Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

lussy23
19. nov 2009

Domča bude spievať s Mirom. No škoda. ☹ Som si istá, že duetá budú anglické ☹ Pokojne mohli byť aj Zvonky štestí.
A to si oni sami vybrali s kým budú?

petruska77
19. nov 2009

fuu, to netusim...

arleta
19. nov 2009

No píšete ,píšete , ja nestíham.
Denis zaspieva Včielku Máju? Prepánakráľa, čo je to Minitalentshow pre deti, či čo??? No vlastne aj áno 😀 😀 😀

jevel
19. nov 2009

uf no to je teda otrasná pesnička pre Denisa - fakt to je asi pomsta 😕 . s touto piesňou sa akurát tak rozlúči 😒 . Kolo Gotta si mohli odpustiť 😝

babula90
19. nov 2009

jevel, 100% suhlas, som v soku 🤐

jabber
19. nov 2009

Já jsem byla taky v šoku, ale říkám si, že když je ta písnička dobrá pro Mistra 😀 , tak co by nebyla dobrá pro Denise, ne? 😉

suki
19. nov 2009

😀 😀 náhodou to bude prča 😀 😀

harmi
19. nov 2009

caute

no to bude teda kolo 😅

co som sa docitala by to malo byt nejak takto:

Dominika Stará-Lásko má

Miro Šmajda-Cest la Vie

Martin Chodúr-Oči má sněhem zaváté

Denis Lacho-Včelka Mája

Monika Bagarova - Už z hor zní zvon

Jan Bendig - Ukážu ti cestu rájem

Dominika a Miro-We´ve got tonight (R.Keating a Lulu)

Denis a Monika-Endless love (L.Richie a Diana ross)

Martin s Bendigem-duet Georga Michaela a Eltona Johna - asi Dont let the Sun go down

abbi
19. nov 2009

Jewel ... presne ako si napisala. Ani jedna ani druha , ktoru ma Denis nie je nic moc. Akurat tak na vypadnutie 😒
Dost vidno ako ich smeruju a nepaci sa mi to. Je to nechutne.
No ale mozno to prekvapi. len dufam, ze ta pesnicka Denisa neznechuti 😖 chudak... mna by to asi zlozilo 🙄
a ten duet.. no nech sa nikto nehneva, ale to co je pesnicku co spieva s monikou ☹ uplne stara a neznama. Tolko roznych duetov je a oni vyberu toto.. ja to nechapem 😠 😠

dai
19. nov 2009

abbi,
neviem... podla mna ide o to ako tu pesnicku zaspievaju a nie ci je ta pesnicka pekna alebo nie... lacho podla mna je dobry tak do boy group, nic ine okrem tych sladuckych kudrlinkovych pesniciek mu neide, takze ak nezaspieva vcielku ktoru uz moja 2-rocna dcera zvlada na relativne dobrej urovni, tak tam nema co robit...

ja napr. ked posudzujem doteraz pesnicky, tak najkrajsie mala dominika, bendig a ben... pre mna uplne boli napr. od martina chodura niektore uplne nezname - napriek tomu sa mi velmi pacilo ako ich odspieval a ked som si na nete vypocula original tych pesniciek tak mi prislo ze to zaspieval krajsie a zaujimavejsie ako original... on ma moc nepresvedcil len v tej pesnicke od michaela jacksona - tam mi jednoducho nesedela jeho farba hlasu - inak to zaspieval bez chybne...

trosku doveruj ludom ktori hlasuju... vyzera to ze deticky pubertacky uz nehlasuju, ked konecne vypadol ben... vlastne jediny korektny nasledok by mal byt ze by teraz vypadla monika a denis, kedze obaja znacne zaostavaju za zvysnymi spevakmi... urcite to nebude suvisiet s pesnickami, len s tym ako ich odspievaju... som napr. presvedcena ze keby dali vcielku maju bendigovi tak by to zaspieval perfektne, detto martin, smajda by z toho asi spravil nejaku rokovu odrhovacku co by mohlo byt zaujimave, dominika zase romanticku baladu 🙂 lacho na gotta podla mna nema - ani hlasovy fond ani prejav... detto monika...
nie som gottov fanusik, ale jedno mu treba uznat, ze hlas ma ako hrom...

