky z Cat girl sboli total vymlete, tými scénkami s Miškom neviem čo nám tvorcovia chceli povedať, a celé to bolo umelé a zbytočne nafúknuté.Skrátka o ničom- som to pozerala len z nudy a bola som zvedavá, ktorú vyberú - ale nič moc.

horallka
27. sep 2008

To ako som dobre videla, že pamela mala von vytrčenú bradavku? To ako bol zámer alebo čo? No už sa len ideme posrať z jej umelých pŕs- vyzerala ako stará škridla a skoro ani nepricestovala, lebo skoro nenaložili do lietadla jej vízažistu a kdeže by sa mohla bez neho pohnúť? Aj vtedy, keď ju evakuovali z toho horiaceho hotela či čo to bolo, tak skoro nechcela ísť, lebo nebola ešte namaľovaná. Ozaj, zaujímalo by ma, ako vyzerá nenamaľovaná.

maca793
27. sep 2008

aj mne mama vravela či jej niečo netrčí ahoj horalka zase som na teba dostala chuť (prevdaže na keksík). 😀

horallka
27. sep 2008

Maca, ja keď som jej videla tú bradavku, tak som normálne dostala tiež chuť do niečoho zahryznúť. 😝 Teda nie som na ženy, ale to skôr od prekvapenia- he. To už ozaj nevie stará rachetla, ako by sa ešte otrčila.

roasha
28. sep 2008

moj dojem..............cele take chaoticke. 😅 .......mastalir na moderovanie nemal 😅 ........pamela-???asi ma uz kozy po pupok,tak jej ich tam uz neslo poriadne narvat/co-to vytrcalo/.a tiejej vlasy.........ak za to plati ludi,neviem-neviem......... 😀
nemala som chut to dopozerat,tak kto vyhral?? 😅 😕

audreyd
28. sep 2008

teda akože súťaž či čo to bolo nič moc, ale program celkom originálny 🙂 konečne niečo nové - tí maníci so sudmi, gymnasti na "závesoch" a tá dievčina vo vode sa mi clekom pozdávali... aj ten herec bol dobrý 😀 škoda, že to zaklincovali tou hrúzou pamelou a tou smiešnou speváčkou na konci 😝 aj maštalíra by som im odpustila...

minusa
28. sep 2008

tak aj ja som to pozerala.....program sa mi pacil a aj to "křovi".... Pamela, no ako ste uz niektore zhodnotili, nic moc a veru, keby som mala niekomu zaplatit za ten vytvor, co mala na hlave 😖 vsak staci, aby mi fen vybuchol 😀 a tiez som mala pocit, ze sa trosku nudila, pretoze ked ju zrazu zabrala kamera, tak sa nejak rychlo prebrala a zacala tlieskat alebo sa uskrnat 😖 Mastalirovi to veru nesadlo, to je pravda a tu spevacku si mohli fakt odpustit 🤐

asitka
28. sep 2008

ináč tá speváčka...to z hviezdnej roty niektorí by to lepšie odspievali....fakt...tá prvá pesnička...ja som nechápala...či si nepomýlili a neposlali na podium niekoho iného....to bolo čosi strašné....fakt 😝

anavila
28. sep 2008

no teda. to bola ale TRAPOSINA cely ten program... toto na konci to zastavovanie hlasovania bolo take trapne, ze az. Normalne mi to pripadalo ako by bol nahuleny alebo co. OTRAS!!! on je sice pekny a sexi, ale na ine veci, nie ako MODERATOR!
a toto bubnovanie nakoniec teda nieco hrozne.
Tolke prachy urciet zobrala ta chudera Pamela a ked si pomyslim ako sa tie peniaze dali inak vyuzit az ma srdce boli. To je malo tych miss sutazi, museli vymysliet este tuto chobotinu????
HORSI PROGRAM SOM V ZIVOTE NEVIDELA. FUUUUUUUJ

anavila
28. sep 2008

a este k tomu urcite sa to aj tej Pamele zdalo trapne cele toto divadlo 😖

lekno
28. sep 2008

Z celého programu bolo asi najlepšie, keď boli na tom kolotoči a poriadne im tam trepalo s hlavami 😀 Na tom sme sa zasmiali aj s deckami.
Inak nuda 😠

maca793
28. sep 2008

takže jedným slovom bolo to na h.... 😉 nie?

anavila
28. sep 2008

presne VYSTIHNUTE 🙂 , maca