Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

alusha
3. nov 2009

Mne sa tiez pacilo, ako to Paulina natrela Darine... 😀

jittuss
3. nov 2009

Já si i myslím že Paulína řekla Daře kvůli tomu že jí Dara při každém vyřazovacím večeru jmenovala,že by měla vypadnout a tak si Paulína myslí že si na ní zasedla,ale opravdu Paulína tam nebyla nejlepší mezi holkama,v tomhle musím dát Daře za pravdu.

katrin21
3. nov 2009

ahojte

mne sa strasne pacilo, ako v nedelu povedala na rovinu Janodova, ze nechape, co tam Ben este robi ... uuuplne s nou suhlasim, ale pubertacky asi nie... podla mna mu nikto iny , co len trochu sudny clovek, hlas poslat nemoze.. ja som vcera posielala D. Starej a Chodurovi.... oni dvaja su favority, aj ked aj Leona nie je zla.. ale ale skor len na ceske skladby..

bejbypd
3. nov 2009

Mne to pride drzost lebo Dara je uz peknych par rokov soubiznise a nejaka 15 rocna zabka jej povie toto...no to sa dara moze len zasmiat na nej...a sutaziaci tam nie su od toho aby posudzovali porotu ale naopak,paulina len dokazala ze je este dieta ktore neznesie kritiku bohuzial 😉 a chodur dufam vyhra lebo uz nikdy nebudem kukat superstar 😀

ciatko
3. nov 2009

ja si zas myslim, ze Dara nemala komentovat Paulinu v mediach, tak, ako to nerobia ostatni porotcovia. mali by si drzat odstup.
nebol to len vyrok o vokalistke, ale nechala sa aj pocut, ze pri vsetkej ucte k Pauline uz nema co robit v sutazi. povedala to PRED finalovymi kolami. je ine to povedat po odspievani skladby a ine vyjadrit sa takto do medii.

maca793
3. nov 2009

dobre že vypadla Ištváncová, nehodila sa tam, myslela si že vyhrá, nepomohla jej k tomu ani aférka
a Konvička to ma šoklo, ale nepáči sa mi, že doteraz vypadávali len slováci, asi sú slabší ako češi ☹

ciatko
3. nov 2009

Konvicka je ale ceska😕 vypadli 3 slovaci a 1 ceska.

jaspina
3. nov 2009

Dara nazpíval zvonky štěstí a z toho žije do teď. Jandová je aspoň upřímná a když už kritizuje, snaží se to říct tak, aby neublížila, ale to Darinino - Dnes sa mi to nepáčilo vobec, nebavíš ma... bych ji vyliskala. Možná by sama neuzpívala to, co Paulína - nebo aspoň né o moc líp.

jabber
3. nov 2009

Nejlepší je, že si teď Paulína myslí, že vypadla kvůli novinářům a ne kvůli tomu, že byla (až na Bena) už nejslabší 😅 To ji zřejmě vůbec nenapadlo 😀

alusha
3. nov 2009

jaspina, suhlas 🙂 vsetky tie deti spievaju o triedu lepsie ako darina🙂) takze vyroky typu nebavis ma, tvoje cd by som si nekupila nie su na mieste 🙂

jaspina
3. nov 2009

Jabber - ale on neřekla, že vypadla kvůli novinářům. Ona jen řekla, že je na jednu stranu ráda, že vypadla, protože se stala obětí novinářů - a to je pochopitelné, že toho měla plné zuby ne? Natož když do toho mají ještě úmrtí v rodině..
A mě zas nebaví Darina - taky bych si její CD nekoupila, ani bych nešla na koncert - ani kdyby mi vyla pod oknem. A na kafe bych šla rozhodně radši s Paulínou - protože by mě nebavilo dívat se jak Darina koulí očima a na ty její silikony 😝

ciatko
3. nov 2009

jaspina😀

hlavne, ze si urobila zadarmo promo na svoje vianocne koncerty a hned dvakrat. a este jej za to aj zaplatili😀

jabber
3. nov 2009

jaspi - no řekla to nepřímo, ale podle mě si to myslí, protože jinak by tam včera neříkala to, co říkala 😅

A kdoví, co mezi sebou s Darinou měly - tím bych se vůbec nezabývala 😎 ´

Darina měla včera příšerně namalovaný oči, fakt strašně, neslušelo jí to

jaspina
3. nov 2009

Ciatko - to mě taky napadlo s tou reklamou - ale on byla jakože hodná a všechny pozvala - ona si přece nedělala reklamu že? 😉 😀

Jabbler - ona je celá jak z bakelitu - včera ta vlnka tomu jen dodala korunu.. 😒 😝

alusha
3. nov 2009

jaspina, jej cd by som si ani ja nekupila, lebo ziadne ani nema 😀 uz zopar desatroci, iba ak nejake odrhovacky 😀

ciatko
3. nov 2009

jj, byla tak hodna😀😀

z bakelitu😀 a ten nechutny oranzovy lak na nechtoch😝

ale vcera mala pekny uces, zas aby sme nekrivdili🙂

jabber
3. nov 2009

jo, tak ten lak mě taky zaujal 😀

jaspina
3. nov 2009

ciatko - ten účes jsem měla na myslí 😀 Ta vlnka ladně přehozená nad čelem a asi třema lakama ztužená.. 😒

k.a.t.k.a.
3. nov 2009
barborenka
3. nov 2009

😖

ciatko
3. nov 2009

lepsie nez ked sa hrala na morsku pannu s tymi 15 priceskami (v minulom kole), vlasy vlasy, same vlasy az potom kdesi Dara😀

jabber
3. nov 2009

katka - hmmm, tak to nám to Míšánek teda zhodnotil 😀

ciatko
3. nov 2009

ze Leona ma schudnut, no to ten pravy hovori😀😀😀

alusha
3. nov 2009

prave som pocula v radiu, ze darinka ma novu pesnicku, ktoru jej zlozila jana kirschner 🙂 krivdila som jej 😀

jaspina
3. nov 2009

Mě se víc líbila právě jako mořská panna 😉 A na hodnocení našli fakt nejpovolanější osobu.."céčka, že sbírá céčka.." 😀

martimarti
3. nov 2009

Michal David hodnotí... 😀 😀 😀 Pan chytrý a zasvěcený, ještě nám mohl zazpívat Céčka nebo Nonstop... 😀 😀 Je to vopruz 😉

aktak
3. nov 2009

s tym ucesom Dara vyzerala jak zo Star Treku sorry 😝

krpito
3. nov 2009

ciatko, je ale rozdiel keď má niekto 16 a 50, David určite v 15-tich nevyzeral ako Leona 🙂 na druhej strane uznávam, spieva veľmi dobre a to je hlavné 🙂

many
3. nov 2009

ahojky 🙂 tak konečně Pavlína vypadla 😉 ale místo toho Bena 😖 Konvice ☹ teda to jde vidět, že fakt hodně posílají sms puberťačky a zatím ti horší zůstávají 😖 sice vypadnou všichni nakonec kromě jednoho, ale i tak 😖

many
3. nov 2009

teda jsou tam jako všichni dobří, abych se někoho nedotkla 😉 ale někdo umí spívat líp, jde to vidět a slyšet 😀 a stejně vypadne dřív jak ten co tam moc neukazuje 😒