Cat Girl 2008

simka9122008
27. sep 2008

Ahojte tak začiatok bol super ako sa vám to pozdáva, píšte 😉

asitka
28. sep 2008

maca....stručne a výstižne...a to si im ešte polichotila 😀

maca793
28. sep 2008

tak konečne sa mi niečo podarilo som happy 😀 😀 😀 😀 😀

asitka
28. sep 2008

cica...vydarili sa ti 3 krásne detičky 😀 😀

maca793
28. sep 2008

díky fakt sú podarené len keby mali super otcov čo nemajú ☹
ale mne to neva som happy aj bez chlapa zatiaľ 😉

certisko19
28. sep 2008

to bolo riadne trapne a nudne....dost o nicom...

elenita
28. sep 2008

ja som videla len uvodne predstavovanie...a kto bol miss tip? teda pardon, cat tip? 😀

liaah
28. sep 2008

Mne sa ta show teda vobec nepacila, zaciatok bol fajn, pekny uvod v tom spodnom pradle, to bolo fakt cool, ale inak, mastalir bol trapny, pripadal mi jak kopia Vila Rozborila, tie jeho krcovite afektovane vyrazy v ksichte mi liezli na nervy, navyse sa tam strapnovat, stale robil zo seba pred silikonkou nadrzaneho trapka. Ja ho mam inak rada, ale vobec sa tam nehodil, bol taky , co ja viem , no nepacilo sa mi to. Kocky boli pekne az na jednu, ktora sa mi do ksichtu zdala stara, inak boli nadherne, pekne postavy, aj tvare, vlasy, fakt pekny vyber, ale to je asi vsetko, prislo mi to take nejake nedorobene , plytke...... 😒 😒 😒

petusko
28. sep 2008

ja som to pozerala len od časti, kde mali akože zbaliť pohľadom toho herca, ale teda, pripadalo mi to celé nejaké trápne, kočky boli celkom pekné, ale keď otvorili tie našpúlené pusinky... no neviem, to mohla jedine Senášiová vymyslieť... 😒 neviem, aký to vlastne celý malo zmysel, o čo tam išlo, čo bolo cieľom súťaže... možno som to nepochopila, lebo som nepozerala od začiatku, ale popravde, ani ma to nemrzí 😅

liana
28. sep 2008

tak mne sa na to programe akurát tak páčila tá hadia žena čo bola v tom bazene a akrobati. maštalír mi prišiel že napodobňuje skrúcaného keď ešte moderoval niečo. obecenstvo - samá "celebrita" ale asi unavená lebo nezatlieskali vtedy keď mali ale vtedy keď nemali 😀
Pamela - no mne prišla na svoj vek veľmi stará a opotrebovaná. ale ten akože slovenský prízvuk bol rozkošný. nato že mala vlastného vizážistu - asi mu málo platí, lebo to aj šošoova lepšie nalíči. a viditelne sa tam nudila. obzerala sa kade tade, mala som z nej dokonca pocit že čaká na to kedy to už skončí.
dievčatá jedna ako druhá až na tie blond. jediné vtipné mi na tom prišlo tá skrytá kamera. a celkový dojem...už aj názov napovedal....organizátorka zjavne hľadala modelku-luxusnú spoločníčku. nemôžem sa toho pocitu jednoducho zbaviť 😖

mikalove
28. sep 2008

ahojte,aj ja som si to pozrela,Maštalír ma sklamal,čakala som od neho viac,tie baby boli fakt na jedno kopyto,Pamela má už najlepšie časy za sebou,radosť urobila asi len Kybernetovi čo vedľa nej kvitol,z víťazky sme neodpadli,takže mi doma sme to označili za veľmi slabé.ale Miško bol super 😀

monkula
28. sep 2008

aký Miško? 😕
že Kybernetovi... a všimli ste si ,že ona sa začala natriasať, až keď zbadala ,že je na ňu záber? Inak sedela ako kvočka...

mikalove
28. sep 2008

ten miško čo ho mali pohľadom pozvať ku stolu

monkula
28. sep 2008

aha, to so mnevidela... 😕
kto ho hral? 😀

evitkamalicka
28. sep 2008

prepadak prvej triedy...bolo to priserne

nanyka
28. sep 2008

nepozerávam ani miss, ani reality show, ani jeden z našich "úžasných" seriálov, neviem ani prečo som sa rozhodla pozerať toto.. 🙄
- asi kvôli maštalírovi, ktorý bol napokon totálne trápny a ešte som si nanešťastie aj všimla, že jediné čo má pekné, je ksichtík, telo má také nejaké neforemné vykrútené a asymetrické 😝

na pár výnimiek boli dievčatá pekné, no zopár z nich - to som ozaj nechápala,čo tam robia...

