Celebritný baby boom. Čo si o tom myslíte?

mareli
10. okt 2007

baby a co hovorite na to, ze sa roztrhlo akoby vrece s tehotnymi celebritami resp. znamymi osobami. podla mojich informacii. tehotne su Nicole Richie, Jennifer Lopez, Halle Berry, Mila Jovovich, Christina Aguilera, Kveta Horvathova, Aneta Docekalova.
Nie zeby to boli ine tehulky ako my, ale mna to celkom zaujima, ze prave v "mojo obdobi" je tehu aj kopu dalsich znamych.

andy.a
10. okt 2007

ja mám niekedy pocit,akoby sa tie baby predháňali,ktorá bude skôr tehotná.. 😉

zuzana76
10. okt 2007

aj Thalia prave porodila a Eva Herzigova a Andrea Veresova

casie
10. okt 2007

Mareli, nedavno som citala, ze v rokoch 2007 - 2009 bude obrovske Baby-Boom po celom svete 🙂 Pracujem s tehotnymi mamickami, takze ma to samozrejma tesi. A ako vidis, neobislo to ani mna 😅

wighy
10. okt 2007

a samozrejme porotkyna superstar Dara 😉

ale fakt sa s nimi roztrhlo vrece 😀

mareli
autor
10. okt 2007

aj o thalii som sa dnes docitala. inak vraj aj podla numerologov (ak tomu verite) je rok 2007 velmi plodny. neotehotnie ibe ten, kto nemoze ci nechce.

mareli
autor
10. okt 2007

a dara!!!na tu som zabudla moja oblubena 🙂 inak tej to brusko hned vyskocilo 🙂

mareli
autor
10. okt 2007

Alena Seredova k tomu predvadzala plavky v 6.mesiaci tehu...minuly mesiac tusim

sstefi
10. okt 2007

kveta je tehu??? 😕 😵 🙂

mareli
autor
10. okt 2007

ano sstefi, co si ju nevidela este v tv? uz bola vo vsetkych moznych relaciach, vravela ako jej chuti jest, aj dost pribrala. inak som na nete citala v nejakych diskusiach, zevraj podstupila umele oplodnenie. ona nic take nepovedala, tak ktovie, mozno su to len zle jazyky.

sstefi
10. okt 2007

ja a tv? 😀 😀 to je tá bedňa, čo vydáva zvuky a nejaké obrazy? 😉 😅 😀
čo to bude rozoberať na verejnosti, hlavne, že sa to podarilo. 😵 😉

mareli
autor
10. okt 2007

ved ano, ona nemusi rozoberat, rozoberaju potom za nu ini 😅 ale to je dan toho showbiznisu.

sstefi
10. okt 2007

pravda, mareli. ostatní to "vyriešia" 😉 😎

aktak
10. okt 2007

no dobre, a ked uz je ten baby-boom, je to pozitivne ci negativne pre nase deturence? nebude natresk v skolkach, skolach...?

sstefi
10. okt 2007

aktak, no napríklad tvoj adamko bude mať väčší výber na tú pravú. 😵 😉 😀

januliak
10. okt 2007

cafte babizne
tak v mojom okoli sme sa stretli viacere tehotne a to nehovorim kolko babatiek sa narodilo, alebo cakaju u mojeho draheho v robote 😀 Ja som pocula, ze deti narodene v tomto roku budu stastne a bude sa im darit 😉 😵

denka28
10. okt 2007

mareli, mozno si citala prave mna s tou kvetkou horvathovou, ale ja som len pisala, ze som ju v centre neplodnosti kde ja chodim videla a tak sme sa bavili ci nemohla byt na umelom oplodneni, lebo taka celebrita by asi nechodila do centra na krv a tak, ale k nejakemu sukromnikovi alebo tak nejak.. ke to moja mienka a nemusi to tak byt.. a keby aj bolo je to jedno ako zostala tehotna, len nech je zdrava aj s babatkom...

escada17
10. okt 2007

mareli, nestras, len som porodila 😀
btw, ved JLo este nie je potvrdene 😉

majina.b
10. okt 2007

http://www.bleskovky.sk/cl/15/176218/Tehotna-An...

budeme mať celý rok čo čítať 😀

sstefi
10. okt 2007

majina.b, keby si nehodila link, tak mi nedojde, kto je A.Dočekalová 😕 . Pre mňa bude aj o 10 rokov Parišková 😀 .
Ja telku moc nepozerám, časopisy nakupujem(boli by jedine tak na rozpalky pri nakladaní ohňa 😀 ), tak som už zabudla, kto je kto. 😉

mareli
autor
11. okt 2007

Denak28, nemyslim si, ze to bol tvoj prispevok, to nebolo na konikovi. zbadala som to niekde v diskusii pod clankom, kde pisala o tehotenstve a nejaky dobrak tam napisal, ze bola na umelom v gyn-fiv. ale jasne, nech je hlavne spokojna a zdrava. dokonca mi celkom imponuje, ze ona to tak neprepiera na verejnosti, ci to bolo umele alebo nie.
Escada, co si myslelaa pod tym, ze nemam strasit?

mareli
autor
11. okt 2007

a o tej JLo to sice nie je potvrdene, ale pochybujem, ze take brucho by jej vybehlo z prejedania. tu pisu, ze v juli podstupila IVF, no ved kazdy si utvori svoj nazor, ale to brusko vyzera vazne ako tehu http://justjared.buzznet.com/2007/09/18/jennife...

tinni
11. okt 2007

o JLo sa uz rok tvrdi, ze je tehu... 😀

josie3331
23. okt 2010

myslim ze ten baby boom pokracuje doteraz...a podla mna to je dobre

mircalla
23. okt 2010

nic v zlom, ale na slovo celebrita som uz pomaly alergicka...hlavne v spojitosti so slovenskom

alexandrah
25. okt 2010

ahoj mareli, je mi to dost jedno, a hlavne, myslim si, ze prave preto, ze sme tehotne, si to viac vsimame, aj v inych obdobiach bolo dost tehotnych "celebrit", co si zase vsimali mamicky, ktore boli tehu vtedy ...

kutlicka
25. okt 2010

Nedá mi nezareagovať. Najviac mi lezú na nervy vyjadrenia celebrít typu "nastali komplikácie, tak som MUSELA rodiť cisárskym". Osobne si o tom myslím svoje...

danula.ch
25. okt 2010

@kutlicka Zlatica puskarova mala termin na Valentina a aj vtedy porodila, cisarskym rezom, samozrejme 😀

desszi
26. okt 2010

@danula.ch to je ale nahodicka, ze ano, ako im tie terminy vychadzaju 😀

kutlicka
26. okt 2010

@danula.ch 😀 😀 😀