Česko Slovenská Superstar. Čo na to hovoríte?

ivmila
6. sep 2009

co na to hovorite? sranda..mne sa pacia tie kastingy najviac 😉

vitty
23. nov 2009

Maďarská 😀
Takže zene szerint magyar nemzet 😀

aktak
23. nov 2009

Muller? to je blby vyber, uz ten Elan by bol lepsi, alebo mozno No Name lebo su v CR dost znami

lussy23
23. nov 2009

Amazing Grace? To spieva predsa Elvis! 😠 To som nevedela, že to Karol Gott prespieval 😠 A ttá skladba, čo hrala na začiatku kapela, nebola z nejakého filmu?

kacir
23. nov 2009

Mullera? To si snad dělají kozy, ten Elán, nebo No Name nebo z českých třeba Lucie...., ale Muller? A před finálem? Otřes!!!!!!!!!!!!!!!!

kacir
23. nov 2009

holky, ale ty písničky od Gotta nebyly přidělený, Monika si přece vybrala jinou, dokonce jí tam Kája radil, jak to teda je?

lussy23
23. nov 2009

Sorry, že píšem toľko príspevkov, ale ja prispievam počas toho, ako čítam komentáre a tých je, keď sem prídem veľa.
Bavili ste sa tu aj o detektore lži. Ja som pubertiačka, pre mňa to bolo srandovné, ale tie otázky boli trápne. ☹
Že myslíte si o sebe že jste kôň? To je čo za otázka. 😠 Podľa mňa mali ísť pred kolom do detského domova a tie dokrútky by boli z neho. Tak krásne by sa to hodilo k téme!
Pamôtám si len na dokrútky v tretej sérií a tam boli úplne normálne.
A môžem ešte takú otázočku? To odkiaľ ste vyhrabali, že Honzík je gay? 😲 😔 Žeby to priznal?

majina.b
23. nov 2009

Richard M - on má silný hlas, neviem si predstaviť Domi alebo Jána ako ho prespievaju.

Chodúr ano, monotone a-la T. Jones

penny13
23. nov 2009

Ahojte. Ja neviem, baby. Aby neletel Šmajda. Denis totiž spieval pesničku vhodnú pre vekovú kategóriu, ktorá mu posiela hlasy. 😀 Ale teraz vážne. Mal by vypadnúť Denis alebo (žiaľ) Monika. 😠 Od kástingu bola mojou favoritkou. Potom ju však prevalcovala Leona a teraz ju porazil i Janko. Katka vraví, že Kamoška jej povedala, že jej otec vždy uhádne, kto vypadne. a Moniku tipuje do finále s Chodúrom. 😲 😎. Takže buď sa mýli, alebo to bude riadne nespravodlivé. Teraz k spevu:
Toto kolo sa mi (narozdiel od sestry) nepáčilo vôbec. Najlepší výkon večera bol starý známy duet od Karla a už veľkej Dary 🙂.
K Mirovi sa už nemusím vyjadrovať, všetko ste už vy spomenuli.
Tiež súhlasím, moderátori boli trápni. neviem, čo sa s tou Superstar porobilo. Porota bývala lepšia(nemali tam miláčikov, ktorých stále chválili) aj dokrútky boli dobré. Napríklad ostatní súťažiaci hovorili o tom, čo šiel práve spievať, ako sa správa, čo robí a tak.
Týždeň pred finále kolo Richarda Mullera? 😕 😨 To mali dať radšej Elán, No name alebo aj Desmod. 😒

fatimuska
23. nov 2009

mne sa teraz Monika veľmi páčila..najmä tá verzia s klavírom..a pri Šmajdovi som sa dobre bavila....dnes asi vypadne Stará alebo Lacho

leniciatko
23. nov 2009

nenabúral opäť nejaký šikovný heker smskovanie?

peppapig
23. nov 2009

Jaj Chodur konecne vcera vypadal na svuj vek a vypadal dobre, ale ze to trvalo 😅 Smajda byl super, ale nemuze preci vyhrat kvuli jedne odzpivane pisni. Bendikovi nikdy nerozumim ani slovo, prijde me, ze vsechno co zapel, zapel uplne stejne 😝 Doufam, ze Lacho dneska konci, vubec mi na podiu neprijde happy.