deni80
20. nov 2009

Ale ved Endless love je prekrasna piesen a mozno neznama v postkomunistickych krajinach...
Uvidime ako to predvedu a podla mna by mala ist von tiez Monika. 😉

abbi
20. nov 2009

Dai totalne suhlasim. Az na to, ze vsetci tam maju pesnicky s ktorymi sa vystupuje, ale ja si myslim, ze ani Gott by si do koncertneho repertoaru nedal pesnicku Vcielka maja. Ta pesnicka je super ale ked pri tom pozeram tu rozpravku a nie na koncert. takze to som myslela. Ale nechapem, tie kola... ze Jackson, Madonna, Gott.... no neviem. Som z toho sklamana. Radsej by som tam videla Slovenske kolo, Ceske kolo...
Ale ano... Denis ma specialny hlas, ktory sa nehodi na kazdy styl a nie je tak vsetstranny. Ale Denis by uz rad skoncil. Viem to. On uz v minulom kole chcel odist. Tak dufam, ze sa tam uz nebude dlho trapit. JE to velmi zlaty chalan a neprajem mu tu negativnu stranku popularity. Hoci on nedufal, ze sa dostane tak daleko.

No som zvedava.. mozno nas prekvapia.

claudee
20. nov 2009

nerobte z toho drámu, veď to je skvelá pesnička 😀 myslím tú Včielku Máju 😀
s tým môže Denis len akurát zaujať, urobiť show aj na pódiu a konečne predviesť aj niečo iné, ako zaľúbené uspávnky 😝

dai
20. nov 2009

abbi,
tak s tym zaradenim na koncerty moc nesuhlasim - gott to spieva vzdy ked je v nemecku - kedze tam to patri k slagrom a jeho najpopularnejsim pesnickam 😉

nera
20. nov 2009

no ak môžem vyjadrím sa aj ja...a ja si myslím, že skôr Šmajda nemá šancu, tá pesnička - C'est La Vie je krásna a ja neviem či má vôbec šancu čo len napodobiť...
Denis to ešte skôr môže ustáť, Bendig si to odkričí...a CHodúr aspoň onto odspieva-jedine naň sa teším, lebo má fakt dobrý hlas

nera
20. nov 2009

ináč všimli ste si, že sú teraz traja slováci a traja česi...náhoda?

lussy23
20. nov 2009

ach, no to som si mohla myslieť, že duety budú zahraničné. Ako keby Slovensko a Česko nemalo dobrých spevákov. 😠 V rámci kola Karla Gotta, by mohol pokojne odznieť duet Zvonky štestí. Zaujímalo by ma, názvy nejakých českých duetov, poznám len tento jeden.
Nera - Áno. Je to pekne rozdelené. Takže dojice mohli byť československé. Okrem toho Janko by si naozaj zaslúžil spievať S monikou, lebo kolotoč a detektor lži najviac prežívali oni ☹
Abbi- súhlasím. Akože Michaela Jacksona hej, však zomrel, takže je to ako taká pocta. Ale načo tam dávali tú Madonnu? Keď Karla Gotta budu speivať aj baby, mohlo byť jedno samostatné Michaelové kolo. A toto šieste by malo tému duetá a spieval by každý s každym, ako to bolo pri prvej a druhej sérií.

lussy23
20. nov 2009

Kedy prišla sametová revolúcia na Slovensko? Túto otázku sa pýtali našich finalistov v Prominovinách. Jediný Denis to vedel. Dominika povedala že 27 novembra. A Monika povedala rok 1984. 😀 😀 😀 😀 No pýtali sa iba Martina, Denisa, Janka, Moniky a Dominiky.

lussy23
20. nov 2009

ale nechápem načo sa ich pýtali na revolúciu, keď vtedy nikto okrem Bena a Mira(Možno aj Martina) vtedy nebol ešte na svete. A traja dospeláci boli vtedy len malé bábätká. 🙂
Ozaj minulú nedeľu v rockovom kole tam bol Kuly. 🙂

bejbypd
20. nov 2009

lussy na revoluciu sa ich pytali asi preto, ze je to podla mna jedna zo zakladnych znalosti z dejepisu a hlavne pre nase dva narody vynimocna udalost... je smutne ze to 15-rocni ludia nevedia 😠

