Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

suki
8. nov 2009

no nic holky, jsem celkem zvědavá, kdo zítra vypadne, ale doufám, že ne Ben 😎 , i když už tak se tam udržel dlouho 🙂
Půjdi zalehnout a uvidíme zítra 😉 😉
Dobrou 🙂

pirlenka
8. nov 2009

Na některé byl ten týpek docela dost tvrdej 😝 To mi na tom vadilo nejvíc 😒

Jinak dneska se mi líbil Bendig (i když jsem ho opět poslouchala mimo dohled TV 😅 😅), Denis zase zpíval tak, jak on umí a Dominika taky pěkné. Šmajda a Leona trošku mimo, ale tohle není jejich styl 😉 Ben celkem ok, je to šoumen, super tanečník, ale ten zpěv nezpěv 😒 Monika nic moc, ve finále jí to nejde. A Chodúr byl opět Chodúr, nic nového, mě nebaví 😝 😎 Navíc to tričko, že by s o sobě hošánek fakt dost myslel? 😅 😅 Jeho image, jeho styl, asi to i celé vyhraje...jestli teda zaberou fanoušci a přitlačí na smskách 😎

sisa.b
8. nov 2009

ahojte 🙂
suhlasim s nazorom, ze martin je stale rovnaky - cize rovnako dobry, vyrovnany, perfektny spevak na rozdiel od ostatnych, ktori raz odspievaju dobre, raz na ... 😝
podla mna by mala ist von monika a ben - ten sa teda nemal ani dostat do finale 🙄

pirlenka
8. nov 2009

Dara i Marta super, jak se stylizovali do tématu večera - ať to bylo jakkoliv povedené 😉

sisa.b
8. nov 2009

a jacksona aj tak najlepsie odspievala paulina 😀

majacska
8. nov 2009

suki preto si to myslim, ze mali vypyte, lebo po Monike sa tak cudne tvarila, bolo vidiet ze to nemysli uprimne co hovori...bola ina, ako inokedy...a nemusi byt nikto hudobnikom, aby pocul aka bola Bagarova falosna a nevyrazna....no ona ju chvalila, no otras 😕

majacska
8. nov 2009

sisa fakt 🙂

harmi
8. nov 2009

ahojte

no tazku ulohu dnes mali nasi superstaristi. myslim ze dnes to vyslo iba Bendigovi a Denisovi 😵 este Dominika bola celkom fajn ale trosku ma nudila.

no a Benovi to dnes podla mna najlepsie seklo z jeho doterajsich vystupeni. nehovorim ze to bolo super ale co sa tyka toho co doteraz predviedol.

Leona a Smajda nic moc.

Monika to total pokazila. tej sa vo finaloych kolach vobec nedari. zo zaciatku som myslela ze to bude moja favoritka ale normalne som z nej paf co to dievca posledne kola robi ☹

a Chodur, zase Tom Jones 😒 on co bude spievat to bude Tom Jones. ja si myslim ze taky clovek nemoze byt superstar. on moze vydat CD s pesnickami TJ a hotovo. nechcem sa tym nikoho co ho mate radi dotknut, je to proste moj nazor.

a inak Adela s Leosom su perfektni 😵 naozaj im to spolu ide. dnes sa im podarilo viacero perfektnych "splechov" 😀

z poroty mi uz dost vadi Marta. zo zaciatku bola fajn ale stale sa opakuje a niekedy pekne od veci trepe.

som velmi prekvapena ako chvalili Moniku. ved to bolo hrozne. ale oni to pocuju inac /lepsie/, lebo maju odposluchy takze presne vedia kde kto hodi falosny ton. aj preto sa divim. 😅

harmi
8. nov 2009

som zvedava ci uz zajtra konecne vyleti Ben.

a zajtra uz vypadavaju po jednom?

dai
9. nov 2009

hm,
suhlasim s nazorom ze by mal vyhrat martin - to ze ma hlas podobny tomovi jonesovi-.. a co? tom jones ma nenormalne perfektny hlas ... a niekedy mam pocit ze martin s nim naraba lepsie ako on.
mne sa paci ze aj z pesnicky ktora ma normalne nebavi on dokaze vykuzlit nieco pre mna zabavne... sice ma hlas podobny zafarbenim tj, ale ked spieva pesnicky tak nespieva karaoke - neprespieva ich, ale si ich prisposobuje a vznikaju z toho krasne veci - takze mna jednoznacne bavi 🙂

inak, monika falosne ako mnohokrat predtym - mohla by vypadnut... benovi to dnes celkom islo - mal by sa drzat toho tanca, je to jeho silna deviza... napriek tomu dnesku by mal ale vypadnut, lebo spev aj ked dnes ladil s hudbou, realne nebol nic moc... leona a miro - dnes nic moc ale zas to ani nepokazili, dominika a jan pekne, martin a denis super...

