Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

yanna.o
9. nov 2009

on to tak myslel, to jsem pochopila, ale u něj to vyzní úplně jinak než u jacksona

harmi
9. nov 2009

no ale tak ako smajdove vystupenie vyzeralo ako parodia tak aj chodurove. 😝 ved to bolo strasne.

buduce kolo bude spievat tom jones rock. 😀 som zvedava.

teraz ma tu vsetky "chodurovky" zozeriete ale ja si nemozem pomoct musela som to napisat lebo sa mi zle cita ako ho neustale vychvalujete a on pritom spieva stale to iste a uz je to nudne. az na vcerajsok ked sme sa doma na tom jeho strasnom vystupeni aspon zasmiali.

naozaj ma dobry hlas ale stale, stale rovnako. nic ine nezaspieva. bohuzial. tot moj nazor

lisounek
9. nov 2009

jj Chodur s tim trikem fakt jako nevim..od krale popu ma fakt daleko a souhlasim, ze vcera byl jeste horsi nez jindy..ale ja ho obecne nemusim..hlas urcite ma, ale pro me nezajimavy urvany..souhlasim s harmi na 100% nemuzu ho proste vubec ale vubec...a jak ho davaji porad na konec, aby proste zajistili ze se lidi dokoukaji do konce, co se tyce me klido odchazim ... 😠

bejbypd
9. nov 2009

harmi povedzme si to ani denis nezaspieva nic ine ako sladaciky,ani leona nic ine nezaspieva poriadne ako spinarovu,kubisovu,rotrovu a pod.,smajda ten uz dlho nic nezaspieval aspon podla mna 😝,myslim ze skor chodur a bendig maju na to aby spievali so ctou...bohuzial to len moj nazor

lisounek
9. nov 2009

taky me tu roznaseji na kopytech ty co si cvrkaji do textilu, jak tu citovali...nic proti vam..kazdy mame jiny vkus a to je pochopitelne...a jeste ze to tak je... 😅 🙂

k.a.t.k.a.
9. nov 2009

ja mam tiez alergiu na Chodurov hlas, ja aj ked ide v radiu Tom Jones musim hned prepnut 😝 a este pre mna osobne je u neho rusivym elementom jeho vyzor .. Bulo ... pre mna to nie je typ do TV, ked ide on spievat radsej si vzdy idem nieco porobit do kuchyne 😝

harmi
9. nov 2009

lisounek som rada ze aspon niekto so mnou suhlasi. 🙂 a este moja rodina okrem mojho brata 😅

lisounek
9. nov 2009

bejby promin ale chodur je porad stejny porad porad porad...nicim me neprekvapi a ten jeho pohyb mi pripomina horor chodicich mrtvol (mohl rovnou zpivat Triller)..i od toho Jaksona mel pisen, ktera je pomerne snadna a na tolik znama, ze je to az pruhledny...no nevim... 😔

A Ben ano neumi zpivat nema tam asi co delat, ale jako je nabity energii, u nej clovek porad s napetim ceka a to je dle meho to pekne..nekdo to tu uz psal..navic ma krasnou barvu hlasu, kdyz se mu zrovna zadari rytmika 😅 a presne to aha aha na konci spolecne pisne...z toho si clovek krupne 😀 😝

petruna
9. nov 2009

harmi, lisounek : klidne piste, jak je vam z Chodura nanic, nevidim duvod proc by se mel libit vsem...ale my si zas muzem psat, jak se nam libi 😉 díky 😎

harmi
9. nov 2009

k.a.t.k.a, ja mam toma jonesa celkom rada ale keby som mala pocuvat jeho 3 pesnicky po sebe tak by ma slak trafil. vsak to stale to iste. ton hlasu, rytmus, hudba...... 😝

lisounek
9. nov 2009

super tak uz jsme tri to rada slysim..tady kolem nas jsme to jen ja a manzel..ostatni do nas tvrde jdou, ze jsme divni... 😝 😲 ale me je to jedno ja mam z nej osypky maximalni jen otevre tu pusu a slysim ten hlas Jonese..uff ale v kazde pisni a to je fakt otresny.... 🙄 🙄

petruna
9. nov 2009

me zas pride desnej Ben a nechapou, jak se muze nekomu libit, nebo jak se ho muze nekdo zastavat...kazdej ma jinej vkus na tom neni nic divnyho.

lisounek
9. nov 2009

petrun vsak jasne o tom to je... 😉 ale me prijde ze tak rve ze by snedl mikrofon...uff proste i ten jeho vzhled a vubec ta image je divna..navic je tak suverenni, az to pekne neni...ostatni ho vubec nezajimaji je to solista paklize nekdo vypadne jeho to nezajima on ma sve jiste..

