Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
1. aug 2010

ahojte, nabudúci rok bude druhá séria Superstar 🙂

draga
1. aug 2010

nojo ale tam už nebude Miro 🙂))

lussy23
2. aug 2010

@draga Miro? To bol ktorý? Ten Blondiačik?
No ale, mali by posunúť vekovú hranicu. Akože Janko Bendig a Monika s ami páčili, ale podľa mňa boli ešte ,,malí"

klara.t
21. mar 2011

A je to tu znovu. Komu fandíte? Mě při prvním kole hrozně překvapil ten poslední Martin Kruc. Fakt zpíval jak B.Adams. No uvidíme jak to bude s jinou písničkou. Ale donutil mě to zkouknout na netu znovu. viz

https://www.youtube.com/watch?v=2KKVnRwSgtk


No a pak je dobrý Ševčík. Celkově kluci se mi zdají lepší. Ale ta simona taky dobrý.

lussy23
22. mar 2011

ahojte, zasmiala by so msa, keby v absoltnom finále bol Ševčík a ten Kudrnáč

slunycko
26. mar 2011

Tohle budou zpívat kluci:
Martin Harich Desmod - Som na tebe závislý
Lukáš Ondruš Elton John - Can you feel the love tonight
Lukáš Adamec Vašo Patejdl - Nepriznaná
Jerguš Oravec Red Hot Chilli peppers - Under the bridge
Matej Piňák Elán - Láska moja

Martin Kurc Rixard Marx- Right here waiting for you
Michal Šeps The Bangles - Eternal Flame
Noah Ellenwood Bruno Mars - Just the way you are
Petr Ševčík Keane - This is the last time
Tomáš Jurenka V. Neckář - Chci tě líbat

terrs
26. mar 2011

Jerguš! Noah! Ja to chvalabohu dnes nepozerám lebo by som z nich asi umrela 😀

klara.t
26. mar 2011

@terrs ten Noah je totiž Američan, ale teď žije tady v ČR. Jerguš, jsem myslela, že je slovenské jméno ?

terrs
27. mar 2011

@klara.t ja viem že je Noah Američan. A áno Jerguš je asi najslovenskejšie meno aké v tej Superstar tento rok je 😉 😀

klara.t
27. mar 2011

@terrs je to časté jméno v SR? já ho nikdy neslyšela 🙂

terrs
27. mar 2011

@klara.t nie je také časté, ale používa sa..

marinka
3. apr 2011

Tak kdo se dneska těší na kluky?? 😵 Jsem moc zvědavá na Ševčíka, zrovna si pouštím jeho Keana 😉 a na Michala Šepse 🙂

jalao
3. apr 2011

Pozdravujem fanúšikov 🙂 , dnes žiadne ohlasy? Chalani spievali super, som ozaj zvedavá, kto zajtra skončí 😢 , ťažko už vybrať slabší článok...Dievčatá som včera videla len letmo... 😉

lussy23
4. apr 2011

@jalao ja som pozerala, chalani si tento rok silnejší ako dievčatá. Fakt neviem kto vypadne , mne sa nepáči jerguš a Kurz, ale je to na divákoch.
Z dievčat to bude jednoduché, hlavne zo Sloveniek, lebo tam je len jedna jediná dobrá( Simona) tie ostatné dve s atam dostanú s odretými ušami.

jalao
4. apr 2011

@lussy23 no tak tebe to "vyšlo"! 😝 😢 😢 Mne sa Jerguš práveže páčil, nie jeho image, ale jeho skvelý spev.... Všetky 3 pesničky dal krásne, originálne, s tou gitarou to bolo v I. kole asi najlepšie... Ostatní, čo vypadli, mi nejako hrozne chýbať nebudú, ale moja dcéra tu skoro bulila, ked vyhlásila Noaha 😀 😀 😀

syslica
5. apr 2011

@klara.t My sme novinky zo Superstar sledovali sporadicky na nete práve kvôli Jergušovi. Taký sympaťák, mierne sa od ostatných líšil, zrejme preto sa nepáčil, ktovie? A inak najznámejší Jergušovia na Slovensku okrem Oravca sú Lapin (literárne postava zo Zbojníckej mladosti) a Bača (bývalý hokejový reprezentant a tréner), meno ale naberá na popularite a aj tu na Koníku nájdeš zopár mamičiek Jergušov - napríklad mňa 😀 .

klara.t
5. apr 2011

Tak já tipla všechny 4 na vypadnutí 🙂 Myslím, že češi jsou letos silnější než slováci. Celkově je tento ročník hodně silný. Ten minulý se s tím nedá vůbec srovnat. Mě Chodůr z minula úplně leze krkem. Za to letos je to fajn. Nesilnější je samozřejmě Ševčík, pak se mi líbí Gábina. Ze SR je dobrá Simona a z kluků Lukáš Adamec. Mě se líbí i Kurc. V tom posledním kole nic moc, ale jak dal toho Adamse...nerozeznala bych to od originálu, kdyby to pustili v rádiu. Jamaský kluk je super, ale spíš jako šoumen. Na vítězství ho netipuju.
Teď myslím vypadlou slovenské holky. Možná Celest s Claudií. Podle mě jsou teď nejslabší. Tak uvidíme. Ale těším se na společnou písničku. Ta minulá byla super.

lussy23
5. apr 2011

@klara.t - Súhlasím takmer so všetkým. Aj mne sa tento ročník zdá lepší ako minule, a v súvislosti z prvou sériou mi je ľúto, že vypadol minule Lukáš Ondruš(ten kučeravý) ☹
A včera, keď tam stáli Noah a Peter a Leoš povedal, že,,překvapive" so m s anormálne zľakla, že sa ľudia zbláznili a vypadne Peter 😀

klara.t
5. apr 2011

Tak mě se Lukáš Ondruš nelíbil. Jednak vzhledově - nejsem na takové cukroušky s kudrdlinkama, co dělají sladké oči do kamery (až to přeháněl), tak i pěvecky. Ale možná, že se ještě pár kol mohl udržet, ale dál by stejně nedošel.

lussy23
6. apr 2011

Hm, keby Lukáš nebol môj typ, možno by sa ani mne nepáčil, ale mne s ahrozner páčia kučeraví . M?ne sa nezdalo, že by bol až taký cukríček ako napríklad ten Noah alebo Miro Šmajda z prvej série, 😝

janickaaaaaaa
28. apr 2013

co hovorite na tohtorocnu superstar???????????

lencika
12. máj 2013

nevidela som ani jednu cast mali by si dat pauzu zacina to byt otrepane

erulka77
12. máj 2013

Suhlasim s lencika uz nech s tim skoncia a vecer daju riadne film ktory si clovek moze vychutnat

lussy23
14. máj 2013

Už by s tým mali skončiť. ! Veď zo všetkých superstar s aujal len Cmorík, Ben a tá Dominika Stará a ten podivín čo pripomína leva.

lussy23
14. máj 2013

Inak sa smejem že v každej sérií je nejaký ten sladulínko s dlhými vláskami😀

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz