Cat Girl 2008

simka9122008
27. sep 2008

Ahojte tak začiatok bol super ako sa vám to pozdáva, píšte 😉

noe
29. sep 2008

Tak dopozerala som to. A dosla som k zaveru asi ako vacsina z vas. Ked ma chyti depka, tak si to pustim ako dobru komediu 😎 Markiza ide dolu vodou 😒

maca793
4. okt 2008

dnes ste pozerali smotánku? nech sa z nej silikónky nezbláznia a ako sa dorábala 😝

monkula
4. okt 2008

maca, pozerala som kúsok, booože, akí z nej boli všetci hotoví... 😝 😝 😝
A ježíííš, ušlo jej očko na šataaaaaach... 😝 😝 😝

bibinka
5. okt 2008

teraz môžeme čakať silikóny u ďurianice, drobice aj dúbravice hehe 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dia2006
5. okt 2008

Monkula a ostatne kocky, vy ste to neviem, ci spravne pochopili. To bolo z vysmechu - tie ovacie. Teda vsetci sme to tak pochopili. A podla mna to tak aj bolo. Takze trapaaaassss a riadne traaappppnnnee. Ta Pamela ma tak strasne nizku uroven, ze sa nedokaze spravat aspon hodinku!!!

monkula
5. okt 2008

dia, bolo to riadne trápne...
a bolo evidentné, aké su tri grácie docikané zo silikónky.... a ona mi zatlieskalaaa.... 😝

k.a.t.k.a.
5. okt 2008

čo by dali tie tri radodajky za to aby mohli byť aspoň na hodinku v jej koži ... ešte velakrát budú musieť otrčiť ..

monkula
5. okt 2008

tak, tak... k.a.t.k.a. 😉

liana
6. okt 2008

ale dievčatá 😀 slečny majú aspoň zážitok a viete čo to je odfotiť sa z Pamelou? 😀 sa stavím že všetky si teraz s ňou budú telefonovať a mailovať a na najbližšiu beach party ich k sebe pozve 😀 ... a možno príde aj Paris Hilton 😀 😀

liana
6. okt 2008

mimochodom, tá víťazka už aj fotila nejaké šteklivé foto či čo, a silikony ani nezatlkala. pritom si myslím že dievčina určite na tom nebola tak zle aby musela mať silikon.

olivova
6. okt 2008

dievcata, mastalir mal premieru, on sa chudak otuka a bude aj moderator super 🙂 Jeho chybou bolo, ze moderatora hral.
Inak kukala som len zaciatok - mne sa to nepacilo...Sutaz o nicom.