harmi, myslim ze si sa nikoho nedotkla... akurat k jednej veci co sa martina tyka - pises ze by mal vydat cd s pesnickami tj a koniec... mne pride ze jedine on ma nato aby spieval rozne piesne, aby si ich prisposoboval sebe - vlastne ich spoluvytvaral a bol stale zaujimavy...na rozdiel od vsetkych ostatnych , ktori sice z casti maju krasne hlasy, ale nevedia s nimi narabat a pesnicky len prespievavaju...

inak suhlas ze jacksona asi najlepsie zaspievala paulina - black and white bolo velmi pekne 🙂

klba
9. nov 2009

no ja ani neviem co mam na vcerajsie kolo napisat 😖 , nejako ma to nenadchlo, cakala som asi viac, hlavne ma dost sklamalo hodnotenie poroty, niektore ich komentare boli uplne od veci. 😒

Mna Smajda vcera pobavil, super sa odviazal na podiu, i ked ta odhalena mladatkovska hrud mi prisla viac smiesna ako sexi 😝 ale uzival si to. 😀

Pacil sa mi Chodur, Dominika a Bendig a podla mna by mala vypadnut Monika, aj ked som jej fandila ale vykon nic moc a tie pochvaly za spev som nepochopila. 😲

jahodka35
9. nov 2009

mne uz tie hodnotenia poroty pripadaju absolutne nefer. vyslovene maju vytipovanych svojich konov a tych chvalia, aj ked zaspievaju otrasen. moj manzel to vcera pozeral so mnou po prvy krat a neveril vlastnym usiam a ociam, ze co ta Rolncova placa. Bagarova totalne falosna, uz tretie kolo nic nezaspievala a pochvalia ju? to iste Ben akoze radujme sa, lebo chlapec sa trafil aspon do styroch tonov a za toho ho treba pochvalit. jednoznacne si zobrali na musku dalsieho slovaka, dnes budu na vyhazov tipovat Smajdu, pritom Miro ma vcera zaujal, urcite si sam nevymyslel choregrafiu a nyvase zaspieval dobre. ostatni si pomahali detickami alebo inymi tahmi na ludi, ale to uz nikomu nevadilo. potrebuju odstrelit Smajdu, tak aj keby zaspieval bez toho divadla zase by mu vytkli nieco ine...fakt mi cela Dara lezie uz na nervy a Marta opakuje len to svoje: ty na to maaaas....

jahodka35
9. nov 2009

sory za preklepy 🙂

kacir
9. nov 2009

holky- tak s tím detektorem byli trapní, no chudák Bendík,tomu to teda dali, až to bylo trapný, jinak zpíval pěkně, i Smajda se mi líbil a to ho nemusím, nádherný vejšky, Chodur se k Jacksonovi nepřiblížil ani omylem- sorry- muj názor- je furt na jedno brdo a taky už je celkem namistrovanej, jinak Monika hruza, Leoně sedne příště to rockový kolo, Ben- celkem zábavný, ale jasně by už měl jí on, jinak je to už trapný a rockový kolo podle mě nezvládne vubec

kacir
9. nov 2009

nechápu, proč tak zhodili Dominiku, zpívala dobře, určitě líp než Ben, mám strach, že pujde ona, jinak Jandová ty vlasy 😕, tmavovlasá byla hezčí

monik76
9. nov 2009

ahoj holky, taky souhlasim s tim, ze hodnoceni poroty je posledni dobou nejake ujete.
jahodka35, manzel se se mnou taky vcera dival poprve a neveril vlastnim usim jak chvali Moniku, jsem zvedava jak dlouho bude Jandova cekat kdy se Monika probere a poradne to tam rozjede, obavam se, ze se asi nedocka. Jinak Smajda se mi taky celkem libil, kdyby tam stal jak prkno, tak by taky meli problem. Daji jim na vyber Madonnu a Jacksona a pak jim to jako neveri a chybi jim tam ta uprimnost a bla bla bla. Dominika se mi moc libila a Ben taky celkem jo, ten uz z toho hodnoceni poroty je taky nekdy mimo 😀 tezko rict kdo dnes vypadne, tipuji Bena nebo Smajdu.

jahodka35
9. nov 2009

co som citala aj na inom fore, tak ludia sa zastavaju smajdu, dufam, ze ho este na rockove kolo podrzia, jemu by sa to hodilo urcite viac ako monike alebo benovi 😉

kristi
9. nov 2009

po vcerejsku bych vyhodila MOniku, i Ben zazpival lepe nez ona.