mirela
20. nov 2009

nera, na to iste som myslela hned po vypadnuti Bena. Ten vôbec nemal byt ani vo finalovej 12, ja som ho nemusela vôbec, i ked posledne 2 kola aspon spieval, nie sice prilis kvalitne, ale celkom mu to vyslo ... podla mna nie je nahoda ze su 3 cesi a 3 slovaci, urcite to nejako "upravuju", tiez mam pocit, ze Benove fanynky mali dost kreditu, ved jacali ako o dusu ked len zakaslal v tej spolocnej piesni ... podla mna to nie je koser

jabber
20. nov 2009

lussy - v rámci Karla Gotta mě napadá ještě jeden skvělý duet 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=WkkndNR6A5c
jabber
20. nov 2009
jabber
20. nov 2009

a můj nejoblíbenější

https://www.youtube.com/watch?v=lhUISjzFmlo

😵

Taky nechápu proč nezpívají něco československy 😅 Tak jak jim zobák narostl 😎

arleta
20. nov 2009

Mirela, vieš, ža aj mňa to napadlo presne to isté, že je podozrivé, že sú momentálne 3:3 Slováci a Češi, keď je tam viac lepších českých spevákov???

A pri hlasovaní , myslím, menej rozhoduje národnosť, ja by som napr. poslala hlas tomu, kto sa mi páči- Leona /keby tam ešte bola/, Martin, Dominika...atď...nie podľa štátnej príslušnosti. Určite sú aj takí, čo podporujú krajanov, ale v globále je to podľa sympatií. Si myslím.

Bejbypd, tiež si myslím, že je to smutné, že nevedeli, kedy bola revolúcia. Ešte aj štátny sviatok je na tú počasť-bože, čo myslia, prečo sme doma???? Keby nevedeli, kedy zanikla Veľkomoravská ríša- napr.- budiš, som úlne ticho, ale minulosť nedávna...no nie sú to poctiví študenti, ako vidno. ☹

nera
21. nov 2009

Bejbyport - súhlas, všetci by sem mali vedieť základné fakty aj z dejepisu a 20 rokov do zau nie je tak veľa, aby to nevedeli aj od svojich rodičov....
arleta- presne ...keď už sme doma, tak aspoň keby vedeli prečo....

mirela- myslím, že je tam viac vecí vymyslených a o hlasovaní tiež si myslím, že nie je OK.....ale je to šou a oni robia všetko preto, aby aj slováci aj česi boli spokojní a kto postúpi....či kto vyhrá...no neviem, či už to aj teraz niektorí nevedia...

jevel
21. nov 2009

no teda o piesni Včielka Maja ma nikto nepresvedčí, že je to vhodná pieseň do finálového kola 😝 . Ako otrepaný šláger pre nemcov sa hodí ,ale sem nie.
čo som si pozrela aké piesne budú spievať ostatní finalisti, tak som si vybavila iba Bendiga - tomu Gottova pieseň sadne.
V duetách sú tiež kvalitné stariny 😝
preboha kto im to tam vyberá? 🙄

no nič uvidíme i keď neviem či sa mi to bude chcieť pozerať 😅 , ale možno Dara dorazí nejakou záchrankou 😀

uf to vážne nevedeli kedy bola nežná revolúcia??? Monika by mala viac chodiť do školy
fakt som už asi stará, keď takéto veci nechápem 😖

jevel
21. nov 2009

jaj a zabudla som . som sa dobre pobavila na Gottovi , ako sa v upútavke na SS zobudil celý spotený 😀 😀 😀 😀

aadula
21. nov 2009

ahojte, ja som akurát reprízu pozerala..vlastne ešte chodúr bude spievať, ale vôbec sa mi nepáči ako sa Leoš baví s Adelou..úplne ju ponižuje, ešte že Adela to berie s humorom a pekne mu to vracia... myslím, že obaja čakajú nech to už skončí a nikdy viac nebudú spolu moderovať

tiež mi to príde "divné" že sú po traja...

abbi, verím, že tam chce skončiť...myslím, že je to na jeho vek veľký tlak...a bulvár robí určite svoje

dadulik
21. nov 2009

tak toto je pecka, genialne deti svetovych talent sou, je tam aj 10 rocna britney spiers
http://stahovak.nova.cz/clanek/showbiz/genialni...