Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

pirlenka
9. nov 2009

Počkat, však max. mohlo být soutěžícímu 30 let, ne? Že je složení finále spíš k té dolní hranici, to je bohužel fakt...

martimarti
9. nov 2009

Ženský, ráda jsem si s vámi pokecal, byla sranda 😉 , jdu dobít baterky 🙂
Dobrou noc a hezké sny o: Benovi, Šmajdovi, Martinovi, Jeníčkovi, Deniskovi .../nehodící škrtněte/ 😉

jabber
9. nov 2009

pirlenka - jo do 30 let. Tak bych dala spodní hranici aspoň 18, hlasujících puberťáků by výrazně ubylo, si myslím 😅

pirlenka
9. nov 2009

Kdyby Ben zpíval jako Martin nebo Leona, tak třeba budu upištěná "puboška" taky 😅 My starší holt věříme, že Češi slyší a že finále bude plné zpěváků a neruinujeme rodinný rozpočet posíláním smsek...a pak tady brečíme, jak je to nespravedlivé. Kde na to ti puboši berou??? Kdyby měli 50,- Kč na týden, jako já, tak Ben už dávno vypadl 😅 😅

jabber
9. nov 2009

jenže hlasující puberťáci, bez jakýkoli soudnosti a s neomezeným kreditem od rodičů jsou nejlepší byznys 😝 tak to vidím já 😅

pirlenka
9. nov 2009

A o tom to bohužel je, Jabber... 😝

jabber
9. nov 2009

tak tak 🙄

miska002
9. nov 2009

vždy to tak bolo a vždy aj bude ... 😠 ..........a kolke ste poslali aspon jednu smsku.... 😝 😉

pirlenka
9. nov 2009

Myslím, že posunutí hranice by to nevyřešilo...prostě Ben je sladkej, má super postavu a ty taneční kreace, ooooooooh 😝 😝 A Šmajdíkovo roztomilý kukuč, který zakrývá výrazem drsňáka, no to je hotové lepidlo na holky - stejně jako miloučkej stydlínek Denis 🤐 😎 Tipla bych, že takhle trojka má největší podporu - zcela určitě nejvíc smskují holky, kluci si raději zahrají videohry, než by čučeli na superstar a pak ještě posílali hlasy...takže ač je Chodúr podle všeho favorit, může hodně brzy skončit. Protože favorit je pro ty, co slyší a co normálně a nezaujatě přemýšlí, ne pro ty, co už si v pokojíčku vylepují fotky Bena/Šmajdíka/Denise 😝 😝 a slintají nad nimi...

jabber
9. nov 2009

Si myslím, že nejdřív vylítají všechny holky a pak se to začne teprve kosit mezi hezounkama 😅 Je to smutný, holky byly celkově mnohem mnohem lepší.....ale je to tak. A Ben to celý vyhraje, to vám povídám, vzpomeňte pak na moje slova 😀 😀 😀

jabber
9. nov 2009

pir - přesně...a ty co normálně slyší a přemýšlí už jsou zas ve věku, kdy nehlasují 😀

pirlenka
9. nov 2009

Nikomu to samozřejmě neberu, taky jsem nebyla jiná a v pokojíčku měla třeba Twenty 4 Seven 😅 😅 😅 Ale úplně takhle soutěž ztrácí to, proč byla vymyšlená - najít skvělého zpěváka a dát mu báječný start do světa showbyznysu. A pobavit nás a držet v napětí do konce...po dnešku už mě za a moc nebaví a za bé se toho konce spíš bojím 😝

jabber
9. nov 2009

Jsem právě zjistila, že dávají Nebezpečný známosti 😵 tak to mi celá superstar může vlízt na hrb 😝 😀 dobrou všem 🙂

pirlenka
9. nov 2009

Jo a kde??? Já už tv vypla.

petruna
9. nov 2009

no jestli priste vypadne Martin,tak na to taky prestavam koukat.
Jako me Ben nevadi, ale pri jeho vystoupeni jen trnu hruzou, jestli to nezkazi, jestli nebude moc falesnej..jestli z nej nebude moc salat nervozita atd...a to me neba...radsi se kouknu na pohodovyho bavice Chodura, kterej zpivat umi a vystoupeni si uziva....

Ale sms ja neposilam, 😎 protoze se mi nechce utracet, kdyz me stejne prebijou pubertacky hlasovanim pro idola co neumi zpivat.
Vim, ze muze nekdo namitnou, ze prave proto ti dobri vypadnou, protoze jejich fanousci neposilaji sms, ale me osobne je uprimne jedno, kdo vyhraje superstar

😅

byla bych rada, kdyby tam byl Martin co nejdyl, protoze me bavi a tesim se na dalsi jeho vystoupeni, ale za sms mi to fakt nestoji. Myslim, ze ti co zpivat umi se prosadi (fanousky uz maji atd) a takove ty nove celebritky, co se hlavne libi patnactkam, tady budou jen do dalsi podobne souteze a pak o nich uslysime nanejvys v bulvaru nebo je uvidime v muzikalech (coz oboji nesleduju, takze mi to je jedno)

petruna
9. nov 2009

jabber : diky za tip, mam to sice na DVD, ale Malkoviče si před spaním dám ráda...vrrrrrrrrrrrrrr

petruna
9. nov 2009

pirlenka : hezky napsano! 😉

pirlenka
9. nov 2009

Super, Jabb, už taky koukám 😵 Dobrou.

frog
9. nov 2009

Taky musím něco napsat.Tahle soutěž naprosto ztratila svůj význam.Tohle není československá superstar,ale hra ve které puberťačky plejtvaj kredity jen kvůli "sladkým" ksichtům,který fakt neuměj zpívat.Ben a Denis se bohužel podle mě dostanou až do finále a tam teprve zjistěj že sice vyhráli,ale nikdo se jich neujme..Leona to dneska řekla dobře,ona se ve světě fakt neztratí 😉 .

frisbee
9. nov 2009

ja teda sms posielam....preto ma to vzalo ☹

petruna
9. nov 2009

no taky me napada, ze kdyby byl martin vzhledove sladkej hosik jako Ben nebo Denis, tak to ma jasne vyhrany...
to by pak ani nevadilo, ze ma hlas jako TJ.
on zadnej zavratnej krasavec neni...doma mu taky rikame Ivanek 😀 , ale jakmile vleze na podium a rozbali to tam, tak mi chvilema pride i sexy 😀

hele, ale ono to treba nemusi byt tak horky, kdyz si vezmu kdo vyhraval predchozi rocniky...

Vlastik taky neni zadnej hezounek a jeste k tomu je rom a taky vyhral...atd atd...

opravdu nevyhravali hezouni co neumi zpivat.
No uvidime..

petruna
9. nov 2009

fris : ja jsem driv taky obcas poslala... Anete nebo Vlastovi jsem urcite poslala ve finale, ale ted uz mi je lito penez....
dite, domacnost, hypoteka.... 😎 tak se mi nechce vrazet penize do nejake superstar.. martin i leona se neztrati i bez me sms.

ygreen
9. nov 2009

Mě vypadnutí Leony nepřekvapilo. Je skvělá zpěvačka, ale nějak na tom pódiu do toho nedala vše. Já pořád čekala na nějakou BOMBU od ní. Jí by tak perfektně sedla Amy Lee z Evanescence 😵 každopádně se rozloučila s humorem a osobně si myslím, že pro ní bude lepší že bude bez nálepky Superstar 😉 ještě o ní uslyšíme 😵

A o tom že hlasují výhradně roztoužené patnáctileté vaječníky ani nemusím mluvit 😉

Kromě Leony fandím Benovi - mě nadchnul při Pink a věřím, že když bude zpívat svůj styl bude skvělej, bude dělat skvělou show a je to moc milej kluk. A líbí se mi jak zpíval 😉

Chodúr - mám rozporuplné pocity - někdy mě nadchne, někdy ne. Někdy mi přijde jako milej, skromnej kluk, někdy naopak. Zpívá krásně, ale je z něj tak strašně slyšet to karaoke Toma JOnese, že by jeden blil. Ale se svojí skupinou zpívá super, třeba Rabbita 😵 uvidíme co bude zpívat po SS. Ale jestli styl Jonese, tak vybleju vnitřnosti 😀 😉

Měla vypadnout Monika - to že je to krásná panenka s hezkým hlasem nestačí. Úplně je na ní vidět, že se to bojí rozbalit. Jenže estli hlasuje celá její rodina.......... 😀 😀 😀

Šmajda mě nadchnul, je to kolík, užil si to, pobavil, bylo to zábavný, sice né ve stylu Majkla, ale Europe, nebo Haloweenůů, prostě rokerů 70-80 let 😵 ale jako jeho CD bych si asi nekoupila, nevím, jsem na něj po SS docela zvědavá 😉

Bendig - ale jo hlas má čistej, vyzpívá asi vše, ale je to mrňavej, patnáctiletej, anorektickej šampónek, kterej si šlape na jazyk a šišlá 😝 😝 to se nedá poslouchat, to raději nechty na tabuly 😝 😀

Lacho - hezkej, milej kluk, ale pro mě je jeho hlas totál nezajímavej, stále v jedné lajně. I když přijde v písničce část, která se vykřičí, tak já u něj nepoznám změnu. Přijde mi, že nemůže nějak víc otevřít pusu a zařvat.