ale práve to číslo baby v tej vani sa mi veľmi páčilo + tá bubnová show - to bolo fakt super

abetka
28. sep 2008

strasne 😲

mareklucka
28. sep 2008

Ja som to nepozerala,videla som len ten začiatok,ale už to mi prišlo trápne ako tá organizátorka oblečená za mačku či kto to bol otvorila ústa a potom keď odchádzala ako krútila zo zadkom 😖
Ale nejak mi ušla pointa celej tejto "show",že od čoho to bolo dobré 😔 😠 🤐 Keď si pomyslím,že tie peniaze sa mohli dať chorým detičkám na onkologiu ☹

depecko
28. sep 2008

no tak bqby riadne ste to skritizovali.Pamela bola o ničom,to je jasné,ale ako program sa mi to páčilo,aj Maštalír,scenár robil Dangl,celkom vtipné,mne sa to oveľa viac páčilo ako trápna miss Hablovičovej,alebo Lakatošovej.Inak zahliadli ste Lakatošovú v hľadisku?Iste ju išlo poraziť... 😉

titkovamiriam
29. sep 2008

zasa relacia bez komentara-ak toto je kultura u nas tak je to smutne 😠

yasminelle
29. sep 2008

Nedá mi sa nevyjadriť....
Maštalír tam pobehoval ako naspeedovaná veverička, celý večer bol v obrovskej eufórii a slintal tam na tej obstarožnej Pamele, ktorá mala strapaté vlasy, o tých kozách je škoda sa vyjadrovať. Stratil u mňa veľa bodov...

Páčil sa mi ten úvod, ako si tam hádzali ten elixír krásy a postupne ich predstavili a aj tá úvodná promenáda v plavkách s tými perami bola super. Tie scénky s tým Mišom boli trapné, najhoršia bola tá vymletá zostarnutá súťažiaca, ktorá pozná termín biele mäso z filmov... Ako no koment. Sama vyzerala sko šlapka.
Inak súťažiace, neboli škaredé, ale nevedela som rozoznať jednu od druhej, boli ako cez kopirák a všetky to boli klony Senášiovej s rovnakým účesom.
O inteligencii súťažiacich mám vážne pochybnosti, jedine tá medička mi prišla taká normálna...
Ale mali pekné oblečenie a nádherné topánky...

No a teraz tu ešte čítam v tom linku čo pridala minkak, že tá najškaredšia sa umiestnila (to je tá s tým bielym masom) ale tak to obvykle býva...

wanda007
29. sep 2008

Videla som len uvodnik tohoto programu, a vcera v spravach, KOLKO MILIONOV ZHRABLA CHAMTIVA PAMELA, plus VYDAVKY NA JEJ LUXUS, a este: klanajme sa jej, kralovnej. No viete co? Je mi z toho programu aj tej silikonovej nanic.

Vrchol, na co su peniaze. A ked idem s malou k lekarovi, tisneme sa vo vydychnej cakarni, z dveri fuka, daju nam recept, ktory si doplatis,... stary sa moze aj pretrhnut, aby tolko zarobil. A Pamelka za 5 hodin 3 miliony. A my jej zaplatime...

sjuzi
29. sep 2008

Tiež sa pridávam k tým z vás, čo absolútne nepochopili význam celej šou... Myslela som, že ide o niečo iné ako miss a pod. súťaže, ktoré už nepozerám, lebo sú stále o tom istom. Ale bola to len ďalšia - už X-tá súťaž na Slovensku o kráľovnú krásy (o ktorej by sa dalo tiež pochybovať).
Bolo to len o tom, že sa minuli ťažké prachy... ktoré mohli byť použité iste na lepšie účely alebo zmysluplnejšie relácie... 😖 😝 🙄

sjuzi
29. sep 2008

A Pamela NO COMMENT...

miresta
29. sep 2008

Ahojte kočky, tak ako tak čítam bolo to príšerné, ja som bola na chate, tak som to nevidela, ale chcela som veľmi, no vidím, že ľutovať nemusím. No Maštalíra mám rada, tak dobre že som to nevidela. Pekný deň. 🙂

vachovka
29. sep 2008

Ahoj ja som to pozerala teraz na internete.Videla som len prvych 20 min a mam dost ten moderator no hruza to co za traposa?

titkovamiriam
29. sep 2008

Mastalir to pokaslal ze tam vobec isiel 😠 ,pretoze inak ho mozem.cele my to pripadalo ako konkurz do bordelu 😀

ka4
29. sep 2008

no nič moc,ja som si mylslela že tam vybrali ceckaté riťaté a to len modelky/vešiaky na šaty/. to zas nemusím pozerať .a maštalír no coment,trapoš.a víťazka nič moc tá miss tip bola lepšia keď už.

minkak
29. sep 2008
noe
29. sep 2008

Ahojte kocky, prave pozeram v archive... no to predstavovanie bolo jedno velke aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... bude este nieco horsie, lebo to sa neda pozerat 😠