harmi
9. nov 2009

petruna, jasne ved ja stale tvrdim ze 100ludi 100chuti. len som musela aj ja pridat svoj nazor lebo som prekvapena kolkym ludom nevadi ta jeho rovnakost a nuda

ja mam rada Denisa /ma krasny cisty zvonivy hlas/ a Bendiga /ten zaspieva asi kazdy styl a vzdy je to super-najlepsi bol Dam delovou ranu 😎 /

petruna
9. nov 2009

lisounek : nejste divny, jen se vam nelibi...ale me osobne napr. Ben nedrazdi tak jako tebe Chodur 😀 ...tak na to nekoukej, kdyz ti tak hrozne leze na nervy 😉
kdybys na to nekoukala, tak nevis jakej byl a ty to evidentne vis 😀
ja treba ty, co se mi nelibej po chvili prepnu, jak me to taha za usi.

a ti, co se mi nelibi mi jsou ukradeni a ani me nijak nedrazdi, ze je nekdo zere...ja si CD Bena kupovat nebudu, tak proc bych se mela rozcilovat, ze ho nekdo zboznuje...

lisounek
9. nov 2009

jj bendig byl nenapadny a fakt je dobrej..on zazpiva temer vse... 😉

harmi
9. nov 2009

ben ma peknu farbu hlasu ale bohuzial neciti rytmus. stale len recituje. akurat vcera bol celkom v pohode. ono to jeho vystupenie bolo prijemne

petruna
9. nov 2009

lisounek : ty ho fakt dobre nesnasis 😀 ....se docela bavim.... 😀

taky mi obcas nekdo z radoby celebrit takhle leze na nervy, ale on nastesti ne...protoze jestli vyhraje, tak bych byla na tvem miste mega nas.ana 😀

harmi
9. nov 2009

ja u nikoho neprepinam. vzdy si to pozriem cele aj ked sa mi to nejak extra nepaci

lisounek
9. nov 2009

petrun vsak nekoukam nastesti je vetsinou az na konci, takze mohu s klidnym srdcem klido spat... ale manza kouka, takze to tak jako tak slysim..navic porovnavame...a taky me staci prvni ton a hned mizim...ani koukat nemusim, protoze vim jaky bude jako v minulem a minulem a minulem...jedine co se mi od nej libilo bylo Haleluja to me fakt dostalo a tim to taky skoncilo... 😝

harmi
9. nov 2009

petruna aj ja budem nas.ana ked vyhra 😀 😀

lisounek
9. nov 2009

me nevadi ze ho nekdo zboznuje to nee 🙂 🙂 jen to nechapu proc 😀

harmi
9. nov 2009

lisounek, aj mne sa pacilo jedine Haleluja 😉

harmi
9. nov 2009

aj tak je jedno kto vyhra ved sme sa to presvedcili aj v minulych rocnikoch. 😅

lisounek
9. nov 2009

jj me to prijde nespravedlive jestli vyhraje...jsou tam lepsi co zazpivaji spoustu stylu vyviji se a on si je jisty a navic kdyz uz ma kapelu o nic mu prece nejde...ja jit na jeho koncert kdyby byl, tak to nedam... 😀

petruna
9. nov 2009

harmi : pro tebe to je rovnakost a nuda....pro nekoho ne...me nepride stejnej a me nenudi...proto ho tady chvalim....

pises 100 lidi 100 chuti, tak proc pak hned dodas, ze nechapes, jak se muze nekomu libit ? proste ma jinou "chut" nez ty, no...

mmch ja bych si doma Jonese nepustila a i tak se mi CHodur libi 😀

kacir
9. nov 2009

lisounek- přesně 😉

harmi
9. nov 2009

len ma to bude stvat lebo podla mna tom jones nemoze byt superstar 😀

draga
9. nov 2009

lisounek a harmi vítejte u nás v rodině co jim Chodůr přijde fakt divnej...mě přesně vadí něčím a nemůžu přijít na to čím...zpívá pořád stejně, jsem tu psala, že je jak pro generaci mý mámy...kdyby žila jistě se jí bude líbit, navíc ty jeho slizký vlasy a výraz...nudnej, starej mladej, ať se snaží jak chce mě nesedí 😀

lisounek
9. nov 2009

no prave o nekterych neni ani vidu ani slechu...pro me byl superstar tehdy Bende a taky jako jediny si vede dle meho fakt v branzi zpevu a dobre... 😉