Monika - milá holčina, zpívá hezky, umí se hýbat a písnička jí podle mě vyšla bezvadně.

V tomhle kole mě pobavil výkon jen Bena, Moniky a Mira. Příště půjde asi Ben nebo Monika, jestli se končně neprobere. Ben podle mě nic rockovýho nevyzpívá. Jenže oni jim vybírají tak mizerné písničky, že už bych se nedivila ničemu.

suki
9. nov 2009

jabberko....tak to jsi mi udělala radost, že myslíš, že vyhraje Ben 😀 😀 😎
ygreen souhlas 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

suki
9. nov 2009

JInak....Leona je skvělá zpěvačka, ale tak nějak jsem si to myslela, že neosloví širší publikum 😅 , ale já bych teda vyhodila Moniku 😝

sonya16
10. nov 2009

Je vidieť že národ je hluchý. Ale ako povedala Leona, ona sa nestratí. Keby mal takto na rozlúčku zaspievať Ben už by bol dávno stratený. Okrem toho, že nemá rytmus, keď mu uviažete pravú ruku k telu (ktorou sa akože snaží chytať rytmus) nevedel by ani ako sa volá 😀 V budúcom rockom kole bude v prdeli jak lánsky sneh. A že je sladký? Čooooo 😒 Si takú exotiku mohli odpustiť. Som zvedavá kto vypadne po tom ďalšom kole. Ale ak to opäť nebude B, tak nepozerám Superstar, je kopa iných programov. Je smutné, ako sa vezie na talente iných

alusha
10. nov 2009

mna tiez sokovalo vypadnutie Leony, mala som ju v najlepsej trojke ☹ na vypadnutie su u mna smajda, ben a monika... ale.... ben tak skoro nevypadne, ved ten ked vstupi na javisko, pocut len skrekot fanyniek, co pri ostatnych finalistoch vobec nepocut 🙂 este sa prekvapime, ked ben vyhra celu superstar, ale on za tu chudak nemoze 🙂

kalu
10. nov 2009

Jo, Leona spolu s Dominikou zpívají z holek nejlépe ☹
Ale musíme si uvědomit, že tato "soutěž" není o tom, jak kdo umí zpívat (od doby semifinále, kdy nevybírá odborná porota, ale fanoušci), ale jak se kdo dokáže zalíbit holkám 10-15 let.Bohužel o ničem jiném to není. A z tohoto hlediska mě vůbec nepřekvapí, když si to v úplném finále rozdají mezi sebou Ben a Miro, nehledě k tomu, že už co se týče pěveckého talentu, neměli ve finále ani jeden co pohledávat.Záleží na tom,jestli naše pubertální holčičky jsou víc na černoušky nebo na blonďáčky 😀
Na druhou stranu si myslím, že si to každý ze superstar uvědomuje a nikdo to nebere tak, jako , že ty jsi vypadl dříve, tak umíš hůře zpívat.Ona tahle soutěž ty lidičky tak zviditelní a otevře jim takové možnosti, že ti, kteří mají fakt talent a chtějí to dělat, tak se vyšvihnou na vlastní nohy a pak se teprve ukáže, kdo měl opravdu na to dělat zpěváka/zpěvačku.Bez ohledu na to, jestli ve finále vypadl třetí nebo sedmý.

jaspina
10. nov 2009

Ono je to jak s volbama - ti co volí, tak rozhodnou a ostatní co tam nešli pak nadávají.. Je to o tom, že československo hlasovalo a taky rozhodlo.. Tady se může 100 lidí rozhořčovat nad tím, že vypadla Leona - ale poslala jí někdy některá z vás hlas? Myslím, že ne.. a o tom to je. Ti co hlasují si to rozhodnou.. Většinou hlasují ty mladé a starší se o tom už jen baví, hodnotí - ale na tolik, aby za to hlasovali je to nezajímá.. Pak je jasné, že budou postupovat ty dívčí idoly..

emmka3
10. nov 2009

kalu, ale ja si nemyslim, ze by Miro az tak zle spieval 😅 ale zato Ben 😖 (no dobre, ta Madona mu teraz vysla, ale nic ineho nezaspieval) ... no a suhlas s jaspinou 😉