jittuss
23. nov 2009

Doufam taky že dnes vystřelí Lacho už je tam za kašpara 😖

leniciatko
23. nov 2009

lacho už dodýchava a chytá utečený vlak za stanicou.

swatka
23. nov 2009

Ahoj holky ,taky jsem docela zvědavá na dnešek a myslim že by měl vypadnou denis...jen jsem chtěla napsat -Bendig sice umí zpívat ale co mě zaráží ,že nikdo z poroty nikdy neměl narážku na jeho vyslovování vím že jednu dobu ryli ještě do Leony že ma špatnou angličtinu a polyka konce ..ale podle mého ač laického názoru bych řekla že u ní jsem to ani nepoznala ..,ale co poslední dobou předvádí Bendig šišla čím dál víc nebo možná si toho jen více všímám ale když zpíva v angličtině tak tim že si dost šlape na jazyk některá slova nejdou vůbec rozumět či je úplně pitvoří - a i v češtině to začíná být dost znát tak nevim jestli je porota v tomhle hluchá nebo jen ja to slyším ? Slyšíte to také holky?? Neřikám že by měl hned vypadnout to ne ale pracovat na výslovnosti by měl a jen se dívím že mu to už neřekla porota -k ostatním tak přísná a křivdí jim i za mnohem menší věci.

kristi
23. nov 2009

swatka, v tom souhlasim, anglicky tam umi fakt jen Martinm zbytek ma debilni prizvuky a vubec jim to nejde pres jazyk tak prirozene jako Martinovi

swatka
23. nov 2009

Kristi přesně martin ma tu angličtinu na dobré urovni a ani nejde poznat že je ostravák (myslím v angličtině-přízvuk) Ale u ostatních bych to i překousla ale ten Bendig by měl opravdu vyhledat logopeda ...a porota ušního

jevel
23. nov 2009

jittuss - prečo by tam mal byť Denis za kašpara? Ako dobre , nemusí sa ti páčiť,ale tak isto môže byť pre niekoho gašpar i Chodúr, keď sa pustí do tanca 😅

kristi
23. nov 2009

jevel, protoze jeho hlas nestaci na samostane vystoupeni, je fakt slabej, slo mu to v duetu s Monikou,ale jinak je to typek do kapely jako New kids on the block nebo Take that, tam by mel svou roli, ale solovej zpevak to fakt neni

evitkamalicka
23. nov 2009

ja teda Chodura nemusim, tak som velmi zvedava kto vypadne, dnes radsej netipujem

pacna
23. nov 2009

baby prosim Vas tu pesnicku spolocnu spievaju na playback?

kristi
23. nov 2009

pacna ANO na playback, vsichni

jevel
23. nov 2009

no tak určite má viac ako na NKOTB 😀 , ale ja uznávam, že je tam viac lepších spevákov, ale ten "kašpar " ma zaujal
a že nie je najlepší solový spevák nemusí byť hneď gašpar 🙄 - to nie je argument.

jevel
23. nov 2009

ja tipujem na vypadnutie Denis, alebo Monika

kristi
23. nov 2009

jevel, to fakt nevim, jak ho posloucham, tim vic me nudi v tom hlase nema nic, nelibi se mi..je moc uknucenej

jevel
23. nov 2009

kristi- ale veď ja ťa nepresviedčam aby ťa bavil, alebo sa ti páčil. 😉

kristi
23. nov 2009

jevel, vsak ok, ja jen ze uz tam nema co delat, z hlediska peveckeho

jevel
23. nov 2009

😉

vitty
23. nov 2009

Tak mám dneska tucha, že Denis nevypadne a odnese to lepší zpěvák 😒

jevel
23. nov 2009

no už by mohol vypadnúť, aby ho nemali niektorí v zuboch ako Bena

ciatko
23. nov 2009

ja len na margo Bendigovej anglictiny a komolenia slov - viete, ze posledne 3 roky zil v anglicku? chodil tam normalka do skoly a tesne pred superstar sa s rodinou vratili (hovoril, ze prave kvoli sutazi) anglicky sa naucil za pol roka-hovoril v interview.
cize rozprava plynule.... 😉

dufam, ze dnes ide Denis kadelahsie, aj jemu odlahne, aj nam 😀