Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

sasiki
15. nov 2009

mne sa dnes najviac páčila Dominika a Šmajda, toho síce inokedy nemusím, ale dnes bol super....aj Bendik bol fajn 🙂 Inak nechápala som porotu 😕 😕 😕 a to teda aj ja nejaký ten hudobný sluch mám a ovládam aj hru na nejaký ten nástroj, ale zírala som dnes 😕 🙄

jabber
15. nov 2009

Myslím, že je potřeba podržet Dominiku, aby to s ní nedopadlo jako s Leonou 😅

silvia123
15. nov 2009

No prečítala som si str.156, písali ste tam hneď po tej nezdravej kritike na Dominiku, som sa riadne nasmiala -aké emócie... 😀 😀 😀 a to že pôjdem spať...

ygreen
15. nov 2009

petru: Já to Jonese slyším u Chodúra pořád a z toho mám žaludeční vředy. Jako bez debat je to výbornej zpěvák, ale mě nesedí jeho hlas a styl.
Dominika mě taky zježila všechny chlupy na těle když zpívala Je suis malade, ale originál není tak "uječenej"

https://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk

Mě tááák mrzí, že vypadla Leona a že nezpívala dnes něco od Amy Lee - třeba tohle

https://www.youtube.com/watch?v=cEoP43Pv57k
silvia123
15. nov 2009

Ešte ma napadlo, ale to bude asi blbosť... že či náhodou si porota nevšimla, že keď niekoho proste chvália ako Konvičku alebo Leonu, tak na ňu ľudia zabudnú a preto nespravodlivo vypadli, tak že či to nie je len nejaká taktika, že radšej ju skritizujeme a možno jej to pomôže v hlasovaní, lebo sa mi nechce veriť, že by boli naozaj takí sprostí a hluchí!!!!

jabber
15. nov 2009

silvi - jako že proto chválí pořád Moniku, aby vypadla .... no jo, ale oni chválí i Chodúra, takže tak to asi nebude 😅 Taky se v nich nějak nevyznám. Jednoho pochválí, že to zazpívá po svým a druhýho za to samý zkritizujou? 😕 Pořád víc to rozbal, hejbej se, neboj se, ale u Chodúra jim nevadí, že tam stojí jak tvrdý Y a ani se nehne 😝

jabber
15. nov 2009

Manžel na to koukal vždycky jedním okem a po vypadnutí Leony řekl, že se už na tu šaškárnu dívat nebude, že už tam není nikdo kdo by za to koukání stál 😀

silvia123
15. nov 2009

Lenže Chodúr má podľa všetkého dosť hlasov, teda ak tie výsledky pribežného hlasovania čo sú na nete sú pravdivé, takže jemu pochvala neškodí zrejme, ale Dominike by mohla, preto ma to napadlo, ale zrejme blbosť. Porota je mimo.

petruna
15. nov 2009

holky, treba to je fakt vsechno podplaceny....telefoni spolecnosti zaplatili porote, aby sepsuli neokho, kdo bude jasne nejlepsi, aby to lidi nasralo a zacli posilat o to vic sms...
i tady je nas vic, kdo jeste sms neposlal a ted jo.... 😅

jinak si to nedovedu vysvetlit.

ygreen
15. nov 2009

tohle je rocková star - má v těle rytmus jako nikdo jinej 😀

https://www.youtube.com/watch?v=nojrb4sBH20
ellise
16. nov 2009

no jo holky, my si tady sice řekneme že Ben zpíval děsně, Bendig si šlape na jazyk, Denis je slabej, ale holt SMS posílají puberťačky a tam jsou preference zcela jiné. Moje černá můra: finále Ben a Denis.

Jinak chtěla byvh vidět každého jedného z poroty jak by zazpívali Deep Purple nebo Sinead. Zvlášť dara a hejma by byli zajímavý.

sasiki
16. nov 2009

aj mne včera chýbala Leona a celkovo to rockové až tak veľmi nebolo, keby tam nespieval Šmajda a nemali natiahnuté kožené budny, tak ani neviem, aké to kolo je........

sonya16
16. nov 2009

Nemám veľmi rada ani Bendiga, ale v porovnaní s Benom musím povedať jedno (alebo viac), neviem kto hľadá charizmu v Benovi, v Bendigovi je jej omnoho viac a ešte vie aj spievať. Ben mi jednoducho svojim výrazom pripomína veveričku, ktorá si prosí o oriešok 😀

ronie
16. nov 2009

tak já po dlouhé době přispěji, jelikož včera nás to s MM celkem bavilo(asi že sme vypili 2 lahve vínka🙂)) NIcméně oběma se nám líbil překvapivě Ben, sedlo mu to výborně, absolutně to není zpěvák,ael myslím, že v nějakém rapu by se mohl uplatnit,ale včera fakt dobrý, nebyl falešnej a dokázal to odmluvit hezky 😀 BEndig je výbornej zpěvák,ale prostě mi taky vadí jak si na ten jazyk šlape, MOnika byla kdysi moje favoritka(do finlových kol),ale měla by se držet malého podia, Dominika se nám uže delší dobu děsně líbí, mě strašně připomíná ABBU, je v 70letech jako doma a výborná zoěvačka, Šmajdu sem ze začátku nemusela, ale teˇje to faovrit, krom toho že dobře zpívá(ale tak sympaticky normálně k jeho věku) tak je to děsnej pohodář, no a Chodúr se nám prostě nelíbí, zpívá furt stejně, prostě Kája Gott a je trapný jak je protěžovanej a už si ho nechávaj nakonec 🙄 a děsně mi vadí jak je strašně namistrovanej a počítá s výhrou..no nevim nevim

tomasek06
16. nov 2009

Já jsem na Bena úplně alergická od začátku a nechápu co tam vůbec dělá 😕 😕

cokosusenka
16. nov 2009

ronie.mozna je nastupce Gotta,ale to nevadi. Vzdyt Gott ma veliky uspech a uz 30 let ho nikdo ve zlatem slavikovi neprevalcoval.
Ben mi taky vadi a charisma v nem nevidim ano z dalky.

vitty
16. nov 2009

Jestli dnes vypadne Domča, Miro nebo i to zvířátko Bnedig, tak už se fakt dívat nebudu!