Martin nezklamal, ja ho miluju, poslali jsme mu oba hlasy, zaslouzi si je.

katrin21
9. nov 2009

ja som sa uz nemohloa docal kedy Smajda doskrieka... jediny kto nesklamal bola Dominika, Chodur aBendig.
🙂)

Inak, vcera som si uvedomila, ze Dominike by totalne sedel hlas na pesnicky od Sandry.. ale tu ona asi ani nepozna 🙂)

monik76
9. nov 2009

taky si mylsim, ze by mel jit jeste do toho rockoveho kola Moniku si tam rozhodne predstavit nedovedu a Bena asi taky ne

kubaka
9. nov 2009

mě nadchnul Chudwalk - je jak medvídek s tím svým pohybem, ale naprosto svůj a neodolatelný. S bendigem byli nejlepší. Prostě když tyhle dva zpívají, má to vždycky koule. Ostatní trochu jak zmokle slepičky a Chmajda fakt v afektu.

s tím detektorem to bylo velmi zajímavé. bylo vidět, kdo se jak nechá zmanipulovat aniž by si hájil svůj názor a postoj. Holky teda úplně pohořely - kluci byli podezíravější. Nikdo z nich evidentně netušil, jak funguje detektor lži a že tohle byly úplně nesmyslné otázky, včetně toho pípání 😀

V porotě mi přijde relevantní názory akorát Habery a pak možná Hejmy - rolincová si viditelně nic nemyslí. Ono taky to posuzování je podstatně těžší než když zpočátku oddělovali zrno od plev.

jabber
9. nov 2009

Já bych řekla, že Šmajda má minimálně stejně fanynek jako Ben, ne-li víc, takže pochybuju, že dneska vypadne 😅

jabber
9. nov 2009

Možná fakt ta Monika - je sice taková miloučká, neviňoučká, taková roztomilá holčička, ale už je tam výrazná nejmíň ze všech 😅

kristi
9. nov 2009

jak zpiva Monika na playbacku v ty jejich spolecny pisni, tak se to poslouchat i da, ale jinak me ta holka fakt nudi

ankam
9. nov 2009

aj mne tam uz Monika nesedi....

bejbypd
9. nov 2009

a ja len ze suhlasim s kubakou a s dai 😉 chodur ma myslim jediny na to aby nieco dokazal a dufam ze dokaze... 😉

ankam
9. nov 2009

a chodur aj u mna boduje-mal by vyhrat

iris
9. nov 2009

Monika nepředvádí už nic zajímavého, je nudná, škoda, ale je to tak. Souhlasím, že Martin, Dominika a Han jsou nejlepší.

A Jandové ty blond vlasy nesluší 😝

monik76
9. nov 2009

dobryho Jacksona mela taky Paulina 😀 jak uz tu nekdo zminoval, jinak ja bych taky poslala domu Moniku a jestli vypadne tak se tam chudak Bendig zhrouti v primem prenosu, parkrat uz na to vypadal

klara.t
9. nov 2009

Mě se včera líbila Leona, Bendig, Ben a Chodůr. Chodůra sice moc nemusím, ale zpěv má dobrý. Ben je sice slabší zpěvák, ale líbí se mi, jak jde rozpoznat jeho hlas. A má "TO".....prostě něco navíc. Absolutně mě nenadchla Monika a to už několik kol za sebou. Šmajda byl dost afektovaný, nelíbilo se mi to rozhalení, ale alespoň tobyla šou. Dominiku a Denise jsem moc nevnímala.
Zvukař byl včera otřesný. Soutěžící byli sotva slyšet za hudbou, která byla moc nahlas. Uškodilo to některým.

Jandová je hezčí tmavovláska, ale tohle taky nebylo tak otřesný. Byla to paruka, bylo to vidět na začátku, když si hrábla pod vlasy - tam byly tmavé. Asi jen chtěla napodobit Madonu. Dara je hrozná. Nelíbí se mi její hodnocení - neřekne nic profesionálního. Nerozpitvá ten výkon jako ostatní. Jako by tomu nerozumněla. a vypadá jak strašidlo. Líbila se mi jen s těmi prodlouženými vlasy.

AŤ na to koukám jak koukám, tak myslím, že češi převálcují slováky. Manžel taky koukal poprvé včera se mnou a říkal, že dobří jsou Leona, Bendig, Chodůr a že si myslí, že Ben má šanci.

Myslím, že vypadnout by měla Monika, Šmajda nebo Denis.