Jinak pod Scalexovu gilotinu se i dnes opět mohu podepsat 😀

Gott bude kvůli Chodúrovi, předpokládám.....jak asi holky můžou zpívat někoho takového????

Dara byla jak z Tokio Hotel, rocková mi opravdu nepřišla. Jak s někým takovým může ten Wohnout žít?
😀

swatka
16. nov 2009

Ja nevim mi se včera chodur libil tak na půl...libilo se mi to mluvené slovo na začátku(prolog)a začátek písně pak už nee...A o benovi vůbec..on nespívá on recituje do rytmu(něco jako měl chodur na začátku te písně) Nevim ale on už tam nemá co dělat.Taky se mi moc libil Miro-ten to dobře rozjel....Jediné co mi vadí,že písně jim vybírají ...proč třeba nedali chodurovi nějakou pořádnou pecku at to rozjede a ukaže nám jak se stím popere...anebo benovi dávají mu oproti ostatním dost lehoulinké písně a věčinou takové kde se moc nezpívá☹ Chtěla bych vidět jak by zaspíval třeba včera Deep Purple .

tomasek06
16. nov 2009

To by Ben nezazpíval, to by možná radši mlčel 😀 😀 😀

kristi
16. nov 2009

mne se Martin vcera libil jen trosku, jeho styl a hlas je nekde jinde, ale popral se s tim se cti, vic jsem necekala...

poslala jsem hlas Smajdovi, vcera si ho zaslouzil.

vyradila bych Denise, Bena nebo MOniku

vitty
16. nov 2009

Tak jsem poslala několik hlasů Mirovi a Domče. Nejsem jediná, jak vidím, tak snad jim to pomůže.

tomasek06
16. nov 2009

Já bych vyhodila Bena nebo Moniku 😉

vitty
16. nov 2009

Tom, to říká většina národa a stejně nevypadnou 😀
Čím to bude?? 😎

ygreen
16. nov 2009

ronie pod tvůj komentář se podepisuji na 100%, dívám se na to úplně stejně 🙂
Já poslala hlas Mirovi a Benovi - proto, aby mohl konkurovat, on mě totiž baví, jeho vystoupení se mi líbí. Recituje moc hezky 😀 , opravdu se mi líbí jeho barva hlasu, ráda se na něj dívám a jeho show mě baví. Kdyby vypadl tak se dívám s očekáváním jen na Mira a Dominiku, Chodúr je pořád stejnej a už se mi zajídá.

Ale s těma písničkama, každej z nich podle mě dostane seznam několika, nebo si jich několik napíše a produkce jim jednu vybere. Každopádně si myslím, že to jsou víceméně jejich volby. Taky to budou písničky, které třeba taky už uměj (texty) a nebo je už někdy zpívali, tak je mají zažité 😉 Bylo by hodně zajímavé kdyby jedno kolo zpívali všichni stejné dvě písničky - třeba jednu baladu a jednu rockovou - pak by se ukázalo víc.

Dnes se doufám o vyhazov popere Monika s Denisem. Ale myslím, že minule by v ČR vypadl Denis, takže ten asi.

lenkavano
16. nov 2009

mě se nejvíc líbili Bendig ,šmajda a Dominika.vyrazila bych Bagárovou nebo Bena. 😉

ciatko
16. nov 2009

kocky, oni si pesnicky sami nevyberaju, dramaturgia im urci, "rozpravaju" sa o nej, ci im sadne, ako ju odspievaju, ale oni si sami nic nevyberaju. vraj maju moznost o vybere debatovat, ale neodporuca sa protirecit a veria skusenostiam hudobnym dramaturgom. tak to bolo aspon prezentovane.

toto info je priamo od vypadnutych finalistov, ktori su kazdy pondelok v radiu Express, pocuvam cestou do prace. mohli si vybrat jedine v prvom kole-moj idol😉

hovori o tom aj dominika a monika
http://www.topky.sk/cl/15/608689/Drsny-odkaz-St...

ciatko
16. nov 2009

pardon, kazdy utorok😀

bambusko
16. nov 2009

vitty, wohnout sa cita ako "VOHNOUT" alebo "UONAUT"? 😀

vitty
16. nov 2009

Já ho čtu česky, ovšem jak ho čte američanka Dara Rolinkkkk 😀 , to netuším.

jabber
16. nov 2009

Tak to je fakt dobrý, když jim to vybírá produkce 😅 Já ale nechápu, že to porotě nevpálí hned jak je zkritizuje za výběr písničky, já bych se teda neudržela 😅 Proč to neřeknou nahlas a v přímým přenosu, ať to všichni ví, že oni jsou v tom nevinně 😅